Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) Varoz válasza finest (#27) üzenetére


Varoz
őstag

Wass eredetileg Vass, német származású volt. :P
Sose volt az. Erdélyi, magyar származású, de ne zavarjon ez se. Az egyik legrégibb erdélyi nemesi család.
Gratulálok.

Más, hazug vagy, ha azt akarod elhitetni velem, h te soha senkit nem sértesz meg, h mindig illedelmes vagy, ha azt mondod, h soha nem várattál meg senkit.
Nem is ismersz, már ítélsz. Nem írtam azt, hgoy soha, de soha nem várattam meg senkit. De mindig is törekedtem arra, hogy ne tegyem. Mert nekem ez érték, ennyit írtam, bármennyire is szeretnél mást belemagyarázni.
Őszinte is vagyok, sose hazudok. Aki ismer engem az tudja.

Nem azt írtam, hgyo te tartasz annak. Én tartom amgam annak. Mert földművelő családból származok. Ezt is tanultam, ez a szakmám is.

Sajnos csak szépen kérni tudom, más eszközöm nincs. De szépen megkérlek, hogy távozz a bejegyzésemből.


brutális eb

Én meg téged tartalak viccnek. Na? Szépen megkérlek téged is, ha nem tetszik a bejegyzés akkor távozz. Nem értem eleve, minek jöttél ide? Trollkodni egyet? Jó volt?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.