Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LackoMester


LackoMester
addikt

Vadállat jó lesz. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2) ttamashu


ttamashu
aktív tag

Kár, hogy Ubisoft, különben rámozdulnék.

Tea az élet!

(#3) Bird


Bird
addikt

Kár, hogy ennek az ég világon semmi köze a far cryhoz..... :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4) pomorski válasza Bird (#3) üzenetére


pomorski
őstag

Ha nem kell benne túl sok virágot összeszedni a küldetések során, akkor kipróbálom. :)

(#5) djculture válasza pomorski (#4) üzenetére


djculture
félisten

Ahhoz megkell venned "demo" nem lesz..

(#6) Sebestyen01 válasza Bird (#3) üzenetére


Sebestyen01
őstag

De ha csak Primal lenne a neve akkor nem figelne fel ra a kutya se.... szerintem a Far Cry trilogiaba illeszteni egy ilyen "dolgot" rohelyes! :W

(#7) Bird válasza Sebestyen01 (#6) üzenetére


Bird
addikt

+1. Szívemből szóltál. Inkább gyűjtögetek gombákat, növényeket, állati "csemegéket" far cryhoz méltó környezetben, mint ősember szimulátort játszok, amit egy PR munkatárs far crynak nevezett el...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8) Lenry válasza Bird (#7) üzenetére


Lenry
félisten

mert mitől Far Cry a Far Cry?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) oriic válasza Lenry (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól hogy már messziről sírsz ha meglátod. ;]

Live-Die-Respawn

(#10) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Kicsivel több, mint egy hét??? :DDD

Még ha a bóvli kategóriát nézem, az is 13 nap. ;]

(#11) oriic válasza antikomcsi (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az kicsivel több nem? :D De mondhatjuk úgy is hogy kicsivel kevesebb mint 2 hét, vagy akár kevesebb mint fél hónap múlva. :DDD

Live-Die-Respawn

(#12) Sebestyen01 válasza Lenry (#8) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hat nem a mamuttol, meg a nyilvesszotol :K :U

[ Szerkesztve ]

(#13) antikomcsi válasza oriic (#11) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

A csudába ez nem jött be! :DDD

Az első mondat csak az álca, a második lett volna a csali! ;]

(#14) pomorski válasza djculture (#5) üzenetére


pomorski
őstag

Nem a demóra gondolok. Azt le sem töltöm, elég ha majd megnézem róla youtube-os videókat.

(#15) kp59


kp59
aktív tag

Nekem tetszik az ötlet hogy az őskorba rakták a történet cselekményét :C . Ezzel a játékok közül mindenképpen kiemelkedik mert kevés ilyen témájú program van (ez pedig egy üdítő színfolt lehet ha jól megcsinálták).

Már nagyon várom hogy megjelenjen. Akinek meg nem tetszik annak nem kell játszania vele (nem kényszeríti rá őket senki :DDD ).

(#16) CsonkaImo válasza Sebestyen01 (#12) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Hanem az AK-tól meg a vaddisznótól? Ha így indulunk ki, akkor az első rész után egyik sem Far Cry mert nincsenek benne mutánsok.

(#17) Lenry válasza Sebestyen01 (#12) üzenetére


Lenry
félisten

ez nem válasz.

megy a hiszti, hogy ez így lesz szar, meg úgy lesz szar, mert nem olyan, mint a régiek, holott az eddigi négy Far Cry se nagyon hasonlított egymásra setting tekintetében... (na jó, az 1 és a 3 is trópusi szigeten játszódott, de így kb ennyi)

ami ugyanolyan volt, az a játékmenet, ami a Primal esetében sem fog számottevően változni.

szóval még egyszer kérdem: mitől Far Cry a Far Cry és miért nem az a Primal?

(#9) orichalcos kellett egy pár másodperc, mire leesett :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Ha én fejlesztője lennék a FC szériának, ezzel a kőbaltás Primal résszel annyit csinálnék, hogy beleszőném az Űrodüsszeia bizonyos elemeit, abból jól ki lehetne jönni egy későbbi folytatással, ami akár egy másik bolygón is játszódhatna... az lenne az igazi Far Cry :) Elveszve térben és időben, aztán visszatalálni az emberi fajhoz, csak mondjuk nem a Föld bolygóra. Végtelen számú lehetőség :)

[ Szerkesztve ]

(#19) oriic válasza Lenry (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"#9) orichalcos kellett egy pár másodperc, mire leesett :DDD"

Valakinek legalább leesett. :DDD

Live-Die-Respawn

(#20) Bad Pritt válasza Rodi 4.80 (#18) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt monolith nélkül is simán megléphetik. Lásd Blood Dragon is éles váltás volt a 3-hoz képest, mégis bejött.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21) ribizly válasza Bad Pritt (#20) üzenetére


ribizly
veterán

Ha csak fele annyira lenne poénos, mint a Blood Dragon, akkor menne rá a pre-order. A gond az, hogy sajnos nekem se nem hozza a régi vagy új részek hangulatát, se a poénokkal teleszórt spinoff rész élményét a videók alapján.
Amíg a 3 után a 4. rész egy korrekt "folytatása" a jól ismert receptnek, a Blood Dragon egy nagyon jól eltalált retro game ugyanazokra az alapokra helyezve, addig a Primal nem tűnik másnak, mint egy "iparosmunka". Van benne content és biztos vagyok abban is, hogy nem csak kőkorszaki részek képezik a játékot, de elsőre engem nem győz meg. Akit igen és jól is fog szórakozni, Azoknak kívánok jó kikapcsolódást, de számomra csalódás eddig az "új" rész... :( Hiába a törzsi nyelv meg a koncepció.
Ami végképp kiveszi nálam a szelet a játék vitorlájából a single only megközelítés. Én nagyon sokat játszottam az FC3 múltijával (coop-al és competitive-el egyaránt), csak szerettem volna, de nem volt kivel tolni a coop-ot a 4-el. Ebben meg egyik sem lesz?!? Köszi!
Szóval remélem tényleg nem lesz igazam és egy jó game kerül a piacra, de addig is míg kiderül van mivel tolni a szekeret (Witcher 3, CoD BO3, BF4, Alien Isolation, Fallout részek, Skyrim, GTA5, Rise of the Tomb Raider, XCOM és még hosszasan sorolhatnám). :)
Piece ;)

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) [Roli]


[Roli]
csendes újonc

Kíváncsi leszek az első kritikákra, eddig nem igazán tudom hova tenni. Az előző részek mind tetszettek, remélem ezt sem szúrják el. Attól tartok, hogy rövid idő után elunható lesz a játék.

(#23) Bird válasza Lenry (#8) üzenetére


Bird
addikt

mert miitől doom a doom?

Ilyet én is tudok.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#24) Sebestyen01 válasza Bird (#23) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hiaba far cry a neve valaminek ha nem tudom annak beazonositani, mert erzi az ember hogy ez egy mas valami! :K Ezt valaki megerti valaki nem! :R Ettol meg lehet jo a game, csak most na en bugyutanak erzem azt hogy baltaval, meg nyilakkal emberkedjunk, egy emberi nyelvet nem ismero vilagban homo erectusokkal :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) oriic válasza Bird (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pokol, Mars, démonok, DoomGuy, zúzós zene, démontrancsír. :D

Live-Die-Respawn

(#26) Lenry válasza Bird (#23) üzenetére


Lenry
félisten

de ezzel nem válaszoltál baszki...
érdekel komolyan, hogy mitől érzed ezt kevésbé Far Crynak az előző négy résznél?

olvasom itt (meg a korábbi hírek alatt) a hisztizős kommenteket tőled meg még pár júzertől, repül a fika, de egyetlen negyed mondatban sem sikerült megindokolni, hogy ez most mitől is szar...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) Bird válasza Lenry (#26) üzenetére


Bird
addikt

Attól mert a Star Treket Star Warsnak hívom még nem lesz az...

A repül tőlem a fika pedig több, mint zavarba ejtő....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#28) [Roli] válasza Sebestyen01 (#24) üzenetére


[Roli]
csendes újonc

Pedig a fegyvereken kívül a játékmechanika nem sokat változott. Bekerült ez a néhány új dolog, pl. a szelídítés, plusz ugye a helyszín, de ezeken kívül szinte nincs különbség. Ugyanúgy vannak outpostok, craftrendszer, stb.

(#29) Lenry válasza Bird (#27) üzenetére


Lenry
félisten

te most direkt szopatsz, vagy egyszerűen tényleg nem tudod megindokolni?

miben más a Primal, mint a többi Far Cry? melyik az az eleme, ami miatt te személy szerint nem érzed a sorozatba illőnek? erre válaszolj légyszíves mellébeszélés és visszakérdezés nélkül.

(#28) [Roli] na erről beszélek, ezért nem értem a felháborodást. a játékmenet a jelek szerint ugyanaz lesz, ami változik, az a helyszín, de az ugyebár minden Far Cry esetén más volt

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) [Roli] válasza Lenry (#29) üzenetére


[Roli]
csendes újonc

Szerintem a modern fegyverek hiánya zavar sok mindenkit. Bár ettől én még nem mondanám rá, hogy nem illik a sorozatba.

[ Szerkesztve ]

(#31) Bird válasza Lenry (#29) üzenetére


Bird
addikt

Hogy melyik az az eleme?

A kor ahova repít minket meglehetősen unalmas és nem fps-be való. Aztán ott vannak még a klassz kőből készült balták, halcsontból bajonettek. Remek.
De mind1 hogy én mit gondolok, a játékos társadalom majd a kasszáknál eldönti.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#32) Sebestyen01 válasza Lenry (#29) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Miert kelletett a flinstone csalad koraba menni vissza, miert nem lehetett mondjuk 1940 kore, amikor mar voltak normalisnak mondhato fegyverek, de meg sem high tech cuccokba vonultak az emberek!

(#33) Lenry válasza Bird (#31) üzenetére


Lenry
félisten

A kor ahova repít minket meglehetősen unalmas és nem fps-be való

a kor, amelyikbe repít, azt hiszem még sosem volt FPS-ben. szvsz ne írjuk látatlanban le.

Aztán ott vannak még a klassz kőből készült balták, halcsontból bajonettek.

szigorúan játékmeneti szempontból nézve semmiben nem különböznek bármelyik FPS bármelyik melee fegyverétől. más rajtuk a textúra.

De mind1 hogy én mit gondolok, a játékos társadalom majd a kasszáknál eldönti.

így van. várjuk meg az értékeléseket.
én pl szerintem befizetek rá (pedig annyira nem követem a dolgokat, hogy ma hallottam először a Primalról, mégis valószínűleg el fogom tolni miatta az új Tomb Raider megvásárlását)

(#32) Sebestyen01 mert miért ne? lőfegyverekkel az elmúlt 24 év összes FPS-ben lövöldözhettél. nem hiszem, hogy megárt némi változatosság

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#34) Bird válasza Lenry (#33) üzenetére


Bird
addikt

Ámen. :R

Kérdeznék én is valamit. Hol vannak a második világháborús témák, esetleg a vietnámi csatatér a mai lövöldözés játékokban? Szerintem sokan gondoljuk azt, hogy igény lenne rá. Jobban, mint erre... Persze ez is csak szubjektív így önmagában.

[Roli]:Néztem én is. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#35) [Roli] válasza Bird (#34) üzenetére


[Roli]
csendes újonc

(#36) Lenry válasza Bird (#34) üzenetére


Lenry
félisten

leült mostanában az a téma.
2002-ben kijött a MOHAA és a BF1942, utána elárasztották a piacot a II. világháborús FPS-ek, kicsivel később becsatlakozott Vietnám is (Shellshock: 'Nam 67, BF:Vietnam, stb), de akkor egy kicsit szerintem besokallt a nép, illetve szép lassan felzárkóztunk a modern korba és a közeljövőbe (pl aktuális Call of Duty-k)

ismerve a kiadók biztos profitra törekvő magatartását és mostani reboot-hullámot, szerintem nyugodtan borítékolhatjuk, hogy előbb-utóbb elkezdenek újra jönni a világháborús FPS-ek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#37) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Nekem tetszik. Talán végre normális játék lesz ebből a szériából.

(#38) Bird válasza Lenry (#36) üzenetére


Bird
addikt

A mai trendi COD nálam a másik véglet. Annyira elgurult a gyógyszer a futuro irányába, hogy fizikai fájdalmat okoz nekem. :D

A COD: Black Ops I. részéig szerettem a sorozatot. A negyedik rész volt nekem a best, a csernobili környezet nagyot ütött. Akárcsak a COD: World az War orosz szemmel.... Ne ezek emlékek! :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#39) Bad Pritt válasza Lenry (#33) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem sokaknak a Far Cry élményt és hangulatot a vezethető járművek és lőfegyverek adják, ezért furcsa a Primal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40) Sebestyen01 válasza Bad Pritt (#39) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Itt van vezetheto nagymacska, meg medve :DDD

(#41) Bad Pritt válasza Sebestyen01 (#40) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Arról lemaradtam, én csak azt láttam, hogy társként lehet válogatni köztük. Csak azt láttam, hogy azt az óriás mutáns baglyot irányította és ő volt a spotter. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42) [Roli] válasza Bird (#38) üzenetére


[Roli]
csendes újonc

Ezzel én is így vagyok. Az utóbbi években már teljesen hidegen hagynak az új CoD-ok. Lehet hogy bennem van a hiba, mert mások viszik őket mint a cukrot.

(#43) Sebestyen01 válasza Bad Pritt (#41) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Valamivel haladni is kell a pontok között... :DDD agroztatni is lehet a hazikedvencunket tán még etetni is tiszta tamagochi. :DDD

(#44) Fitzgerald válasza Bird (#3) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Kár, hogy már az előző három résznek sem volt.

(#45) djculture válasza Sebestyen01 (#43) üzenetére


djculture
félisten

De legalább nincs benne multi és nem arról szól hogy szopassuk meg a másikat különféle csalásokkal. Mert ezek a játékok már agyamra mennek.

[ Szerkesztve ]

(#46) k-adi válasza Lenry (#33) üzenetére


k-adi
nagyúr

a kor, amelyikbe repít, azt hiszem még sosem volt FPS-ben. szvsz ne írjuk látatlanban le.

Nos vajon miért, lássuk csak... Hmmm.. talán azért, mert erről alig tudunk valamit is, így nehéz ábrázolni? Illetve ami inkább a fontosabb: lekorlátoz úgy kb. mindenben. Még egy középkori korszak is sok korlátot szab ugye, de ennél a korszaknál még primitív dolgok miatt kb. minden gyerekcipőben jár így nehéz bármit is csinálni (bármivel is komolyabban foglalkozni) mikor a legnagyobb gondunk a tűz csiholása. :DDD

Amúgy én azért "fikázom", mert nagyon sok animáció, játékmechanikai elem és HUD visszaköszön az előző részekből (fc3, fc4) ami még eleinte jó volt és okés (fc4 esetében) de újra (fc5 / fc primal) már nem. Én látom hogy próbálnak újítani Ubiék ezzel az ős-időkkel, de nem visszafelé kéne menni ENNYIRE, hanem talán előre a közeli jövőbe, pontosan az ős-korszak adottságaiból adódó korlátozások miatt. Na meg persze azért is, mert amit eddig láttunk az nem sok jóra az reményt, illetve a kőbalta, dárda, íj hármason kívül nincs fegyver, ja és ami a legnagyobb fail, hogy ősemberünk nem tud ököllel ütni. Bizony, bizony nincs közelharc, a takedown animációkhoz is kell fegyver, nem lehet puszta kézzel szétroppantani egy őskoponyát se...de kannibálok és leszakadt végtagok vannak átvezetőkben, merthát brutalitással kell eladni ezt is, de ami a lényeg lenne az nincs benne. :U amúgy meg egy far cry 4 shangri la DLC az egész: az állatok irányítása, az íj kezelése és a kőbalta animációja is 1:1 ugyanaz majdnem :C

[ Szerkesztve ]

(#47) Lenry válasza k-adi (#46) üzenetére


Lenry
félisten

talán azért, mert erről alig tudunk valamit is, így nehéz ábrázolni?

ÁHHHÁÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ :))
nyilván pont azt lesz nehéz ábrázolni, amiről senki nem tud semmit, ezért kb azt hazudhatsz bele, amit csak akarsz. ez így van

lekorlátoz úgy kb. mindenben.

érdekelne, hogy miben?
nem lövöldözhetsz meg nem vezethetsz autót. kb ennyi

a kőbalta, dárda, íj hármason kívül nincs fegyver

= kés, lőfegyver közelharcra, lőfegyver távolságra. mire van még ezen kívül szükséged?

ja és ami a legnagyobb fail, hogy ősemberünk nem tud ököllel ütni.

ezt már olvastam itt mástól is, linkelj légyszi egy videót vagy cikket vagy valamit, ahol ezt expliciten kijelentik. érdekelne, hogy ezt csak kikövetkeztette valaki a semmiből vagy tényleg kihagyták Ubiék

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#48) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nekem ami miatt ez nem far cry az a járművek hiánya ! Imádtam az előző részekben csak úgy kocsikázni -csónakázni .Aztán ott a repülés ami szintén hatalmas móka volt . Az állatok irányítását eddig is kihagytam valahogy nem érdekelt .Aztán a fegyverek hiánya is egy nagy negatívum nekem . A kettőben jó volt , hogy elromlottak a fegyverek ezt már nem vitték tovább sajnos. Ami az eddigi részekben sem tetszett és szívesen átugrottam volna az a misztikum . Úgy látom itt is lesz bőven , tehát már ezért is felejtős a dolog.
Anno az FC1 miatt vettem saját gépet ,addig nem is nagyon érdekelt .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#49) oriic válasza jozefgucci1 (#48) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nekem ami miatt ez nem far cry az a járművek hiánya !"

Az itt is van, csak korhűek. ;] Bár lehet később jön a Frédi-Béni kocsi DLC is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#50) jozefgucci1 válasza oriic (#49) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A lényeg , hogy nekem ez így ebben a formában nem FC játék . Nem érzem a YT videókból , hogy ez az lenne a folytatás ! Eddig ugye volt a gonosz helyi erő aki drogot termesztett és ellene kelet harcolni , területeket felégetni .Most a helyi törzsfőnök ellen kell felvenni a harcot , mert nagyobb barlangban lakik , mint mi ? :DDD
Vicc az egész , szerintem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.