Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Muerte válasza Reggie0 (#100) üzenetére


Muerte
addikt

Hát igazából nem cáfoltál meg még semmivel sem,meg nehéz is lenne mert én a saját tapasztalataimból formálok véleményt valamiről nem mások által elmondott dolgok alapján...

(#102) Reggie0 válasza Muerte (#101) üzenetére


Reggie0
félisten

Dehogynem. Masok velemenyevel allitom szembe a tiedet. Szamomra a te velemenyed pont ugyan olyan, mint masoke, neked meg nem. Tehat meg objektivebb is en vagyok.

(#103) Tamás9x válasza Reggie0 (#102) üzenetére


Tamás9x
őstag

Számokat kérnénk akkor szépen :R

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#104) Reggie0 válasza Tamás9x (#103) üzenetére


Reggie0
félisten

Ugy random, vagy azt is megmondod mirol?

(#105) Tamás9x válasza Reggie0 (#104) üzenetére


Tamás9x
őstag

Arról amit be szeretnél bizonyítani, mert mondani bárki bármit mondhat, támaszd alá mérési eredményekkel kérlek az álláspontodat. Mikortól számít laptopnak, vagy mikortól nem, nem szubjektív hanem objektív akár gyártói meghatározást is elfogadunk, a levegőbe dobált alaptalan szavakkal nem megyünk semmire.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#106) Muerte válasza Reggie0 (#102) üzenetére


Muerte
addikt

Aham...értem :DDD visszább volt a videó amit linkeltem,de a kedvedért akkor újra:[link] Egy extrém szorzótármentes mobil I7 teljesítménye ~11-12k 3D11 fiziksz score,az sli-t 100-ból 99 játék támogatja,ezek nagyjából a tények,de szerinted nem,és ez nem számottevő teljesítmény mondjuk FHD-ra vagy akár 1440p-re :U szimplán csak trollkodsz az az érzésem... :((( Biztos azért találnak ki ilyen [link] cuccokat a gyártók,mert értelmetlen,alapja sincs és kereslet sincs az erős játékra való laptopoknak :R

(#107) Reggie0 válasza Tamás9x (#105) üzenetére


Reggie0
félisten

#82-ben talalod az allitast
#94-ben talalod a procikat amikrol allitottam hogy nincs notebookban
#96-ban talalod a listat ami bizonyitja, hogy valoban nincsen a felhozott note bookban sem
#106-ban talalod a videot, miszerint a 980m sli nem eri utol a titan x-et(980ti)
Itt meg talalsz egy tesztet, amibol kirajzolodik, hogy hogyan skalazodik az SLI: [link]

Eleg?

(#106) Muerte75: Nem volt rola szo, hogy szamottevo-e, hanem az volt az allitasom #82-ben(olvad el urja), hogy a csucsot nem kapod meg notebookban. Itt egyedul te trollkodsz, meg a linkelt videod is ellent mond annak amit probalsz beadni.

[ Szerkesztve ]

(#108) Muerte válasza Reggie0 (#107) üzenetére


Muerte
addikt

"Amig a 980m nem ugyan akkora teljesitmenyu, mint a 980, valamint procinal a mobil a desktoppal nem egyenerteku,"

1.:980M sli simán hozza a 980-at,sőt...
2.:extrém mobil proci simán hoz asztali proci szintet
...részemről lezárva.

(#109) Tamás9x válasza Reggie0 (#107) üzenetére


Tamás9x
őstag

Még mindig nem értem :D árban ugyan ott vannak? nem. akkor minek legyen ugyan olyan teljesítményű?
Mi van akkor ha nincs olyan notiban? Majd az AW vagy a Sager gondol 1-et és lesz.. elvégre nekem is x5660-as proci van a notimban.

Láttam a videót és eléri sőt van amikor még túl is lépi, mi még a probléma? 2014 szeptemberi 1 éves cikk, köszönöm Emese.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#110) Reggie0 válasza Muerte (#108) üzenetére


Reggie0
félisten

De nem SLI-t irtam. Erted? Tehat magyarra leforditva, amig egy mobil gpu teljesitmenye nem hozza a desktopet, addig a desktop elorebb fog tartani. Ha kompenzalod SLI-vel akkor a desktop SLI-hez merd es ugyan ott tartunk. Tehat az az allitas, hogy nincs ertleme a desktopnak, nem allja meg a helyet.

(#109) Tamás9x: Ismetlem, olvasd el a #82-t es #79-et amibol indultunk.

[ Szerkesztve ]

(#111) Tamás9x válasza Reggie0 (#110) üzenetére


Tamás9x
őstag

Olyanon vered a melled aminek semmi értelme..:D Neki nem kell asztali gép oké mert... ez szubjektív de én még mindig objektívről beszélek, csak nem bírod felfogni. HA ugyan az lenne az ára megérteném a hisztidet de így nem. Nem egy árban van a 2 VGA :F Legyen egy árban és különbözzön a teljesítménye azon én is háborognék, jogosan...
Részemről is befejezettnek tekintendő, mert ez nálad inkább hozzászólás gyűjtögetés mint normális kommunikáció.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#112) Reggie0 válasza Tamás9x (#111) üzenetére


Reggie0
félisten

Itt egyedul te hisztizel... Mondjuk ervek nelkul nem is tudnal sok mast tenni:D

[ Szerkesztve ]

(#113) Muerte válasza Reggie0 (#110) üzenetére


Muerte
addikt

Nem erről volt szó most kár sarkítani,az jött le számomra a mondanivalóidból magyarul fogalmazva hogy mobil vga és mobil proci=0 mer' azasztaliazisten,én csak annyit bátorkodtam jelezni hogy ez nem egészen így van,hogy egy mobil sli-ből az aktuális csúcs asztali vga kb.elérhető szint,prociból szintén elérhető magas szint.De jól van biztosan egy 10-ed akkora mxm-es laptop vga-nak hozni kellene a féltégla méretű TitanX-et és a 980Ti 250W TDP helyett persze simán hozná 100W-ból is a teljesítményét biztosan...én kérek bocsánatot.

(#114) Tamás9x válasza Muerte (#113) üzenetére


Tamás9x
őstag

Felesleges vele vitázni hozzászólásgyűjtő. :W

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#115) Reggie0 válasza Muerte (#113) üzenetére


Reggie0
félisten

Senki sem mondott ilyet, valahol felreertettel. Semmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#116) whited


whited
addikt

Igaz, nem mind a 115 hsz-t olvastam el, de miért is vetjük össze teljesítményben a kettőt? :D
Ha már csak a közelében van / lesz / volt egy mobil mint a desktop, akkor nem igazán van miről beszélni, főleg hogy a mobil az mobil :U

Ha ebből indulok ki, akkor szinte a legtöbb játéknál mérhető erőkülönbség alig van a kettő között, nem ?[link]

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#117) k-adi válasza whited (#116) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pontosan! És pont emiatt, be is lehet ezt fejezni, a téma nem a gtx980 hanem az AW18"

Amúgy ettől függetlenül én bízom benne hogy hamarosan desktop vga is lesz notiban nem csak proci (pl, sager/clevo gépei) és akkor tényleg értelmetlen lesz desktop.
Amúgy
meg ha nem is azonos teljesítményű, de kisebb mobil-erőműveket lehet kapni/építeni ma már, azért az se rossz! :)

(#118) Fücsök007 válasza k-adi (#117) üzenetére


Fücsök007
őstag

Itt van egy link, ezzel a programmal minden 60Hz-es asztali vagy laptop monitort lehet húzni, a jobb élmény érdekében. Nálam is 80Hz-en megy a képfrissítés. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.