Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yolan


yolan
őstag

Jeeee! Örülök papa, végre egyre jobban sinen leszel/lesztek! ;)
Jónak tűnik a ramocska, nyár után ha esne a piac ára, lehet kéne váltanom i3-ra vagy passz. Meguntam kicsit a 775-öt, ddr2-őt. Én ma ennyit mókáztam egy zafír kártyával: [link]
Písz főnök!

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#2) toyone válasza yolan (#1) üzenetére


toyone
őstag

Haladunk. :K
Akkor eljött az idő a váltásra :) Egyébként minden memória bedrágult most.
Mikor lepsz meg valami 9800 GT SLI teszt eredményekkel?

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#3) yolan válasza toyone (#2) üzenetére


yolan
őstag

1:1-be kitudnék jönni mostis ddr2-ddr3 cserével, inkább proci meg lap, stb. Meglátjuk nyár után hogy lesz gempa.
Mikor valaki hozzámvág egy sli képes lapot, ud3r ilyen téren deficites :DDD

[ Szerkesztve ]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#4) subaruwrc


subaruwrc
félisten

lájk
még ilyet :DD

(#5) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

gratula. tömör, lényegretörő, jó kis teszt :C
jó kis ramok ezek úgy látom, pedig az ilyen "zöldes, mentsük meg a világot" cuccokkal annyira nem vagyok oda meg vissza, de ez meggyőző. :))

(#6) Overlocker


Overlocker
veterán

Nocsak, nem is rossz! :C

Sajnos úgy tűnik, hogy nálam a Pentium IMC-je nem nagyon fekszik ezeknek a ramoknak, szóval valami értelmes procit kell szereznem, aztán indul a teszt..

(#7) toyone


toyone
őstag

subaruwrc Remélhetőleg lesz még ;)

Zé_Mester Pedig a világbéke után a föld megmentése a legfontosabb :D :R

Overlocker Mivel még nincs alá megfelelő lapom ezért egyenlőre nem tudom megmondani neked hogy nálam a Pentium hogy kezeli. De amint meglesz minden, kiegészítem a tesztet.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#8) mpierre


mpierre
veterán

Jó teszt.
Ugyan, csak 1800MHz-s verzióm van, de jó tudni, hogy mire számíthatok.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#9) siriq


siriq
őstag

Most csak a keslelteteseket neztem ezzel a memoval(nalam 1600 van). 1333 hajtva 7-7-7-20 tobbi gyari ertek CR1-ben. 6-t mar nem birja, de azert nem adom fel. Nagyon jo kis szett az tuti.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#10) toyone válasza siriq (#9) üzenetére


toyone
őstag

Szerintem órajelben tolhatod még neki.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#11) siriq válasza toyone (#10) üzenetére


siriq
őstag

Egyelore csak a kesleltetest nezem. Mindenkeppen kifogom probalni nagyobb orajelen. Bar itt mar a Phenom II lesz a visszafogo tenyezo.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#12) siriq


siriq
őstag

Most tesztelgettem 1600-n. A gyari 11-11-11-29 helyett, 7-8-7-27-n megy. 1-2 nap stabilitas teszt, aztan lehet megyek feljebb.

Nagyon tetszetos. 1866-t remelem sikerul elerni hasonlo idozitesekkel.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#13) toyone válasza siriq (#12) üzenetére


toyone
őstag

Mekkora feszültségen megy?
A gyari 11-11-11-29 helyett, ez valami auto érték lehetett.
Vagy LinX max memória használattal vagy boot lemezről memtest és max 1 óra alatt kiderül stabil-e.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#14) siriq válasza toyone (#13) üzenetére


siriq
őstag

1.5 v mellett megy. Igazabol vissza kellett vennem 27-rol 29-re. Most igy nezem. A teszt nalam cinebench 11.5 es bad company 2(jatek), valamint sima memtest. Ha kibir 1 napot jattekkal meg a cine-vel akkor semmi baj.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#15) siriq válasza siriq (#14) üzenetére


siriq
őstag

Lemaradt: jah azt a 11-11-11-29-t a bios automatikusan ajanlja fel.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#16) siriq


siriq
őstag

Ugy latszik, sikerult megfelelo beallitast talalni a PII memoriavezerlohoz. Igy, ha minden igaz megy a nb huzasa is. A memokat nem gyilkolaszom le mert 24/7-ben vegzik a dolgukat:1600@8-9-8@1.41v. Az elozo ertekek csak par orat birtak, sajnos. A mostani beallitasokkal viszont teljesen stabil. Remelem az nb-t feltudom majd huzni 2600-ra. Most csak 2200-on megy, meg mindig tesztelek de mar min 2 nap hasznalat mellett. Szoval, Phenom melle is nyugottan meg lehet venni. Nem kell felni tole.

Az elejen rengeteg ido elment, hogy 1600-n is rendesen mukodjon alapon, de megerte.
Talan 1-2 het es 1866 teszteles.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.