Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Janus27


Janus27
tag

Véletlenül nem elírás az ára???????????? 340 dollár az brutálisan sok, egy 0-val kevesebbért is meggondolandó!

(#2) zsolt501 válasza Janus27 (#1) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen drága, és az FM rádió mellett a DAB+ tuner is kerülhetett volna bele, akkor még talán megérte volna.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Nagyon divatosak lettek ezek az ultrakompakt és ultradrága kis kütyük.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#4) Sleeper987


Sleeper987
csendes tag

Ennyiért legalább internet rádió is lehetne a dab tuner- ahogy felettem is írták- mellett. Ez azon kívül, hogy szépen világít, nem igazán tud többet mint egy pár ezer ft-os mp3 lejátszó.

(#5) wwhy


wwhy
veterán

Van olyan (ultra) kompakt ebben az árban, amiben van internetes rádió :F

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Egy LAN csatlakozót még tehettek volna rá, hogy helyi hálóról tudjon zenét lejátszani, régi erősítőhöz tökéletes lenne. (még a HDMI bemenet is eszembe jutott, de talán az már tök más termékkör)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#7) Duree


Duree
veterán

Visszatért egy régi kipróbált mátka egy szép kis cuccal.Na de minek? Drága és igazából nem sok az értelme,annyit tud mint egy átlagos mpő3 lejátszó,kiegészítve egy optikai drive-al.Ráadásul cd-t már szinte senki sem használ.

duree54

(#8) atike


atike
nagyúr

Nem is tudtam, hogy még van Teac... Vagy újra van? :U Komoly kis cucc... :)

(#9) x_o_n


x_o_n
veterán

Ha már szakítani, újítani akartak volna.. Inkább lett volna nagyobb és minden, kép, hang formátumban olvasna, rogzitene, na az igen jó lenne, főleg ha cd,DVD és Blu-ray lemezt is lejátszana,de hogy egy sokadik elektronikus hulladék kerüljön a nappaliba...

(#10) kcsa válasza Duree (#7) üzenetére


kcsa
veterán

Visszatért, úgy ahogy az Akai. Kínai sz.r felmatricázva.

(#11) Tutu7030 válasza zsolt501 (#2) üzenetére


Tutu7030
veterán

Pont ez jutott eszembe nekem is. Jelenleg egy droidos teló van a "picihifire" dugva, netrádió miatt. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#12) szp1 válasza atike (#8) üzenetére


szp1
addikt

Néhány adalék a TEAC történethez....
Persze az 1. oldalon kell kezdeni. :B

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#13) johnywalker


johnywalker
őstag

Az ár/érték arány szerint hasonló tudásu készülékeket 40 dollárért kellene adni, a valós használati értéke valahol ott van.A TEAC mint márkanévnek nevezhető valami sem növeli ezt jelentősen, sztem.

(#14) #16939776


#16939776
törölt tag

Egy SD card player is ennyi "profi kivitelben" sok gombal. Én is attól félek, hogy a bele ugyan az a kínai szemét mint a 100-120usd-s készülékekben, csak itt már nem esik ki a power-gomb és nem veri ki az ember szemét a kék power led. :U

Amúgy a TEAC volt az első 4/8X-os íróm, abban volt anyag rendesen, de azóta már nem számít, hogy, mi van a dobozban :(

[ Szerkesztve ]

(#15) #06658560 válasza #16939776 (#14) üzenetére


#06658560
törölt tag

"és nem veri ki az ember szemét a kék power led."

Persze, mert a kék LCd kijelző teszi.

(#16) #16939776 válasza #06658560 (#15) üzenetére


#16939776
törölt tag

Lehet a háttérvilágítását/kontrasztját állítani menüből, vagy trimmerrel, illik tudnia...

[ Szerkesztve ]

(#17) Blindmouse válasza johnywalker (#13) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Vicces ez a tipikus kínai 2 dolláros kék LCD kijelző. Senki a világon nem gondolhatja komolyan hogy az inverz kék kijelző jó ötlet. Meg a 12V DC jack. Egy normális analóg végfokhoz +/- 15 volt kell, nem ez.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#18) #06658560 válasza #16939776 (#16) üzenetére


#06658560
törölt tag

Eddig amit láttam hasonlót, mindig túl erős volt a fénye minimumon is, pláne kékben meg nagyon zavaró is volt.

(#19) devast válasza Blindmouse (#17) üzenetére


devast
addikt

Ebbe nincs is végfok... vagy mióta szokás hangfalakat rca-ról hajtani ? :D

(#20) #16939776 válasza #06658560 (#18) üzenetére


#16939776
törölt tag

Azt tudom erre mondani, hogy: pár ezer egy 2x10/16-os LCD modul, tetszőleges háttérvilágítással, vagy +lehet próbálni a polar szűrőt fordítani. Vagy +10-50 Ohm sorba a leddel, lecserélni az előtét-ellenállást.

[ Szerkesztve ]

(#21) #06658560 válasza #16939776 (#20) üzenetére


#06658560
törölt tag

Egyszerűbb megoldás: olyat veszek, ami normálisan van gyárilag megcsinálva. nem a szocializmusban élek.

(#22) #16939776 válasza #06658560 (#21) üzenetére


#16939776
törölt tag

sajnos egyre több a "drága-und-x@r termék, ami megnyerő márkanév+funkciók mögött kínai-szemét összeszereléssel kerül piacra, így nem minden esetben védi a vásárlót a magas vételár.
Persze amíg működik, addig nagyon jó :DD

[ Szerkesztve ]

(#23) ivarg


ivarg
tag

Flac, Audio DVD, ? Kicsit el szállt a láu ezekkel.
Nem tűnik audiofil cuccnak akkor meg mire?

Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

(#24) ivarg válasza szp1 (#12) üzenetére


ivarg
tag

Attól, hogy a Teac egy jól csengő név ez a cucc így kissé erős, egyébként Rotel, Onkyo és Marantz párti voltam világ életemben de volt TEAC dekkem is a régmultban, nem volt az rossz csak semmivel sem volt jobb mint a többi.

Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

(#25) fank70


fank70
csendes tag

Nem tűnik az évtized vételének.

"Our honor is more important than our wealth"

(#26) szp1 válasza ivarg (#24) üzenetére


szp1
addikt

Persze, ennek a cuccnak semmi köze az eredeti TEAC-hoz aminek egyébként az orsós magnói voltak az erősségei - stúdiókban is. ( '80-as évek.....)

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#27) Blindmouse válasza devast (#19) üzenetére


Blindmouse
senior tag

OK, előfokot akartam irni nyilván.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#28) #06658560 válasza #16939776 (#22) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ezért nem vásárolok sok mindent.

(#29) Duree válasza kcsa (#10) üzenetére


Duree
veterán

Ebben viszont neked van igazad.Sajnos.

duree54

(#30) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Azt hittem az árát látva,hogy valami tiszta hangú erősítős okosság ennyiért,de ez csak egy nulla sokszor nulla.

Wasabi...

(#31) g@bo válasza Duree (#7) üzenetére


g@bo
nagyúr

"Ráadásul cd-t már szinte senki sem használ."

áruld el, mit használ? zenét csak letöltött mp3 formában hallgatsz? :F

(#32) Duree válasza g@bo (#31) üzenetére


Duree
veterán

Nem hallgatok zenét,nincs rá idöm.

duree54

(#33) icp1970 válasza Duree (#32) üzenetére


icp1970
senior tag

Én sokat halgatok zenét.De ennek az árát egy kicsit sokkalom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.