Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Örömmel megyek haza , próbálom az élet napos oldalát nézni. Az emberek azt mondják hogy a pohár félig tele, vagy félig üres, mentalitásuk alapján. PEdig a pohár teli van, a fele teli vízzel, a fele teli levegővel.. (by Esm) .

Nem akarok egy megkeresedett, savanyú banya lenni ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) moha21


moha21
addikt

Én nagyon szívesen megismernélek. És ezt nagyon komolyan mondom.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#3) tildy válasza moha21 (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Sörözés?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) danih


danih
addikt

Remélem nem a NAV-ot boldogítani jössz :DDD
A belga söröző pedig egy kedves kis hely :)

[ Szerkesztve ]

(#5) tildy válasza danih (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

De, bár azt mondták nem kell bemennem , (azért jobb ha erről papírt is adnak) lehet benézek hozzájuk. Amúgy Apeh, OEP, lehet bankot is váltok - ezen még filózom , de a raiffeisennek nincs visa electronja meg a jelenlegi kártyám nem chipes- még majd kiderül.

Megyek Optik-medhez, fogászatra , bevásárolok a kedvenc turimban a volt albim mellett, összefutok a haverokkal . És kihozom a sátram, hogy nyáron a fesztiválra tudjuk vinni .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) moha21 válasza tildy (#3) üzenetére


moha21
addikt

Simán.)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7) Kassadin


Kassadin
addikt

Mivel külföldön élő honfitárs vagy, tudnék pár dolgot kérdezni tőled, ami érdekel. Nem tudom dolgozok-e az említett napon, és ha igen, tudok-e valakivel cserélni.

(#8) tildy válasza Kassadin (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

21-én este lesz a sörözés, mert reggel hatkor nekem indul a gépem . Viszont gyümölcssör mániás vagyok, így bár nem a legolcsóbb, de emiatt lett a belga. MEg jó hely:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) Dany007


Dany007
veterán

"most próbálok úgy érkezni, mint egy turista, élvezve ennek minden pillanatát. "

Ja, csak aztán nehogy 250.000 legyen egy pohár sör :DD

[ Szerkesztve ]

(#10) Kassadin válasza tildy (#8) üzenetére


Kassadin
addikt

Úgyis tele vagy(;]), fizeted a söröm?

(#11) danih válasza Dany007 (#9) üzenetére


danih
addikt

Szerintem nincs semmi gond ott az árakkal, vegyétek figyelembe hogy olyan dolgok vannak ott, amik máshol nem nagyon... És a gyümölcssör nagyon finom :)

(#12) tildy válasza danih (#11) üzenetére


tildy
nagyúr

No azért 800Ft egy 3 decis sörért (igaz az gyümölcssör) nem túl átlagos odahaza sem, de nem rossz hely, szeretem. :)

Kassadin: nem a nőket szokás meghívni piára?:D Csak vicceltem:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) Kassadin válasza tildy (#12) üzenetére


Kassadin
addikt

De-de. :K ;]

(#14) Gergő_


Gergő_
őstag

Irigylem néha az életfelfogásodat és ahogy segíteni próbálsz a fórumtársakon is!
Csak kellemes emlékeket gyűjts itthon, bár erre mindig kicsi az esély. :D

(#15) tildy válasza Gergő_ (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos nem kezdodik jol a pihenes, lehet visszajove valtanom kell. Bonyolult.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) baluka26 válasza tildy (#5) üzenetére


baluka26
veterán

Milyen fesztiválra mész?

A 30 fok meg nagyon alakul ;]

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17) God Vazzeg válasza tildy (#12) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ki mondta hogy Kassa fiú? :DDD

(#18) tildy válasza God Vazzeg (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

A manoba..... :) ezt akkor ereztem. Nem fesztivalozni megyek amugy most.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) Kassadin válasza God Vazzeg (#17) üzenetére


Kassadin
addikt

Na elmész a pitsába. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) God Vazzeg válasza Kassadin (#19) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:C :P ;]

(#21) danih


danih
addikt

Ez amolyan logoutos sörözés, vagy "tildy társasága" sörözés lenne?

(#22) tildy


tildy
nagyúr

Tobb mint 30 ora nem alvas, 8 ora munka, majd pakolas, es hazajovetel utan sikeresen elhagytam a bp-Szeged tavolsagon kozlekedo gyorson a kedvenc pannonos pulcsim. Ja es a vonat 1.5 orat allt, mert valaki egy masik vonat ele ugtott monoron. Szepen kezdodik de sebaj.
(mindezek melle kanikula is van :((( :((( :((( )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) Zolás


Zolás
addikt

Erre a sörözős bulira ha lehet, akkor jelentkeznék.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#24) Kassadin válasza danih (#21) üzenetére


Kassadin
addikt

Ki tartozik Tildy társaságába? ;]

(#25) tildy válasza Kassadin (#24) üzenetére


tildy
nagyúr

Aki eljön a bulira?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) Kassadin válasza tildy (#25) üzenetére


Kassadin
addikt

Eddig csak sörözésről volt szó. Most már buláj lesz?

(#27) tildy válasza Kassadin (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

Sörözés lesz persze, kicsit szét vagyok esve.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) Mr.Csizmás válasza tildy (#22) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

monorierdő, fiatal csaj át akart érni a vonat előtt, nem sikerült neki. (másik oldalon szállt le, és spurizott a főút felé - nem sikerült)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29) tildy válasza Mr.Csizmás (#28) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezért nagyon kellett sietni, meg is halt ha jól tudom....
Sajnalom kicsit, de .. inkább csendben maradok.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) Kassadin válasza tildy (#27) üzenetére


Kassadin
addikt

Kicsit?(;])

(#31) Mr.Csizmás válasza tildy (#29) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"csak" egy pofont kapott a tehervonattól, nem is esett alá, hanem a sín mellé a korláthoz...

személy szerint inkább a a családját sajnálom, halottról jót vagy semmit

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32) danih válasza Mr.Csizmás (#31) üzenetére


danih
addikt

Darwin award.

(#33) tildy


tildy
nagyúr

Azt hiszem, ha nem Kalandnak és túlélőtúrának fognám fel ami itt van, már megőrültem volna:D , de annak fogom fel. Most épp a telenor okozott pár örömteli percet nekem: ahhoz hogy legyen mobilinternet a telómon, üljek internet elé, és úgy állítsam be a telefont ;] ;] ;] ;] Vicces.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) Kassadin válasza tildy (#33) üzenetére


Kassadin
addikt

Oldd meg.(;])

(#35) tildy válasza Kassadin (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

Megoldva:

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36) moha21 válasza Mr.Csizmás (#31) üzenetére


moha21
addikt

Egyetértek azzal, hogy halottról jót vagy semmit, de azért kb olyan ügyesnek kell lenni gyalog is, mint kocsival, hogy elüssön a vonat. :U

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#37) Mr.Csizmás válasza moha21 (#36) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az is kérdés, hogy hova sietett. a buszmegálló azon az oldalon van ahol leszállt, a túloldalon (ahova ment) ott a főút, zebra (nyomógombos jelzőlámpával), azon kívül semmi tömegközlekedési cél, vagy egyéb sietős dolog.

sose tudjuk meg :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38) Kassadin válasza tildy (#35) üzenetére


Kassadin
addikt

(#39) tildy válasza Kassadin (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

ujabb ugyintezes, online bankszamlanyitas axanal, lassuk , mikorra oldodik meg:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40) proci985 válasza tildy (#39) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

challenge accepted biza:)

mindenesetre eddig úgy nézem eléggé működőképes az attitűdöd, szóval kb egy hónap múlva tesztelem én is. :)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#41) tildy válasza proci985 (#40) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos nekem is tesztelnem kell. Hiába no, esek , kelek, amikor már biztonságban érzem magam, mindig történik valami, nehogy már egyszerű legyen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42) proci985 válasza tildy (#41) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

kitartás, kemény munkának mindig megvan a gyümölcse, még ha nem is tűnik úgy néha.

a pozitív gondolkodásod az út kapcsán pedig jó, úgy érzem lesz rá szükség. hint: megyek okmányirodába (is) :)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43) danih válasza tildy (#41) üzenetére


danih
addikt

Ezt utálom az életben :)
Végre megtörténik, amire vártál, erre bumm, beüt valami gond. Pont ott, pont akkor. Mintha rendelésre jönne :(

(#44) tildy


tildy
nagyúr

Azért ez a hőség elmehetne kekszet kapálnia holdra :((( :(((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45) Kassadin válasza tildy (#39) üzenetére


Kassadin
addikt

Majd kapsz még egy challenge accepted-et.

[ Szerkesztve ]

(#46) tildy válasza Kassadin (#45) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor acceptálj te is:D :U :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) Kassadin válasza tildy (#46) üzenetére


Kassadin
addikt

Megvót. Kapok valamit? :B ;]

[ Szerkesztve ]

(#48) tildy válasza Kassadin (#47) üzenetére


tildy
nagyúr

Najó, egy sörre a vendégem vagy:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49) Kassadin válasza tildy (#48) üzenetére


Kassadin
addikt

500Ft-om van, és fizu csak kövi hónap 5-én lesz. Tehát csóró vagyok. Max ti isztok sört, én meg vizet. :DDD

(#50) nyunyu válasza tildy (#5) üzenetére


nyunyu
félisten

de a raiffeisennek nincs visa electronja meg a jelenlegi kártyám nem chipes- még majd kiderül.

Azt hittem, hogy elhagytam a tavaly osszel gyartott chip nelkuli Visa Electronomat, igy marciusban igenyeltem ujat az Erstenel, erre mar tettek chipet.

Ahogy nezem, eleg sok boltosnak uj a chipes bankkartya, siman lehuzzak a magnescsikot ahelyett, hogy bedugnak a kartyaolvaso terminal chip olvasojaba.

Regi kartya persze 2 honap utan meglett, nagykabatom belso zsebebe tettem valamikor marcius elejen, aztan jott a joido...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#51) tildy


tildy
nagyúr

Apa , kezdodik....

1. Amiert jottem, nem tudom kivinni:nem lehet összenyomni az eldobható sátrunkat, marad itthon
2.axa online igényelt számlával kapcsolatban nem kerestek meg 24 órán belül, mint ahogy írták. Holnap hívom őket.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#52) tildy válasza tildy (#51) üzenetére


tildy
nagyúr

2 nap telt el, semmi, felhívtam őket, visszahívást ígértek....
De legalább a hajam szép lett, olcsón és jól levágták , ráadásul támogattam a helyi szolgáltatóipart. ;)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#53) Kassadin válasza tildy (#52) üzenetére


Kassadin
addikt

Kérsz egy challenge accepted-et? ;]

(#54) tildy válasza Kassadin (#53) üzenetére


tildy
nagyúr

Látom szeretnél adni :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#55) tildy válasza tildy (#54) üzenetére


tildy
nagyúr

újabb feladat: xp telepítés barátnő gépén... assigned to me:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56) proci985 válasza tildy (#55) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

pár napot vagy otthon máris betalál vele?:DDD

eldobható sátor: én az enyémet 3000ért vettem, és amikor 3-4 éve akkora vihar volt szigeten, hogy belevágott a villám a világzenei sátorba és elment az áramuk... akkor a mienk attól 2 méterre volt felverve, és nem ázott be. gyors körbenézés segíthet, bár itt svédeknél is láttam már 7któl, szóval angoloknál is biztos kell lenniük olcsóknak.

fodrász: igen, azt hugom se szokta kihagyni, lényegesen olcsóbb, és jó munkát végeznek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#57) tildy válasza proci985 (#56) üzenetére


tildy
nagyúr

Informatikaban kezdők, nagyon lassú volt a gép. Már kész is van:)

a quechua2 seconds nagyon jó, de nem éri meg kivinni....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58) proci985 válasza tildy (#57) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na, gyors volt:) Te meg segítőkész.

hm, tényleg jól néz ki, az enyém lényegesen fapadosabb. pl Arvikába nem mertem volna vele kimenni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#59) danih válasza tildy (#57) üzenetére


danih
addikt

Megnéztem, mi ez, és nagyon jópofa... Kalapom volt ilyesmi kisgyerek-koromban :)

(#60) Kassadin válasza tildy (#54) üzenetére


Kassadin
addikt

(#61) tildy válasza proci985 (#58) üzenetére


tildy
nagyúr

Imádom azt a sátrat , többieknek, hogy ne kelljen keresni:

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#62) proci985 válasza tildy (#61) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

esetleg air mail kifelé, vagy nagyon drága lenne?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63) tildy válasza proci985 (#62) üzenetére


tildy
nagyúr

Árvatrans-szal emg hasonlókkal is 10E font körül van, annyiért már kinn is kapunk.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#64) tildy


tildy
nagyúr

Mai sorozes , kiraly utcaban a snapsz. Telom sajna lemerult.....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#65) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

attitűd tesztelve, működik a pozitív, max meglepődő túrista hozzáállás. köszi a tippért, leegyszerűsítette az idei budapesti hetemet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#66) tildy válasza proci985 (#65) üzenetére


tildy
nagyúr

Szivesen:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.