Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Nem rossz lapos, használd egészséggel :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) zdanee


zdanee
őstag

Jo kis gep, de egeszen biztos vagy benne, hogy nincs bluetooth? En a TimelineX 3820-amnal csak a harmadik bootolaskor vettem eszre, h az Fn+F3-al bekapcsolva megjelenik az eszkozkezeloben es feltelepiti magat, es sajat LED-je sincs, de a gep feneken ott kell legyen a matrica. A BT drivere amugy egy fosch, erdemes a gyarto honlapjarol letolteni egy jobbat. Manapsag meg a legolcsobb netbookokban is van bluetooth, es nem is egy koltseges valami, sokszor a wifivel egy kartyara integraljak, uh szandekosan sem lehet kihagyni.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát ez sem egy üzleti noti. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis cucc. Használd egészséggel. :R

(#5) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Sose értettem ennek a kategóriának az életképességét.
Ez a méret pont kényelmetlen hordozni, mert túl nagy, de kényelmetlen hosszútávon használni is, mert ahhoz meg túl kicsi!

Plusz egy hasonló teljesítményű asztali géphez képest jócskán túlárazott is!

Mindenesetre jó használtot, remélem neked megnyerte tetszésed.

(#6) szaki42


szaki42
tag

Most akkor ez a gép az alumínium használatán kívül semmiben sem különbözik a TimelineX szériától?

(#7) ollie válasza Krugszvele (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha sokat utazol és szeretsz játszani, előnyösebb lehet egy ilyet cipelni, mint egy desktopot. :)

***

(#8) wierra


wierra
senior tag

A leírás király! :K
~300k magasságában az 1 év garancia viszont egészen szánalmas. :(

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#9) virkir


virkir
veterán

A touchpad szokásosan el van tolva jobb oldalra.

Na te is olyan vagy mint az asszony, nem tudod melyik a bal vagy a jobb. :D
Egyébként ez is mint sok másikon a jobb oldalra van tolva, csak tudnám minek.
Egyedül a bal kezesek fognak neki örülni engem meg megőrjít, hogy rendszeresen rátévedek a scrool csíkra.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10) virkir válasza virkir (#9) üzenetére


virkir
veterán

Na vazz... én sem tudom :W
Természetesen a bal oldalról van szó.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11) kpal


kpal
veterán

Jó a tudása de külső nem annyira.

(#12) Alexios válasza zdanee (#2) üzenetére


Alexios
veterán

Bizony, elvileg az én packard bellemben sincs bt, aztán mikor egyszer fn+f2-vel kiakartam a wifit kapcsolni, ott felajánlotta azt is, hogy bekapcsoljam a bt-t, néztem is, hogy ez most mi?:D De működik végülis:D

(#13) benoce válasza virkir (#10) üzenetére


benoce
tag

Való igaz, benéztem, bal lesz az a jobb oldal. Bár mondjuk nézőpont kérdése :DDD

Nem, nincs benne BT, bármennyire is kerestem

(#14) adrian360 válasza virkir (#9) üzenetére


adrian360
őstag

igazából nincs eltolva, a helyén van: a billentyűzet közép pontján, F-J billentyűzet vonalában. mivel van kiegészítő numerikus billentyűzet, ezért tűnik eltoltnak

(#15) milbo


milbo
aktív tag

Jó kis gép, grat hozzá. Gondolkodtam én is hogy i7-el vegyek, de a proci nagyon megdobja az árát. Hogy legyen mihez hasonlítani itt az én indexem:

(#16) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Nem régen lett ismerősnek ilyen gép végre (az is 5745), csak éppen core i5 540 van benne és vagy 100k-val olcsóbb mint ez. Annyiért még inkább megéri, nem tudom mi értelme egy négymagosnak a notebookban (kivéve videóvágás meg ilyenek, de szerinte az ott egy kicsit macerás). Ennyi felárat viszont semmiképpen nem ér meg.

(#17) Dyingsoul válasza Krugszvele (#5) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nem értem ezen mit nem értesz? Sztem pont, hogy a 15.6' az, ami hordozható és használható Nemtom mennyit böngésztél 13' és társaival, de gyanítom, hogy keveset, viszont egy 15-ösön kényelmesen tudsz böngészni, akár filmet is nézni vagy akármit csinálni. Hordozni pedig simán laza, hacsak nem vagy 150cm alatt, vasággyal 40 kiló. :))

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#18) benoce válasza Dyingsoul (#17) üzenetére


benoce
tag

Ez a kinek mekkora a használható méret notebook fronton egy eldönthetetlen kérdés szerintem. Nem vagyunk egyformák, és nem egyforma az ízlésünk. Mindenki saját maga szerzi be a tapasztalatokat.

(#19) Magnum_


Magnum_
nagyúr

zsanérja milyen?

I humbly and respectfully decline™

(#20) Klemice


Klemice
senior tag

Acer-t még mindig nem vennék, pláne nem 1 év garanciával.

(#21) Chaser


Chaser
titán

"A legnagyobb tajvani gyártónál megtörtét notebook fronton a dizájn csere."

"A dobozokból való kihámozás közben derül ki, hogy a készüléken,..."

"Kibontva a fóliából a tetszetős, fekete felületen ezüst színben pompázó Acer logó tűnik elő. "

"Sajnos maga a készülék teteje jó szokás szerint gyorsan..."

"Itt bukott ki az első különbség a hasonlított TimelineX-hez képest, míg ott a fedél alumínium felhasználásával készül..."

"A készülék elején, szemből nézve, és egyben a legvékonyabb felülettel rendelkező részen bal oldalt található meg a kártyaolvasó nyílása. "

"A hátsó részre semmilyen csatlakozó nem került, a zsanérok között pedig az akkumulátor foglal helyet."

"A készülék két oldalára kerültek a csatlakozási lehetőségek."

"Jobb oldal: három darab USB 2.0 aljzat, multi formátumú DVD író, táp csatlakozó.

"

"Bal oldalt: hang ki/bemenet, USB 2.0 aljzat, LAN, HDMI, D-SUB, hűtési rész, Kensington zár." Talán inkább szellőzőnyílás.

"Másik ilyen bosszantó dolog, hogy szép az a 4 db USB 2.0 foglalat,... "

"Kinyitva a készüléket látható, hogy a belső teret a konzervatív fekete és szürke szín felhasználásával oldották meg."

"A billentyűzet feletti részen a bekapcsoló gomb található, ami a beleépített LED-el tudatja éppen az üzemmódokat."

"A jobb oldalon 2 gomb kapott szerepet, az első amivel programokat lehet indítani, plusz a DVD író lemez kiadó gombja."

"A beviteli rész fekete színben pompázik. "

"Teljes értékű, numerikus résszel kiegészített billentyűzetet szereltek a gépbe." Pl...

"Nagyon rövid, de határozott leütést igényel. "

"Amiért egy rémálom számomra, az alákerült szennyeződések kiszedése... "

"A csuklótámasz maga szürke színben pompázik, ami majdnem szál csiszolt alumíniumnak tűnik, de az bizony egy nagyon jól sikerült műanyag csak, ellenben nehezen koszolódik."

"A touchpad gombjai egybeszabva vannak, középen rögzítve, így a két végén lehet normális nyomási pontot találni."

Az utolsó oldalhoz nem volt lelkierőm...

szerk: illetve az utolsó 2-höz ;) :U

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22) grc999 válasza Dyingsoul (#17) üzenetére


grc999
tag

Én speciel 180/85 vagyok, és rohadtul idegesítőnek találtam a 15'6-os full-sized notebookomat, mikor még azt hurcoltam vidékről Pestre. :D Soha nem tudtam kényelmesen elrendezni a cuccomat, mindig gondot okozott annak a "fránya" laptopnak az elpakolása. Ma már 12'-ost nyúzok, és a korábbi, megszokott mérethez képest egy álom. Simán elfér egy kisméretű utazótáskában, mondjuk a hurcolt ruháid tetején. Tudod, az átlagembernek nem is a súlya okoz gondot (sokszor indultam meg 15 kiló körüli sporttáskával, pont sz@rtam abba a plusz ~3 kilóba) , de a 35 centi hosszú, 25 széles téglát kényelmesen elhelyezni egy csomagban... művészet.

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#23) benoce válasza Chaser (#21) üzenetére


benoce
tag

Köszöntem, javítva.

Ha nem tudjuk a választ, és valaki más igen, tegyük félre a büszkeségünk, és ne szégyelljünk mástól tanulni!

(#24) Jim Tonic válasza Chaser (#21) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nvidea Optimus

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#25) rainmen


rainmen
aktív tag

Hát nem győzött meg annyira, hogy szaladjak megvenni... :(

(#26) ViTaZi válasza rainmen (#25) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Hát pedig nagyon jó ám. Nagyon vékony és a teljesítménye is elképesztő.Bluetooth pedig van benne :))

braner00 kerüljétek!

(#27) Napfénysüti válasza Dyingsoul (#17) üzenetére

De ha már 15,6-os akkor mért ilyen a felbontása? Egy normális 13-as gépnél a kijelzőn legalább úgy elférsz mint ezen a rémes 1366*768-ason. :( Továbbra se látom sok értelmét az ilyen felbontású és ekkora méretű gépeknek. :B

Més que un club!

(#28) Pete87 válasza Napfénysüti (#27) üzenetére


Pete87
tag

...a kijelző pixel-méretét én is sajnálom, de azon kívül f@sza kis gép :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.