Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Egy példa erre: sokan vannak, akik várják a hétvégét, és vasárnap pedig már azon aggódnak, hogy jaj megint hétfő holnap , megint dolgozni kell menni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) Trak


Trak
addikt

Hmm, egyre szimpatikusabbakat írsz ;)
Sokkal könnyebb panaszkodni, mint megpróbálni tenni érte valamit...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#3) Wolverine válasza tildy (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Na ez az, ami mostanában engem nem zavar... 7/24-ben is dolgozhatnék :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) tildy válasza Trak (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Szó se róla régebben én is panaszzsák voltam, de végre megint teszek azért , hogy jó legyen az életem, hogy olyat csináljak amit szeretek, és őszintén megvallva jobban érzem magam a bőrömben :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mitagadás, én is röghöz kötött vagyok. Bizonyára élhetnék jobban, máshol. Nem megyek máshová, és más munkahelyet sem keresek. Az én koromban nem kell az ember sehova.

Van egy közmondás: addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér.
Beérem azzal, amim van. Kis túlzással elégedett vagyok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) tildy válasza Vakegérke (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Nos ez a lényeg :) Pedig biztos nem lehet egyszerű, de nem hisztizel (mondjuk nem is vagy már kisgyerek ) , stb.
Kis túlzással elégedett vagyok. Ez a lényeg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) vwpolopg válasza tildy (#1) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ezt a hozzáállást én is utálom... az előző munkahelyemen szerettem dolgozni. Hétköznap suli, péntek délután és egész hétvégén pedig meló. És mindig azt vártam, hogy végre mehessek dolgozni... a többiek meg az általad leírt hozzáállással... így nem lehet dolgozni normálisan... vagy én vagyok ennyire félrekódolva? :DD A másik pedig, hogy egy jó állásért én bármikor itt hagynék mindent... Jelenleg nincs párkapcsolatom, egyedül a barátaimat sajnálnám, hogy itt kell hagyni, de ha ezen nekiáll keseregni az ember nem lehet előrébb jutni. Ha meg elmegyek és az állítólagos barátok elfordulnak, akkor nem is igazi barátok.

[ Szerkesztve ]

(#9) tildy válasza Kalandor (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

Nincs ezzel semmi gond. Csak akkor a sírás ne legyen, hogy így rossz nekik, úgy rossz nekik. Ők döntöttek így, vállalják a következményeket is , derekasan.

"Én döntésem, én felelősségem".

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) tildy válasza Kalandor (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Értem :(

Bár ha valaki nem akar önmagán segíteni, netán fel sem ismeri , hogy ez így nem jó...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.