Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Lesz benne helyesírási hiba??? ;]

Érdeklődéssel várom! :K

when the sun shines, we'll shine together

(#2) tildy válasza mexicanraven (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Elgépelések tuti, az már szinte a védjegyem :DDD
Viszont ellentétben a logoszférával itt talán javítható. Legalábbis a cikkben.

Félek kivívom majd egyesek nemtetszését, de úgy vagyok vele, valahol el kell kezdeni. Ponpi ráadásul azt javasolta, itt szebb formában lehetnének a blogok. Hallgatok a házigazdákra, legyen :)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) mexicanraven válasza tildy (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Végül is, jómagam szívesen olvasom majd, és ezzel nem csak én vagyok így szerintem. Itt az ideje, hogy formálódjon a LO! :K

when the sun shines, we'll shine together

(#4) Dany007


Dany007
veterán

"amit kommentelni lehet. "

Erre már régóta várok! :C
Kíváncsi leszek én is!

(#5) Wolverine válasza tildy (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha twollah szintjére jutsz a bejegyzések számát nézve... az teljesítmény lesz :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Sokszor akartam már kommentelni a blogodat, de a Logoszférában eleinte nem tudtam utóbb meg furán nézett volna ki..... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7) twollah


twollah
nagyúr

En nem szeretnem ha a naplomba valaki megjegyzeseket fuzne.

(#8) twollah


twollah
nagyúr

Na jo esetleg az egeszsegugyi blogom a LOGOUT-ra irnam.

(#9) BITBOYS válasza twollah (#8) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mondjuk azokhoz a bejegyzésekhez mit lehetne hozzáfűzni? :D

t: Ma köhögtem.
user: Jobbulást.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10) twollah válasza BITBOYS (#9) üzenetére


twollah
nagyúr

Ne legyel ennyire negativ.

(#11) Badman 4ever válasza BITBOYS (#9) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mondjuk ezt lehetne:
twollah: Ma köhögtem.
user: Robitussin!
:DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#12) twollah válasza Badman 4ever (#11) üzenetére


twollah
nagyúr

Terd fajasra?

(#13) Dany007 válasza Badman 4ever (#11) üzenetére


Dany007
veterán

És a "Ma tünetmentes voltam." -ra mit írsz? :D Mert szerencsére ebből van a legtöbb. :)

(#14) Eastman válasza Dany007 (#13) üzenetére


Eastman
őstag

Robitussin!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15) BITBOYS válasza twollah (#10) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ilyen magas labdát nem lehetett csak úgy kihagyni. :) Különben tisztellek, becsüllek.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16) Badman 4ever válasza Dany007 (#13) üzenetére


Badman 4ever
őstag

"Örülj neki." :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.