Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-13 10:05:56

LOGOUT.hu

TP-Link WDR4300 - N750 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1537) laktop válasza vargalex (#1525) üzenetére


laktop
tag

No megen nem jó valami ...

Annyit csináltam, hogy a Tűzfalnál a facebook.com tiltását beállítottam (kivettem a # jelet a sorok elöl, átírtam az IP-t benne és az időt .. küldés), de a router reboot után nem volt elérhető, és net sem volt megint.

Érdekes módon wifin keresztül elértem a routert egy laptopról.
Az asztali gép böngészőjében minden sütit, előzményt, stb. töröltettem, de semmi, a router még mindig nem elérhető.

Laptopról csatlakoztatva visszaállítottam a Tűzfal beálításait az eredetire, majd elküld, és reboot. De az asztali gépről még mindig nem elérhető a router.

A laptopról aztán visszaállítotam a korábbi, a már a jól működő konfigot az openwrt-ben és ezek után már az asztali gépről is elérhető lett újból a router, de net megint nem volt, ahogy korábban. Szokásos T-com modem újraindítás (nem is egyszer), router reboot, de semmi .. net még mindig nincs. Azt vettem észre, hogy nem kap a router IP-t a modemtől (gyári firmwarrel OK minden) még az újraindítások után sem. A Status->Overview->Network részben semmi sincs (Not connected).

Pedig korábban egyszer már volt net. Ezt a beállítást mentettem le, majd most töltöttem fel, de még sem jó valami.

"- Mennyire vagy túsz? - Sörhöz hozzáférsz?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.