Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Baazkiiiiii dejólnéznek ki! Grat hozzá! :C :R

Oda mentem, ahol vagyok!

(#2) Thunderzolee

Waaaaaa, t×k retro! :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ejha, micsoda kincseid vannak.

(#4) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Nagyon szép! Igazi minőségi cucc! Nagy szerencséd, hogy sikerült beszerezned és működésre bírnod.
Jó dolog amikor kintől kap az ember valami olyan holmit, amit ott már semmibe nem néznek (esetleg ki is dobnak).

7-900€... Nem csodálom, hogy még mindig ennyit ér.

Harrrr!!!!

(#5) eddie17


eddie17
addikt

Fater is nagy zenebolond, neki voltak ilyen cuccai, tőle tudtam meg, hogy a Marantz, nem kína márkasorok egyike:)
Ő is tűzoltó volt, lehet még ismered is:D

[ Szerkesztve ]

(#6) Tüzi válasza Ndruu (#4) üzenetére

Amikor vettem PM 710-et, beszélgettem sráccal. Állítólag németben vannak olyan helyek, ahol leadhatod a nem működő elektronikai cuccaidat. Édes jó Istenem. Ha ilyen dolgozhatnék, és havonta csak 1-2 ilyen múzeumi darab ragadna a kezem között... :O Elgondolom, hogy miket "kidobnak" a németek ilyen hibával. Komolyan sírhatnékom támad...

De azért durcás, hogy egy 25-30 éves elő és végfokért (SC-8 & SM-8) 2-2500 eurót kérnek el... Bár ez még árban csak középkategória :Y

Csak egy icipici szálka van a szememben. Az erősítő két jobb szélső potméter-gombja nem eredeti. :(

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#7) Ndruu válasza Tüzi (#6) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mivel megtehetik, hogy akármikor lecseréljék a dolgaikat, meg is teszik. Nem sajnálják. Nem gond nekik újat venni, más világ...

"Az erősítő két jobb szélső potméter-gombja nem eredeti." - Ez csak most tűnt fel, 'hogy mondtad. Szerintem max pár eurót von le az értékéből, de ha keresnél hozzá eredetit, akkor azt méregdrágán találnál csak. Így is elég mutatós darab. :K

Tudom, hogy azt írtad, a vaku miatt tűnik foltosnak, de szerintem egy enyhe tisztítószerrel (gyenge alkohol) és egy puha kendővel ha végigtörlöd az előlapot, akkor eltűnnének ezek a foltok. Elvileg csak zsírnyomok, mert a potik környékén látni őket, ahol fogdossa az ember...

Harrrr!!!!

(#8) Tüzi válasza Ndruu (#7) üzenetére

Ezt az alkoholos pucolást ki fogom próbálni, köszi a tippet!

Holland srácnál lehet rákérdezek, hátha van elfekvőben két ilyen gombja. :U

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#9) Ndruu válasza Tüzi (#8) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Túl erős alkoholt (ipari 98%-os) azért mellőzném, ki tudja mit művel egy öreg felülettel (lehet foltos lesz tőle), de pl. egy kifejezetten ilyen célra kitalált alkoholos törlőkendő jó lehet.
Sok sikert! Aztán majd még képeket, hogy lássuk hogy csillog. :)

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.