Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

:R

(#2) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

:) Aranyos történet, köszi! :R

Mentalita'

(#3) netpeti98


netpeti98
addikt

Jó történet! :R

Üdv netpeti98

(#4) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Tetszett, köszi. :R

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) Vladi


Vladi
nagyúr

Tehát a svábbogarak védték meg a holmit a lopástól? Vagy nem értem a történetet. :F

:DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6) Vakegérke válasza Vladi (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

A becsület volt a lényeg. A svábbogarakról készült fotó a beszivárogni akarók elleni védelmet szolgálta.

Köszönöm, hogy elolvastátok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) mttssz


mttssz
senior tag

Jó történet volt, köszi. :K

(#8) Иван


Иван
őstag

Most se lopják el a fizetésed. Mert nincs mit. Úgyis eladózod a kétharmadát.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#9) Vakegérke válasza mttssz (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én köszönöm, hogy elolvastad. :)

Иван: Annak a korszaknak vége. Vén nyugger lettem azóta, nyűg a társadalom nyakán. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Иван válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Иван
őstag

Nem a te hibád.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#11) Vakegérke válasza Иван (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az már sértené az alapelveket, ha kifejteném ezirányú véleményem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.