Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

Ott kell lenni:) :K

(#2) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Műveletlen vagyok lehet...de ez...micsoda? :B
Zene? Esetleg elektronikus? (ezt csak azért tippelem be, mert ha jól vettem észre a fórumozók nagy többsége azt hallgat)

(#3) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Egy diplomás nőtől kicsit erős a "svédbe" kifejezés. (hasonló az "olaszba", "görögbe" szavakhoz) Ne haragudj érte, csak megakadt rajta a szemem. Ezek mellett remélem jól fogjátok érezni magatok! :K

when the sun shines, we'll shine together

(#4) madstunt válasza Psychonaut (#2) üzenetére


madstunt
addikt

Az.Ott találtad a szöget :)

(#5) leeate


leeate
senior tag

Wwww wakkke me up, beforrrrr i change again!
Nekem kicsit eros a zenejuk. ^^

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Nálam most a becoming insane a menő :D ez megy a melóhelyen egész végig...!

(#7) Psychonaut válasza madstunt (#4) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akkor nem az én stílusom. Klipet megnézve be is igazolódott. Bár kétségtelenül egyedi.

(#8) bLL^


bLL^
senior tag

Jól hangzik! :) Igaz a legutolsó albumuk annyira nem jött be a becoming insane-n kívül, de majd meglássuk. :C

(#9) tildy válasza mexicanraven (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem haragszom meg.
Nálunk otthon vidéken megszokott.
Pl.Megyünk Berénybe. (Jászberény)
Hasolóan általános az olaszba, görögbe szó is, bár igen messzi áll az irodalmi nyelvtől.

Viszont az évek óta megszokott szokásokat, nehéz egyről a kettőre elfelejteni, néha biza előjön. :B :B

Amúgy mikor ezt az infected számot hallottam , először meglepődtem, nem a régi hangzásvilág. Bár hihetetlen, mennyire meg tudnak újulni...Cirka 7-9 éve ismerem a zenéjüket, Ésa régi egy időben nem tetszett, majd megszeretttem. A BP empire album, meg a Converting vegetarians jól sikerült:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) userZ válasza tildy (#9) üzenetére


userZ
tag

Ezek a srácok valóban "elmebajosak" lettek. Még a régi kezdeti zenéiket bírtam is a goa trance stíluson belül. De ezt az elpoposodott valamit nem tudom megemészteni amit mostanában csinálnak. :N

Stop the Earth, I want to get off!

(#11) Dany007


Dany007
veterán

heh látom beraktad a számomat ;) Rá is nyomtam egyből! :)

(#12) tibi666


tibi666
senior tag

én inkább maradok a madonna koncertnél aug. 22-én.
őt szeretem, ezt nem tudom megemészteni.

(#13) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

ááá,de megnézném én is(mondjuk a madonna koncertet is:D)

(#14) tildy válasza Borify Péter (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

mik ki nem derülnek , ismét egy goás lányzó? :D

Tibi666: nem is neked kell , hogy tetsszen. Szerencsére párom is azokat a zenéket szereti amit én is, mellé még táncoslábú is :D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) Dany007 válasza tibi666 (#12) üzenetére


Dany007
veterán

Oh, dehogynem...! Csak szép nagy subbwoofer kell, meg jó magasak... Hátradőlni... Nézni a napfelkeltét vagy naplementét és GO!

/btw összegyűjthetnénk v.hová a kedvenc goás számokat. Olyat, ami fenn van youtube-on, hogy meg is tudjuk hallgatni egymásét. Már jól jönne egy kis változatosság :) /

(#16) Dany007 válasza tildy (#14) üzenetére


Dany007
veterán

Na Tídi... Most hmm lecsekkoljuk a Goás tudástáradat xD

Valójában csak segíteni kéne, hogy melyik ez a szám? Illetve lesz több is.

1:24-től kezdődik

A második:

2:37-től

4:45 ? Vagy ez még ugyan az? :F

A végén sajna csak annyit írnak, hogy Skazi, infected, meg GMS... De, hogy mi a szám címe azt nem =/

Hát hajrá... Hátha :)

(#17) tildy válasza Dany007 (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem poéns. zenecímekben sosem voltam otthon.
De ismerem az 1:24et .
gms - juice szerintem. nézem a többit.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) old gray


old gray
addikt

Wow Infected Mushroom, finom. :K

Ilyen zenékre szoktuk tolni az UT3-at, pl. infected mushroom - heavyweight: [link]. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#19) Dany007 válasza tildy (#17) üzenetére


Dany007
veterán

Az!!! De kwúl! Thx! Ment is be a favoritba! :R

#20) tildy : Na azt az egyet ismertem... :U

[ Szerkesztve ]

(#20) tildy válasza Dany007 (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

5:30nál az infected szám könnyű, az az I wish valószínűleg Skazi remixben.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) tildy válasza Dany007 (#19) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyébként eszembejutott, honnét volt ismerős: requiem egy álomért című filmből.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) Gzolo válasza old gray (#18) üzenetére


Gzolo
senior tag

Ez a szám állat, főleg a 8 perces változat :))

(#23) twollah


twollah
nagyúr

Egy ideje nem tud megmozgatni az Infected Mushroom.

Nagyon elmentek a mainstream iranyaba.

(#24) tildy válasza twollah (#23) üzenetére


tildy
nagyúr

Sokan gondolják így. Engem nem zavar, szeretem, hogy mindig tudnak újat mutatni. A classical mushroom pl eleinte nem is tetszett.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) twollah válasza tildy (#24) üzenetére


twollah
nagyúr

Kinek a pap, kinek a papne.

(#26) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Menni kell jól.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#27) Hugo85


Hugo85
aktív tag

Jegyárakat lehet már tudni? Sose sikerült Infectedre eljutnom, mindig közebjött valami :(

Az a baj azzal, hogy az Infected átment ilyen "populárisabb"-ba - félreértés ne essen, én még mindig szeretem őket, bár mostanánság inkább Electro Sun-t hallgattam ;) - vált, hogy egyedüli fellépőként tolják, és jóval drágábban. Már nem ilyen klaszikus goaparty, amire csak Psybabában lehet jegyet kapni, és extrém esetben is max 3-4 ezer Forint.
Azért remélem tévedek, és hogy ott találkozunk :K

(#28) kopaszcsuti1


kopaszcsuti1
csendes tag

Ezek nem valami illegális szereket promováló héber anyanyelvű lázítók ? Soha nem hallottam rollunk nem is nagy zenésztehetségek.A kopasz meg megtanulhatna énekelni mert szégyent hoz a tar fejűekre, a gitározás jópofa de minek ide ehhez a teknóhoz ?

[ Szerkesztve ]

IBM 486 DX4 166@175,S3 Trio 1M,100 M Quantum HDD,2X Matsushita Cd-ROM,4M RAM,Sound Blaster 16 Bit, DOOM 1 -2 !

(#29) tildy


tildy
nagyúr

No , nem tudok elmenni erre a bulira :O :O
Mert másnap ide megyek :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) Esmein válasza kopaszcsuti1 (#28) üzenetére


Esmein
nagyúr

Muhaha :D
techno
psy
infected mushroom

három különböző dolog. Egyébként meg tehetségesek abban, amit csinálnak, lehet hogy turulos pengetővel egyiknek se megy a citerázás, de potmétert láttak már.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#31) Dany007 válasza tildy (#29) üzenetére


Dany007
veterán

Legalább tessék egy normális cikk keretein belül elbúcsúzni :) Nem csak így foszlányokban :)

(#32) tildy válasza Dany007 (#31) üzenetére


tildy
nagyúr

Ami késik nem múlik. Amúgy tűnés a fejemből...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

sziasztok!

mi a helyzet a bulival? megtartják? :F
elővételes jegyet hol lehet kapni? keresgéltem neten, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez elmarad..

szerk: bzzee', jó hogy megtanultam guglizni, 2 perccel később tildy linkje alatta, hogy elmarad... :B sajnálatos, mostanában kezdtem őket megszeretni, ott lettem volna a bulin! :((

[ Szerkesztve ]

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.