Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) V.Stryker válasza stangli (#10) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Azért vannak jók itt is, csak tudod, mind azt nézi,hogy százezres-e a bringád, hogy mit kell rajta csinálni, értsd, hogy pikk pakk kicserélni egy két bizbazt, újrahúzni egy új bowdent, zsírozni ezt azt és tudja meg van fél óra alatt, elkér érte 2000 forintot és örül.
A szaroknál, mint pl. az enyém, ott látja, úúúúúú b+, ezzel minimum 1-2 óra szopás lesz és nem kérhet ezért se többet. Így én megértem, hogy húzzák a szájukat, hisz bizbaszozással 2 óra alatt 8 ezret is megkeres. De akkor b+, találjon ki valamit, hazudjon, mondja meg az igazat, hogy te figyelj, nem tudom vállani, tele vagyok, ne hagyd itt.
De nem, ááá hagyd itt, majd megnézem és közbe grimaszol...az apja f.sza.

DE MOST elhatároztam, hogy ha ma valami épkézlább dolgot nem mond vagy nem csinál rajta, akkor elhozom. Felveszem a nagykerrel a kapcsolatot, elmegyek, veszek alkatrészt és hétvégén megcsinálom. Ha ez a sok nyomorék megtudná, akkor kizárt dolog,hogy én ne tudjam...max háromszor annyi idő alatt és lehet elsőre nem is lesz tökéletes. Egyébként is a kerékfűzés, amit még nem csináltam...így első számításra, kb 3000 forint anyagköltségből megúsznám. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.