Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

Erre az analógiára el tudok képzelni egy férfiaknak szóló kijelzőt.
Akkor jelez, ha az illető hímnek tele van a ....ööö...ööö.....
A részleteken még brit tudósok dolgoznak..... :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) Vakegérke válasza moonlight115 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látod, a brit tudósok a fasorban sincsenek hozzám képest. :)

Az ötlet viszont életképes. Már csak az a kérdés, hogy a jelzést észlelő hölgyekben mennyi az együttérzés, hajlandóak-e segíteni szegény férfiaknak kínzó problémájuk megoldásában. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) moonlight115 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


moonlight115
tag

Segíteni? Mire gondolsz? Hogy az együttérző hölgyek szórólapokkal a zsebükben mászkáljanak, és a jelzés hallatán előkapjanak egyet, és a férfiú orra alá dugják azt, amin a legközelebbi peep show címe van???? :D GPS-t mellékelve hozzá???

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4) Vakegérke válasza moonlight115 (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

A peep show csak fokozza a problémát, tehát az a hölgy, aki ilyetén módon akar segíteni, többet árt, mint amilyen hasznos lehetne.

"Kézenfekvő" megoldás lenne kielégítő, vagy az, ha a problémát észlelő hölgy kinyitná a száját szegény férfi érdekében.
Aki rosszra gondol, az nagyon téved. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) moonlight115 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


moonlight115
tag

Óóóó, nem jártál még pípsóban.... :D

Aki rosszra gondol, az rossz. Aki jóra, az nem téved. :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#6) Vakegérke válasza moonlight115 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg nem jártam. Terveztem, hogy meglesek egy vonagló hölgyet, de valahogy kimaradt az életemből. Hol nem volt nálam susi, hol pedig szégyelltem bemenni a léha szexualitás barlangjába. Az pedig végképp elriasztott, amit azon kollégáim meséltek, akik már túl voltak a kukkolás örömein.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Иван


Иван
őstag

Dafuq did I just read?

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#8) Gergő_


Gergő_
őstag

+1 :Y

(#9) moonlight115 válasza Иван (#7) üzenetére


moonlight115
tag

"have" - I've just read..... asszem

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#10) Иван válasza moonlight115 (#9) üzenetére


Иван
őstag

1. Ez egy mém.
2. Az amerikai angolban jellemzően (denéha a brit angolban is) a Present Perfectet simán kiváltja sok esetben a Simple Past.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#11) Gergő_ válasza moonlight115 (#9) üzenetére


Gergő_
őstag

azt hiszem, azt hiszem :)

(#12) moonlight115 válasza Иван (#10) üzenetére


moonlight115
tag

Oké, világos, ezek az amcsik nem tudnak angolul....és a britek se, ha jól értem.
Sok esetben....

Vagy nekünk tanították rosszul. Nyugi, csak kötözködtem, ne vedd már komolyan. ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#13) moonlight115 válasza Gergő_ (#11) üzenetére


moonlight115
tag

Akkor lécci javítsd ki Ivan "denéha"-ját is! ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#14) Иван válasza moonlight115 (#12) üzenetére


Иван
őstag

Persze, hogy nem. Az RP kiejtés és a BBC nyelvtan amit mi tanulunk, azt mindössze a brit lakosság 2%-a beszéli, jórészt a felsőbb osztályok tagjai és az elit.

De minden más anglofón területen, beleértve Lossiemouth-tól Los Angelesen át Wellingtonig teljesen más dialektusokat beszélnek.

Számukra teljesen szokatlan és újdonság, hogy a magyar nyelvben alig-alig van eltérés országrészek között, sőt, lényegében nincs is.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#15) moonlight115 válasza Иван (#14) üzenetére


moonlight115
tag

Gimiben elit osztályba jártam, spec. angolra, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire elit....... (vicc, tudom, hogyan értetted) :)

Ilyen kis országban az lenne a meglepő, ha lenne eltérés.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#16) Иван válasza moonlight115 (#15) üzenetére


Иван
őstag

Nem az ország méretétől függ.

De azért áldjuk meg Széchenyit, hogy adott nekünk egy Akadémiát, ami kordában tartja a nyelvet. :R

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#17) moonlight115 válasza Иван (#16) üzenetére


moonlight115
tag

Ámen. :R

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#18) Eastman


Eastman
őstag

Ha mindezek mellett rezegne is, garantálható a siker. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19) Vakegérke válasza Eastman (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, ezt a funkciót elfelejtettem kitalálni. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.