Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Chaser válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Chaser
titán

sztem nincs ezzel semmi gond, amíg itt olyan a hatalmon levők hozzáállása amilyen, aki teheti mért ne mehetne akárhova? és mért ne jöhetne vissza? szabad költözés joga mindenkit megillet ha a feltételek adottak
haza nem haza hát nem tudom...azért elég sok értelmes emberke elment már innen, ha itthon éhen hal valahol érthető, vagy ha éhen nem is hal máshol sokkal jobb életkörülményeket teremthet magának
nem mintha ide nem jönnének nyugdíjas németek, mert itt arany életük van és jó szociális ellátásuk apróért:)
mindenki odamegy ahol jól/jobban érzi magát, attól még nem lesz hazaáruló sztem, se több se kevesebb mint aki egész életét ott éli le, amelyik országba született
úgy rémlik tőlem sem kérdezték meg, hova kívánok születni:) én is mennék gond nélkül, ha valamiért úgy érezném már elég volt ebből, de attól magam felé legalábbis nem fogom kevesebbnek érezni magam nálad vagy bárkinél, aki úgy gondolja ahova születik ott is kell végig élni az életét, mert ebben már van választási lehetőségünk, ha abban nem is volt hova szülessünk:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.