Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M107


M107
addikt

:R

Marketing kapitalista fogás.

Bár már legalább 3-4 éve ez megy a Vga piacon.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#2) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

65 MHz-ért 20 dodó felár, megéri... :U

<< Heimdal >>

(#3) zolee5016


zolee5016
őstag

Érdekes...eddig mindig azon dolgoztak,hogy 10%mhz+legyen a saját karijukban, a konkurenciához képest....Most meg LE-felé fejlesztenek :F

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4) Ruuwa


Ruuwa
tag

Lehet több fogyott volna, ha nem ilyen hűtést tesznek rá. De csak lehet. :P

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#5) GAI válasza Ruuwa (#4) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

a GTX680 refhűtő nagyon halk, nincs vele semmi probléma...

(#6) csaabz


csaabz
őstag

Sztem ez a gyári hűtés nem az igazi... :(

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7) RockHaRD válasza csaabz (#6) üzenetére


RockHaRD
addikt

pont ilyen kártyám van, és nagyon meg vagyok elégedve a hűtésével. Semmivel nem hangosabb, mint egy 3 ventis Giga 670... :U
árban pedig egy 5össel olcsóbb volt, mint az ASUS DC2, vagy a fent említett giga... :F

(#8) kpal


kpal
veterán

Elég baráti VGA. :)

(#9) vinibali


vinibali
őstag

ftw, mint....?

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#10) DigitXT válasza vinibali (#9) üzenetére


DigitXT
félisten

Mint elírt WTF?:DDD Amúgy talán "For The Win" akar lenni, arra
célozva, hogy bizonyos szempontból a legjobb/kiemelkedő.:)

[ Szerkesztve ]

(#11) vinibali válasza DigitXT (#10) üzenetére


vinibali
őstag

valamiért a világ megszexualizálására gondoltam :D

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#12) Buci21 válasza M107 (#1) üzenetére


Buci21
addikt

kíváncsi vagyok, mi lenne, ha rátolnám a dárágább modell bioszát :D menne gondolom xD

(#13) shteer válasza csaabz (#6) üzenetére


shteer
titán

szerintem neked nincs ilyened

..szerintem jónak tűnik

(#14) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Annyira szép, hogy bele tudnék harapni :C

(#15) blaca83 válasza csaabz (#6) üzenetére


blaca83
őstag

Én sem szerettem régebben és most sem vagyok túlságosan híve a Referencia hűtésű kártyáknak, DE a kepler megjelenésével sokat fejlődtek a mostani ref. hűtésű kártyák.

Hangosság tekintetében szinte elhanyagolható a különbség de hőfokban szerintem még mindig van kb: 5-7 fok előny a nem referencia modellek javára. ;)

Ahogyan G^zC^mp€r fórumtárs is említette, árban viszont jelentős 5-10 ezer Forintnyi különbség is lehet az egyes gyártók kártyái között. :P :P :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.