Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Várható ár?

(#2) jacis


jacis
nagyúr

Rokabőr...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) bélus91


bélus91
tag

Nem valami nagy előrelépés z3+-hoz képest:_(

(#4) mtcob


mtcob
senior tag

Hát ez se valami nagy előrelépés....
De tény, jobban néz ki és jónak tűnik ez az oldalsó ujjlenyomatolvasó :K

(#5) vicze


vicze
félisten

Lődd be szépen a Z3+ fölé. 250e???
Ez az ujjlenyomat megoldás a legkényelmesebb lehet mind közül, ha megfelelően működik.

A többség megint majd leírja, hogy semmi se változott unalmas stb., ami igazából igaz is, a többnyire minden kicsit pozitív irányba mozdult megint, csak túl kicsi a lépcső megint. A 3GB RAM-ot fogja mindenki leginkább kritizálni, és azt hiszem előre összefoglaltam a kommenteket. :P

A másik két készülék sokkal érdekesebb.

Szerk: esküszöm nem olvastam az előttem lévő hármat. :P

[ Szerkesztve ]

(#6) Syl válasza vicze (#5) üzenetére


Syl
nagyúr

Azt azért még írd oda, hogy túl vastag a keret, nincs optikai képstabilizátor, drága lesz, meg egyébként is sz*r sony... Topic zárható ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7) kortic


kortic
tag

Az oldalsó gombok elrendezése lehetne kényelmesebb, másban hozza az elérhető csúcsot, remélem a hőmérséklet kamerahasználat mellett nem tartozik ezek közé ;]

[ Szerkesztve ]

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#8) NightDante


NightDante
csendes tag

Furcsállom, hogy az előlapi kamera kissebb mint az m5-ben. Mi lehet ennek az oka? :F

(#9) maximilian4


maximilian4
addikt

Én nem ájultam el tőle. Nem hiszen hogy túl sikeres lesz.

Maxi

(#10) DrTechnoid válasza NightDante (#8) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Japánban már nem selfieznek újabban ;]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#11) vicze válasza kortic (#7) üzenetére


vicze
félisten

Nem hiszem, a melegedő kamera az Sony alapfelszerelés. ;]

(#12) Freiherr


Freiherr
őstag

Jellegtelen külső,bukó lesz ez is.

XXX

(#13) oszi666


oszi666
őstag

Ez a soc nem az amelyik diszno modon tulmelegszik?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#14) ctvagyok válasza vicze (#5) üzenetére


ctvagyok
őstag

Igen a 4GB RAM befért volna, de hát ez van. Az új kamerára vagyok kíváncsi.
Ja és az új hátlap sokkal jobbnak tűnik így képek alapján mint a régi, szerintem ez egy jó nagy plusz az új generációnak.

[ Szerkesztve ]

(#15) NightDante válasza DrTechnoid (#10) üzenetére


NightDante
csendes tag

Miért, ott most mi a divat? :DDD

(#16) Danny365


Danny365
őstag

10+ perc 4k felvétel során alig melegedett a cucc.

Egyébként még el is gondolkodnék a telefonon, de így év vége felé én már nem nevezek be egy sd810 készülékre, mikor a Qualcomm már javában hype-olja a 820-at, ami remélhetőleg nem fog csalódást okozni.

(#17) pprod94


pprod94
aktív tag

2x olvastam át. A címben valami 4k-s phabletről is szó van. No de a cikkben?

(#18) szasza87 válasza pprod94 (#17) üzenetére


szasza87
tag

Pedig pont a cikkben volt a lényeg! :P "A Compactról és "Prémiumról külön hírben számolnak be"!

[ Szerkesztve ]

(#19) TOM-202


TOM-202
senior tag

Azt hiszem hogy a Z2-ről erre már érdemes lesz majd váltani.

(#20) batt


batt
aktív tag

Nem tudom mért vannak odáig! A készülékek z1-töl mostanáig kicsi változtatással ugyan úgy néznek ki! Szánalmas!
Semmi komoly újítás nincs a kamera és az ujjlenyomat olvasó kívül! Amiért Brutálisan megkérik az árat! A Sony nak nagyon messzire gurult el a gyógyszere! Z5c KB 173k, Z5 220k, z5P 250k

A Z5C kritikán aluli ennyi pénzért 1 gb kevesebb ram és nagyobb csúnyán mint a z3C ! Vicccccccc

A Sony is a htc sorsára fog jutni!

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#21) VIBO válasza batt (#20) üzenetére


VIBO
őstag

Reméltem, hogy hasonlo lesz mint a C5 Ultra. Lehet a Premium lesz olyan ? :U

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#22) NightDante


NightDante
csendes tag

Z3c és a z5c mindkettő esetben, 2gb rammal rendelkezik. :D

(#23) batt válasza VIBO (#21) üzenetére


batt
aktív tag

Mire gondolsz?

Ha a kinézetre gondolsz akkor már be van mutatva számtalan videó és teszt van már! Így néz ki!

C5 ultra lett volna szerintem is az ideális kinézet egy plexi hátlappal és vékony kávával! De hát a sony tudja mi kell a népnek!

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#24) Danny365 válasza batt (#20) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem tök átlagos, flagship ára van, mire számítottál?
A kinézet meg lehet, hogy a szokásos, de ami jó, azt minek elbarmolni. Nem hiszem, hogy sokan mondának a telefonra, hogy ronda lenne.

(#25) flash-


flash-
veterán

"ráadásul IP68-as ipari szabvány szerint por,- és vízálló. "

gondolom úgy mint a többi sony-is. ip ide oda áznak be ,aztán romlanak el. 10 ből 9.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#26) darvinya


darvinya
titán

Nagyon tetszik. :C
Bár USB C belefért volna .

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#27) doooo válasza batt (#20) üzenetére


doooo
veterán

A Z5 olcsóbb lesz, mint amilyen a Z3+ volt? :W
Nem komplettek.

[ Szerkesztve ]

(#28) joey04 válasza vicze (#5) üzenetére


joey04
titán

így van ezek jutotta nekem is az eszembe.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) big-J


big-J
őstag

Ugyanezt megkapod oneplus 2-ben, feléért... Semmi értelme az idei 810-es telóknak.

(#30) Deck válasza TOM-202 (#19) üzenetére


Deck
titán

Dehogyis érdemes..

(#12) 00KID Jellegzetes gyönyörű design. Nem tudtam, hogy megy a jóslás? Jelentkezz a tv-be.

(#20) batt Gyönyörű a design mint mindig. Izlésről nem vitatkozunk de a kommented a szánalmas nem pedig a kinézetük. Elismerésem, hogy a jövőbe látsz.

(#25) flash- Erről független tanulmányod van? Érdekelne a statisztikád, hogy honnan veszed a 10/9-et? Mert, elég nagy marhaság. De persze minden Sonys cikknél összegyűlik a sok "értelmes" ember.. Attól, hogy pár beázik még nem mind és garanciális. De nem kell vízbe vinni talán kilehet bírni, amíg fürdik, zuhanyzik az ember.

(#29) big-J Ízlések.. Én biztos sose vennék olyat, számomra nagy és vacak. Na meg ne is említsük, hogy ha 2 kézzel tartod bizonyos szögekben akkor nem érzékeli az érintést.

Az árak meg független bevezető árak lesz majd olcsóbb nem kell egyből megvenni, aki meg nem akar venni annak meg mindegy mennyibe kerül.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#31) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem tetszik a Sony forma. A kamerájára kíváncsi vagyok.

(#32) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hmm, semmi olyat nem mutat, amit más gyártó eddig ne tudott volna.
Persze szép, meg erős, meg minden, de attól még totál középszerű... Dizájn se egy nagy szám! Talán a kamera!

Minden szavam magánvélemény!

(#33) isti215


isti215
tag

Végre újitottak a kamerába.Ez a mattosabb üveghátlap jó döntés volt.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#34) Jeanne d'Arc

Kicsit többre számítottam, de hat ez bán. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#35) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nem rossz. Z5c járt nálam a napokban teszten. Kifogástalan. Kicsit vastagabb lett, mint a Z3c, de a kijelző még szebb, viszont terhelés alatt melegszik, mint egy kemence. ;]

(#36) Deck válasza tothmaxy182 (#32) üzenetére


Deck
titán

Mit mutassanak? Holografikus kijelzőt?
A design meg nagy szám, felesleges erről vitázni.

Majdnem ugyanaz mint a Z2/Z3.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#37) davidsone


davidsone
addikt

jól néz ki tetszik ez a szögletes forma

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#38) tothmaxy182 válasza Deck (#36) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Mit mutassanak? Esetleg valami olyat, ami miatt meg is venném 250ezerért. Mert ezek miatt a specifikációk miatt biztos, hogy nem. Meg ahogy most a Sony szénája áll, úgy néz ki, hogy mások sem nagyon veszik...

Minden szavam magánvélemény!

(#39) Deck válasza tothmaxy182 (#38) üzenetére


Deck
titán

Van aki megveszi annyiért. Samsung és az iphone se ér 250et mégis veszik. Amúgy meg 220k, szolgáltatónál 200k lesz várhatóan. Ha nem tetszik nem veszed meg de ne kérjünk már lehetetlen dolgokat. Vagy minek erosebb hardver? Jobban fusson az angry birds? Te csak ne aggódj a Sony miatt.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#40) hemaka


hemaka
nagyúr

Egesz korrekt, bar sok ujdonsagot nem tartalmaz olvasva a cikket.

(#41) joey04 válasza Deck (#30) üzenetére


joey04
titán

kevesen maradtatok...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) eventus


eventus
veterán

Nagy divat ez az ujjlenyomat olvasósdi, biztonság jegyében. Azonban maga a droid rendszer elég sebezhető, user erroron kívül is. Akkor mi értelme? Kb mint a szelfizés :(( 4K kijelző pedig már az őrület határa, de átlépve. Hasznosabb fejlesztéseket alkalmazzanak. Persze az nem lehet divatos, ami tényleg hasznos és valóban okossà teszi a telefont.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#43) Deck válasza eventus (#42) üzenetére


Deck
titán

Nem sebezhetőbb mint egy ios, windows, linux..

Köszönjük az értelmes hozzászólást, írd meg a google-nak is és abba is hagyják a fejlesztést és felhagynak a droiddal..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#44) Evil Snowman válasza eventus (#42) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Próbálj meg egy kicsit szélesebb körben gondolkodni, ne csak a saját felhasználói szokásodra alapozz. Vannak emberek, akik a céges levelezésüket a telefonra szinkronizálják, ám a policy megköveteli, hogy beállíts a telefonon egy betűkből és számokból álló jelszót, amit minden feloldásnál be kell pötyögnöd, ami idő. Na ezt nagyon jól ki tudja váltani az ujjlenyomatos feloldás, ami 1 másodperc így.

[ Szerkesztve ]

(#45) #09908736


#09908736
törölt tag

Következő telefonom. Feleségemnek meg egy Z5 Compact.
Lehet fikázni, de amíg ilyen üzemidőt nem képes hozni a Samsung, addig az S6 sorozat szóba se jöhet, pedig azok se rosszak.

(#46) Deck válasza #09908736 (#45) üzenetére


Deck
titán

Na meg az a b**i knox..

PS5

(#47) eventus válasza Deck (#43) üzenetére


eventus
veterán

Nem kell kiborulnod :) Inkább láss a dolgok mögé:

Ha a google és a készülék gyártók egy kicsit jobban figyelnének a biztonságra. Rengeteg droid eszköz van a piacon, sokat alig frissítenek, rövid az életciklus. Egy bizonyos MMS üzenet is kárt tud tenni.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#48) Joe.36


Joe.36
addikt

Szerintem a SONY telefonjai a legszebbek, az áruk meg úgyis megy majd lefelé. Nekem tetszik.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#49) Deck válasza eventus (#47) üzenetére


Deck
titán

Ez a szolgáltatókon múlik. A Sony a Z-ken frissítette ezt a hibát. Nagyobb választék van legalább, olyat vegyél amit frissítenek. A Z 2,5 éve frissül és megkapja a 6os droidot is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#50) GIJoe válasza davidsone (#37) üzenetére


GIJoe
addikt

Nekem is bejön ez a forma, de ennyit nem érnek meg nekem, az alábbi 2ő között vacillálok:
Blackview Omega Pro
LEAGOO Elite 1
Mondjuk az visszatart a SONYtól, h öcsémnek 3 is volt a, de nyüzsögtek a kritikus hibáktól, és eladta őket, na meg a "vízálló"nak sem tetszett ha esőbe felvette hogy felszaladna hozzám a lakásba, pedig annyit hozni kéne...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.