Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Végre, erre vártam megjelenés óta. :)

(#2) ysengrin

Mekkora lenne a meglepődés, ha bejelentenék hogy érkezik mondjuk egy két új pálya is a frissítéssel. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) section9


section9
őstag

Nem külön DLC, hanem frissítés? Lassan már nehéz elhinni az ilyet. :D

(#3) batai15


batai15
félisten

Végre.smart pistol pls disabled.

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kukucs! Itt vagyok ám én is ;)
Már komolyan félve írok, de nem bírok a véremmel.

Na szóval akkor most a Titanfall játékból kiszedik a titánokat? Így akkor Titanfail lesz? Jajj elírtam Titanfall. Ez tök jó dolog, kivesznek a játékból, nem hozzáadnak. Logikus. Az autóiparban ez a súlycsökkentés miatt már megszokott, de a játékiparban új dolog.

Remélem tendencia lesz, és a Battlefieldből kiveszik a katonákat. CoD-ból a kutyákat. NFS-ból pedig az autókat. Jó irány ez. Látszik, hogy a játékfejlesztők nem fogynak ki az ötletekből.

Szeretném üdvözölni előre a rajongóklubomat, lassan megérkeznek ők is: Jó reggelt fiúkák! Hogy aludtatok?!
:DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) oriic válasza .LnB (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ne kötekedjé eh! :D

Csak egy játékmód lesz, a sok között. BF-ben is vannak jármű nélküli módok.

Ettől még a többi játékmódban ugyanúgy használhatóak lesznek a Titanok. :D

Mennyé codozni inkábbb! ;]

Live-Die-Respawn

(#6) hommeros válasza .LnB (#4) üzenetére


hommeros
őstag

Én is kipróbáltam, ez a produktum 12$ sem ért meg nekem. Valami hiányzik ebből a játékból. Lehet, robotkutya kéne. Hátha.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#7) kovsol


kovsol
titán

4vs4-t növelhették volna egy 6vs6 -ra legalább.

May the Force be with you!

(#8) .LnB válasza hommeros (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont te?! Emlékszem az elején te kezdted el a legjobban szapulni. :DDD
Akkor már csak egyedül vergődök itt az antiTitanfall klubban :D Én kitartottam, nehezen bírtam (na persze :D) ki de nem engedtem a csábításnak ;]

(#5) orichalcos Aki helyén tudja kezelni ezeket a vicceket (úgy mint te), és ismer (úgy mint te) az nem fogja kötözködésnek venni. Aki meg nem az csak saját magát idegesíti fel, feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) oriic válasza .LnB (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom, de gondoltam kapásból ellövöm ezeket a hsz-eket mielőtt más teszi meg. :DDD

Live-Die-Respawn

(#10) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Már így kellett volna kiadni a kezdéskor (no bot/több játékos) :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#11) kutga válasza .LnB (#4) üzenetére


kutga
nagyúr

Azt ugye tudod hogy ez egy játékmód, tehát robotok ugyanúgy maradnak benne, nem kötelező ezzel tolni. :D

Ettől függetlenül ötlettelen produktumnak tartom az egészet.

Let the Zone take me if I am.

(#12) Lomha 8V válasza .LnB (#8) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Hát Te??? Itt bohóckodsz, a CoD szerverünk meg üres?

(#13) .LnB válasza kutga (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze megvan. Olyan ez mint a Battlefield 3: Close Quarters DLC.

(#12) Lomha 8V: "A pillanat mikor hangosan felnevetek az irodában" ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) Slystyle


Slystyle
őstag

Hivatalos forrás szerint 8v8, nem pedig 4v4. Nem tudom hogy elírás vagy csak én nem láttam friss információt, de gondoltam szólok.

Szerintem nem fog fájni senkinek, ha lesz plusz egy ilyen mód, így még talán én is megveszem egy leárazás alkalmával. A Titánok (sőt az ilyen járműves játékok sem) nem az én világom, de a Pilóták mozgása tetszik a játékban. Biztos lesz egy bizonyos bázis, akik kedvelni fogják, de a többség továbbra is a normál módokban fog időzni.
Ha mod-olható lenne a játék és lenne mod ami ilyen, csak még a burn card-ok, perkek és SmartPistol-t is ki lenne véve, akkor tuti vevő lennék rá. Számomra a csapatmunka a fontosabb, mintsem az, hogy ki mennyire ügyesen használja a perk-ek által biztosított előnyt és hogy ki hogyan játssza ki a kártyáit.

Megjegyezném, hogy a fentebb írtak csakis a saját véleményeim és nem kívánok miattuk veszekedni.

(#15) oriic válasza Slystyle (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem semmi gondom nincs se a perkekkel, se a burncardokkal. :)

Live-Die-Respawn

(#16) .LnB válasza oriic (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látod Slystyle kollégával teljesen egyetértünk. (Nem is csoda, CS:GO-s arcképe van)
Ha kivennék a perkeket, akkor a játék nem lenne már annyira casual game. Anno a CoD4-et is így játszották versenyeken. Promod volt a neve. Én is sokat játszottam vele.
A mi "fajtánk" azért nem szereti ezeket, mert ad egy bizonyos randomivitást, bizonytalanságot a játéknak. És így már nem a tiszta skill dönt csak. És mi aki a competitive játékstílust részesítjük előnyben, jobb szeretjük, ha a skill dönt. Nem az, hogy éppen ki lát át a falon, vagy rendelkezik nagyobb pajzsal. Nem arról van szó, hogy ne tudnánk a casual réteget így is bucira verni. Csak a dicsőség nem olyan ízű úgy.

Ha némi nagyképűséget vélsz felfedezni a fent olvasható szövegben az csak a véletlen műve :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#18) hommeros válasza .LnB (#8) üzenetére


hommeros
őstag

Pont azt írtam, hogy szerintem is gagyi ez a játék. Erőltetett vagy tudom is én.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#19) .LnB válasza hommeros (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

DE kipróbáltad! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) hommeros válasza .LnB (#19) üzenetére


hommeros
őstag

Ingyen vót a hétvégén :DDD De kiábrándító az a sok bot.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#21) .LnB válasza hommeros (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze a kifogások. "Ingyen volt." "Csak egy kicsit játszottam."
Éva is csak egy kicsit harapott az almából (mi ráadásul ingyen is volt). Az atombomba kilövéséhez is csak egy kis gombot kellett megnyomni.

Amint világuralomra lépek bűnhődni fogsz! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) oriic válasza .LnB (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Éva is csak egy kicsit harapott az almából (mi ráadásul ingyen is volt"

Szerinted az Apple logó honnan származik? :DDD

Live-Die-Respawn

(#23) Lomha 8V válasza .LnB (#13) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Gondolkodtam, hogy szúrjak e oda egy szmájlit, de arra jutottam, hogy sokkal viccesebb lesz ha nem. :D

(#24) Raysen623


Raysen623
addikt

OMG! Ez most tényleg komoly, hogy egy komplett 4v4-et volt pofájuk betolni a játékosok arcába? Ha kiveszik az AI-t meg a titanokat, akkor miért nem fér el egy kib@szott pályán min 8v8 vagy megkockáztatom 12v12 ember??? Ennyire szar a játék motorja? Pfff :O

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#25) oriic válasza Raysen623 (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

8v8 lesz, csak cikkíró elírta.

"Pilot Skirmish is an 8v8 mode with no AI and no Titans."

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#26) hommeros válasza .LnB (#21) üzenetére


hommeros
őstag

Lehet, hogy holnap már a DLC-et veszem hozzá habzó szájjal :DDD Önkívületi állapotba kerülök tőle.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#27) oriic válasza hommeros (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mehikóban még mindig óccsó a Season pass. :DDD

Live-Die-Respawn

(#28) hommeros válasza oriic (#27) üzenetére


hommeros
őstag

Aztán majd a kartell kinyír, mert felvásárlod a kis Pedrítóka elől a kulcsokat. :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#29) oriic válasza hommeros (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt ph-n 90%-ban mexikói originről vette meg mindenki olcsón. :D

Live-Die-Respawn

(#30) Raysen623 válasza oriic (#25) üzenetére


Raysen623
addikt

Most aztán megkönnyebbültem...elmorzsolok majd pár könnycseppet mikor nekiálltok majd tolni :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#31) oriic válasza Raysen623 (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te kérted a 8v8-at. Parancsolj!: :)

Live-Die-Respawn

(#32) Prof01


Prof01
veterán

Ez jó hír! Nagy kár, hogy egyre kevesebben játsszák. :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#33) gantum


gantum
aktív tag

tudom, nem helpdesk, de hátha volt másnál is ilyen probléma.
a pálya betöltésekor kilép a játék. azért tudom, hoyg akkor, mert a frapsban felugrik az fps 60-ra a töltőképernyőn, megy még egy kicsit majd kilép a játékból. tegnap vettem, de még csak a menüt láttam belőle. :DDD

ezeket próbáltam:

-game reinstall
-game verify
-platform.rar
-beta platform files
-cpu core lock
-run in window
-run as admin
-no vsync
-low settings

egyébb ötlet?

(#34) eLit-MiLan válasza gantum (#33) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Fraps off, egy próbát megér.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#35) gantum válasza eLit-MiLan (#34) üzenetére


gantum
aktív tag

az is volt már, tűzfal-vírusírtó kiapcs is, de semmi. de ezeket kihagytam, bocs.

(#36) eLit-MiLan válasza gantum (#35) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Esetleg egy origin játékpanel off?

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#37) gantum válasza eLit-MiLan (#36) üzenetére


gantum
aktív tag

mindig ez van, ezer helyre kiírom a problémát, aztán meglesz a megoldás magamtól. :D

xeon cpu, nem támogatta alapból az sse4.1 meg vt valami microcode-ot. moddolt biost kellett feltenni és bumm, már túl vagyok a tréningen is. azért írom le, hotha másnak is xeon cpuja van és nem tud rájöni a hiba okára.

módosított bios innen: http://genius239239.myweb.hinet.net/771/
saját felelősségre, ha valaki nem ért hozzá akkor tessék számtechboltba vinni a gépet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.