Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Örömmel megyek haza , próbálom az élet napos oldalát nézni. Az emberek azt mondják hogy a pohár félig tele, vagy félig üres, mentalitásuk alapján. PEdig a pohár teli van, a fele teli vízzel, a fele teli levegővel.. (by Esm) .

Nem akarok egy megkeresedett, savanyú banya lenni ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) moha21


moha21
addikt

Én nagyon szívesen megismernélek. És ezt nagyon komolyan mondom.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#3) tildy válasza moha21 (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Sörözés?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) danih


danih
addikt

Remélem nem a NAV-ot boldogítani jössz :DDD
A belga söröző pedig egy kedves kis hely :)

[ Szerkesztve ]

(#5) tildy válasza danih (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

De, bár azt mondták nem kell bemennem , (azért jobb ha erről papírt is adnak) lehet benézek hozzájuk. Amúgy Apeh, OEP, lehet bankot is váltok - ezen még filózom , de a raiffeisennek nincs visa electronja meg a jelenlegi kártyám nem chipes- még majd kiderül.

Megyek Optik-medhez, fogászatra , bevásárolok a kedvenc turimban a volt albim mellett, összefutok a haverokkal . És kihozom a sátram, hogy nyáron a fesztiválra tudjuk vinni .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) moha21 válasza tildy (#3) üzenetére


moha21
addikt

Simán.)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7) Kassadin


Kassadin
addikt

Mivel külföldön élő honfitárs vagy, tudnék pár dolgot kérdezni tőled, ami érdekel. Nem tudom dolgozok-e az említett napon, és ha igen, tudok-e valakivel cserélni.

(#8) tildy válasza Kassadin (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

21-én este lesz a sörözés, mert reggel hatkor nekem indul a gépem . Viszont gyümölcssör mániás vagyok, így bár nem a legolcsóbb, de emiatt lett a belga. MEg jó hely:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) Dany007


Dany007
veterán

"most próbálok úgy érkezni, mint egy turista, élvezve ennek minden pillanatát. "

Ja, csak aztán nehogy 250.000 legyen egy pohár sör :DD

[ Szerkesztve ]

(#10) Kassadin válasza tildy (#8) üzenetére


Kassadin
addikt

Úgyis tele vagy(;]), fizeted a söröm?

(#11) danih válasza Dany007 (#9) üzenetére


danih
addikt

Szerintem nincs semmi gond ott az árakkal, vegyétek figyelembe hogy olyan dolgok vannak ott, amik máshol nem nagyon... És a gyümölcssör nagyon finom :)

(#12) tildy válasza danih (#11) üzenetére


tildy
nagyúr

No azért 800Ft egy 3 decis sörért (igaz az gyümölcssör) nem túl átlagos odahaza sem, de nem rossz hely, szeretem. :)

Kassadin: nem a nőket szokás meghívni piára?:D Csak vicceltem:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) Kassadin válasza tildy (#12) üzenetére


Kassadin
addikt

De-de. :K ;]

(#14) Gergő_


Gergő_
őstag

Irigylem néha az életfelfogásodat és ahogy segíteni próbálsz a fórumtársakon is!
Csak kellemes emlékeket gyűjts itthon, bár erre mindig kicsi az esély. :D

(#15) tildy válasza Gergő_ (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos nem kezdodik jol a pihenes, lehet visszajove valtanom kell. Bonyolult.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) baluka26 válasza tildy (#5) üzenetére


baluka26
veterán

Milyen fesztiválra mész?

A 30 fok meg nagyon alakul ;]

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17) God Vazzeg válasza tildy (#12) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ki mondta hogy Kassa fiú? :DDD

(#18) tildy válasza God Vazzeg (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

A manoba..... :) ezt akkor ereztem. Nem fesztivalozni megyek amugy most.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) Kassadin válasza God Vazzeg (#17) üzenetére


Kassadin
addikt

Na elmész a pitsába. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) God Vazzeg válasza Kassadin (#19) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:C :P ;]

(#21) danih


danih
addikt

Ez amolyan logoutos sörözés, vagy "tildy társasága" sörözés lenne?

(#22) tildy


tildy
nagyúr

Tobb mint 30 ora nem alvas, 8 ora munka, majd pakolas, es hazajovetel utan sikeresen elhagytam a bp-Szeged tavolsagon kozlekedo gyorson a kedvenc pannonos pulcsim. Ja es a vonat 1.5 orat allt, mert valaki egy masik vonat ele ugtott monoron. Szepen kezdodik de sebaj.
(mindezek melle kanikula is van :((( :((( :((( )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) Zolás


Zolás
addikt

Erre a sörözős bulira ha lehet, akkor jelentkeznék.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#24) Kassadin válasza danih (#21) üzenetére


Kassadin
addikt

Ki tartozik Tildy társaságába? ;]

(#25) tildy válasza Kassadin (#24) üzenetére


tildy
nagyúr

Aki eljön a bulira?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) Kassadin válasza tildy (#25) üzenetére


Kassadin
addikt

Eddig csak sörözésről volt szó. Most már buláj lesz?

(#27) tildy válasza Kassadin (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

Sörözés lesz persze, kicsit szét vagyok esve.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) Mr.Csizmás válasza tildy (#22) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

monorierdő, fiatal csaj át akart érni a vonat előtt, nem sikerült neki. (másik oldalon szállt le, és spurizott a főút felé - nem sikerült)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29) tildy válasza Mr.Csizmás (#28) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezért nagyon kellett sietni, meg is halt ha jól tudom....
Sajnalom kicsit, de .. inkább csendben maradok.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) Kassadin válasza tildy (#27) üzenetére


Kassadin
addikt

Kicsit?(;])

(#31) Mr.Csizmás válasza tildy (#29) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"csak" egy pofont kapott a tehervonattól, nem is esett alá, hanem a sín mellé a korláthoz...

személy szerint inkább a a családját sajnálom, halottról jót vagy semmit

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32) danih válasza Mr.Csizmás (#31) üzenetére


danih
addikt

Darwin award.

(#33) tildy


tildy
nagyúr

Azt hiszem, ha nem Kalandnak és túlélőtúrának fognám fel ami itt van, már megőrültem volna:D , de annak fogom fel. Most épp a telenor okozott pár örömteli percet nekem: ahhoz hogy legyen mobilinternet a telómon, üljek internet elé, és úgy állítsam be a telefont ;] ;] ;] ;] Vicces.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) Kassadin válasza tildy (#33) üzenetére


Kassadin
addikt

Oldd meg.(;])

(#35) tildy válasza Kassadin (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

Megoldva:

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36) moha21 válasza Mr.Csizmás (#31) üzenetére


moha21
addikt

Egyetértek azzal, hogy halottról jót vagy semmit, de azért kb olyan ügyesnek kell lenni gyalog is, mint kocsival, hogy elüssön a vonat. :U

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#37) Mr.Csizmás válasza moha21 (#36) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az is kérdés, hogy hova sietett. a buszmegálló azon az oldalon van ahol leszállt, a túloldalon (ahova ment) ott a főút, zebra (nyomógombos jelzőlámpával), azon kívül semmi tömegközlekedési cél, vagy egyéb sietős dolog.

sose tudjuk meg :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38) Kassadin válasza tildy (#35) üzenetére


Kassadin
addikt

(#39) tildy válasza Kassadin (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

ujabb ugyintezes, online bankszamlanyitas axanal, lassuk , mikorra oldodik meg:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40) proci985 válasza tildy (#39) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

challenge accepted biza:)

mindenesetre eddig úgy nézem eléggé működőképes az attitűdöd, szóval kb egy hónap múlva tesztelem én is. :)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#41) tildy válasza proci985 (#40) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos nekem is tesztelnem kell. Hiába no, esek , kelek, amikor már biztonságban érzem magam, mindig történik valami, nehogy már egyszerű legyen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42) proci985 válasza tildy (#41) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kitartás, kemény munkának mindig megvan a gyümölcse, még ha nem is tűnik úgy néha.

a pozitív gondolkodásod az út kapcsán pedig jó, úgy érzem lesz rá szükség. hint: megyek okmányirodába (is) :)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43) danih válasza tildy (#41) üzenetére


danih
addikt

Ezt utálom az életben :)
Végre megtörténik, amire vártál, erre bumm, beüt valami gond. Pont ott, pont akkor. Mintha rendelésre jönne :(

(#44) tildy


tildy
nagyúr

Azért ez a hőség elmehetne kekszet kapálnia holdra :((( :(((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45) Kassadin válasza tildy (#39) üzenetére


Kassadin
addikt

Majd kapsz még egy challenge accepted-et.

[ Szerkesztve ]

(#46) tildy válasza Kassadin (#45) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor acceptálj te is:D :U :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) Kassadin válasza tildy (#46) üzenetére


Kassadin
addikt

Megvót. Kapok valamit? :B ;]

[ Szerkesztve ]

(#48) tildy válasza Kassadin (#47) üzenetére


tildy
nagyúr

Najó, egy sörre a vendégem vagy:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49) Kassadin válasza tildy (#48) üzenetére


Kassadin
addikt

500Ft-om van, és fizu csak kövi hónap 5-én lesz. Tehát csóró vagyok. Max ti isztok sört, én meg vizet. :DDD

(#50) nyunyu válasza tildy (#5) üzenetére


nyunyu
félisten

de a raiffeisennek nincs visa electronja meg a jelenlegi kártyám nem chipes- még majd kiderül.

Azt hittem, hogy elhagytam a tavaly osszel gyartott chip nelkuli Visa Electronomat, igy marciusban igenyeltem ujat az Erstenel, erre mar tettek chipet.

Ahogy nezem, eleg sok boltosnak uj a chipes bankkartya, siman lehuzzak a magnescsikot ahelyett, hogy bedugnak a kartyaolvaso terminal chip olvasojaba.

Regi kartya persze 2 honap utan meglett, nagykabatom belso zsebebe tettem valamikor marcius elejen, aztan jott a joido...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.