Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ej, ej, egyre inkább felfigyelek Rád. Érdekes figura lehetsz.

"Pedig azt értem készítik, h kellemesebben eltöltsem a szabadidőm."
No igen. De azért elég sokszor elmondják a bűvös telcsiszámot, amelyen szavazgatni lehet. Jé, hát nem emelt díjas? Eléggé gusztustalan dolog tőlem, hogy nem szavazok, mint ahogy a "Nyalóvilág" szereplőire sem szavaztam.

Celeb. Miért muszáj idegen szót használni?
Híresség vagyok, ments ki innen!
Már csak az a kérdés, hogy ezt a titulust miként vívta ki jópár szereplő.

Tudod mit? Írása alapján számomra inkább celeb Patrícia. Annyira hatásosan felhívta magára figyelmemet, hogy képes voltam elfogadni egy meghívót az IWIW-re, hogy meglessem őt.
Megjegyzem nehezen tudta rám tukmálni a tagságot a meghívó, sok idejébe került.
Patrícia iránti kíváncsiságom győzött, tag lettem.
Szóval megkukkoltam őt. Egy ártatlan kamasz lányka, és aranyos. Tudod, vén kecske effektus... :)

Üzlet az egész, és ha nem nézed, nem vesztesz semmit. Bogarakat zabálnak, kígyók közül kotorják ki az ötágú(?) sárga(?) csillagokat, hogy extra kaját kapjanak. Mindezért jó lóvét zsebelnek be, amelynek összegét nem hozzák nyilvánosságra.
Telik az emelt díjas SMS-ekből...

Szólj már, hogy elég belőlem, szétdumálom a topicod. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Thunderzolee

Ma hallottam, h vége lesz ennek a celebes műsornak? :F

Indíthatnak egy új szériát a Media Markt támogatásával:

"H×lye vagyok, mentsetek meg!" ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) Vakegérke válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már vége is van. Tegnap Andi nyert, András meg vad vitustánccal ünnepelte őt. Éjszaka már szállodában aludtak. Hamarosan jönnek haza stábostól, csótányostól, egyebestől.

Az ötleted jó, a szlogened még jobb. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) adalbert1 válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


adalbert1
veterán

Jobb is ha vége lesz. Amúgy szerintem is tűrhetetlen, hogy semmi minőségi néznivalót nem sugároznak.
Múltkor beszereltem a régi TV kártyámat újra és végigzongoráztam a csatornákat. Egyiken az általad említett műsor, másikon valami értelmetlen talk show, harmadikon valami nagyon bugyuta értelmetlen sorozat... A legértelmesebb műsor talán a Dawson és a haverok volt valamelyik csatornán, viszont abból már eléggé kinőttem. :))
Szóval egy a lényeg azóta se indítottam el a tv kártya szoftverét, lehet hogy ma ismét teszek majd egy próbát, de nem bízom benne hogy elégedett leszek.
Szomorú hogy az átlag tuskó, igénytelen, műveletlen prolikra szabják a műsorokat mert ők a legnagyobb nézőréteg. És ezzel senkit nem akarok megbántani, néha kell egy kis kikapcsolódás, de hogy minden csatornán nézhetetlen szemét legyen? :Y

(#6) brownus


brownus
veterán

boldogok a lelki szegények...

(#7) audi100td


audi100td
nagyúr

Szánalmas ami manapság a tévében megy, nem is szoktam nézni, csak néhány dokumentumfilmet, meg pár rajzfilmet, undorodom a valóságshow-któl.
A CELEB kifejezéstől meg még jobban falra tudok mászni, mint ha meghallom hogy SZTÁR.
A sok ostoba ember meg kajálja amit elé raknak és még fizet is azért hogy állatkerti majmokra szavazhasson.
Ebben az a legszomorúbb, hogy a jelenlegi 8-16 éves generációt butítják ezzel a sz@rral, kérdés mi lesz ezekből a gyerekekből? Ugyanolyan agy mosott idióták lesznek, mint az amerikaik nagy része.

[ Szerkesztve ]

(#8) Eastman válasza audi100td (#7) üzenetére


Eastman
őstag

"...kérdés mi lesz ezekből a gyerekekből? "

Egy részükből az országunk vezetői, meghatározó személyiségei. Nagyobb részükből "töltelék" akivel ugyan úgy megkajáltatható a kereskedelmi média és a sok csili-vili plasztik szemét. Nekik már természetes is lesz.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#9) audi100td válasza Eastman (#8) üzenetére


audi100td
nagyúr

Sajnos már nagy részüknek természetes is :(

(#10) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Manapság egyre inkább azt veszem észre, hogy ha be is kapcsolnám a tévét, semmi normális műsor nincs benne.
Azaz van. Mónika, Balázs show értelmi fogyatékosokkal,
havonta új sztárcsináló műsor,
előbbi sztárokról szóló hírműsor.
Majomparádé Győzikével,
Celeb sztárkaland műsor minimum egy cigány résztvevővel, pár homemade sztárral és további "pénzért már bármilyen bohócszerepet bevállalok" emberkével.

Szemben a másik oldal a feltehetőleg még hülyébb közönség, aki nézi, hívja és eltartja ezeket.
Itt tartunk ma. El se tudom képzelni, mi lesz 10-20 év múlva.

(#6) brownus: :R

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#11) audi100td válasza PazsitZ (#10) üzenetére


audi100td
nagyúr

Nagyon gáz...

(#12) Thunderzolee válasza audi100td (#7) üzenetére

Jajj tényleg, és a legjobbat nem is mondtam még..

Azon vitatkoztak tőlem nem messze, h mit jelent a "celeb" kifejezés..
Már olyan szinten folyt a vita, h elhallatszott messzebbre is. Nem bírtam ki, h megkérdezzem, miről szól az eszmecsere, és a földbe gyökerezett a lábam, mikor elmondták. Szinte sokkot kaptam. Ezt nem hiszem el, h ezen van mit vitázni.
És amikor ártatlanul rájuk néztem, h hát létezik olyan, aki nem tudja, mit jelent? Majd röviden tömören fogalmazva megsúgtam a lényeget: ünnepelt híresség, sztár.
Lett aztán jajj nekem, mert páran nem így gondolták, és erősködtek, h honnét tudom, miért vagyok biztos benne, honnét veszem?
Tipikusan a nem segítettem volna, bölcs maradtam volna esete. :O :(((

Páran ugyanis annyira meg voltak győződve arról, h a celeb jelentése nagyjából az, h félek valamitől (innét a műsor címe, gondolták), h erről meggyőzték a többieket, én meg egyedül maradtam..
Jól van, hát végülis nekem teljesen mindegy ki mit hisz. :W

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) Vakegérke válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pont az ilyeneknek találták ki a műsort.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) audi100td válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


audi100td
nagyúr

Na ez aztán túlszárnyal mindent...

(#15) Daemon09


Daemon09
őstag

Akkor lehet, hogy én is selejtes vagyok, mert én sem nézek tv müsorokat. Valahogy nem köt le az a sok hülyeség. Max a discovery-t nézem. Tv csak filmnézésre van nálam is. :)

(#16) Agostino válasza Daemon09 (#15) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Elkeserítő, de valahogyan újabban azon sem látok értelmes műsorokat. Vagy motort építenek, vagy autót, vagy helikoptert rak össze az adott jóember, vagy versenyeznek igencsak blőd módon. Az igazán jó dolgok már ezeken a dokucsatornákon is késő este kezdődnek meglátásom szerint.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#17) Dany007


Dany007
veterán

Tényleg vége lesz? vagy már vége is ? Sose néztem egyetlen részt sem.
Csak részleteket....
De amekkora felhajtás volt előtte... Hát én sokkal jobbat vártam, de mindenképpen hosszabbat...
Mióta is megy ? 1-1,5 hónapja? Akkora felhajtás mellett ez nagyon nagy bukta lehetett...
Valaki nagyon béna odafenn ha folyton csak buktás szarokat tudnak kitalálni...

(#18) Dany007 válasza Agostino (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Akkor nézd a tudományosabb jellegű műsorokat is rajta.
Amikor csillagászat, űrkutatás jövője vagy múltja a téma.
Vagy az építészeti "csodák". Eszméletlen jó, és ilyet máshol nem láthatsz....
Vagy a fegyverek, a jövő fegyverei, vagy a 2. világháború bemutatása sokféle szemszögből... Olyan felvételekkel amik megérdemelnék a 18as karikát...
Nembeszélve egy csomó katasztrófa dok filmről... Amiknek levezetik az előzményét az okait és a cselekményét is...
Sz.tem a Discovery, Science, National, a legértelmesebb csatornák, amit ma Magyarországon fogni lehet in Hungarian.

(#19) Thunderzolee válasza Dany007 (#18) üzenetére

Igen, igen, amiket leírtál, tényleg érdekesek, ezeket nagyjából láttam is. :K
Érdekes sorozatok. De tudom, h ezek azok a műsorok, amikről sokan elkapcsolnak, mert ugyan már kit érdekel, miért zuhant le egy repülő, vagy hogyan keletkezett tűz egy alagútban, vagy hogyan siklott ki egy tehervonat, vagy az osakai repülőtér hogyan épült fel, stb.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#20) adalbert1 válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


adalbert1
veterán

OMFG... :Y

De fogadjunk ha már ilyen műsorokig süllyednek azért a "sztármagazinokat" is szokták olvasni... Onnan se tudták? :DDD

(#21) Daemon09 válasza Agostino (#16) üzenetére


Daemon09
őstag

Igen, igaz. Ezért már azt is csak ritkán nézem. Szomoru, dehát ez van. Nincs mit nézni, mert nincs semmi értelmes.

(#22) Thunderzolee válasza adalbert1 (#20) üzenetére

Na hallod, hétfői HVG-m bent felejtettem a pihenőben az asztalon. Hát erre keddre nem eltűnt?! Vajon kinek kellett? Nem hittem volna, h rajtam kívül valaki még olvas ilyen témájú újságot. :P

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#23) Dany007 válasza Thunderzolee (#19) üzenetére


Dany007
veterán

Így van, és sokan vannak akik Mónikára, vagy Balázs show-ra kapcsolnak. Mert az jobban érdekli... Ízlések és pofonok, bár kulturális értékben azért van némi különbség.

(#24) Londille válasza Thunderzolee (#22) üzenetére


Londille
újonc

Lehet hogy ablakot pucolni vitték szegény HVG-t.

Amikor új voltam a munkahelyemen, a szocializáció abban nyilvánult meg néhány hölgy részéről, hogy megkérdezték, mit szólok a tegnapi Barátok Közthöz... Közöltem hogy leginkább semmit, mert nem nézem. Teljesen komolyan kiközösítettek. Mély nyomokat hagyhatott az ige, mert fél év után megkérdezte egy gyanútlan újonc, hogy mit szólok Mancika* mit művelt tegnap este a BK-ben. Erre az egyik matróna megvetően ennyit mondott: EZ? Ez nem néz ilyeneket.

*mit tudom én, kit hogy hívnak...

[ Szerkesztve ]

(#25) Thunderzolee válasza Londille (#24) üzenetére

Uhhhh... Te szegény.. :( :C

Egy megbecsült kiközösített lettél.. ;]

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26) stangli válasza Thunderzolee (#22) üzenetére


stangli
senior tag

valakinek megtetszettek a képek :DDD

(#27) Pala válasza Londille (#24) üzenetére


Pala
veterán

Ez kemény! :((
Gondolom tőlük akár már fel is fordulhatnál, talán az is csoda, ha még néhanapján emberszámba vesznek.

(#28) stangli válasza Londille (#24) üzenetére


stangli
senior tag

azért szánalmas, hogy néhol a BK a társalgási mérce... sajnos egyéb témáról az ilyen semmit mondó médiafalók nem nagyon tudnak beszélni... szép új társadalom van kialakulóban ahol a gondolkodás már luxus... :Y

(#29) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Nem vagy egyedül :)

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#30) Magnum_ válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


Magnum_
nagyúr

több helyen olvastam már irásodban, hogy a munkahelyed... titok, hogy mi a munkád?

amugy ez is jo irás lett :D ez a kép csúcs :K

amugy jol tudják, a Celeb szó kigyófóbiát jelent :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#31) eastsider


eastsider
nagyúr

jáááj, meghallom, h "Celeb", vagy "láttad a celeb vagyok-at?" úú már a falra tudnék mászni tőle :D
Celeb az ami nem tud semmit, csak híres, kenje a hajára, de ez a szar megy :F

(#32) Thunderzolee válasza Magnum_ (#30) üzenetére

suzuki, Esztergom.

(Biztos nem jól figyeltél, néha odaírom azt is.:) )

Biztos ismered: Egy suzukis naplója
egyes verzió, kettes, hármas...

Másrészt igyekszem nem írni olyat, amiből ki lehet következtetni, kire gondolok, mikor suzukis dolgokról írok. Nem, nem a megtorlástól tartok, van egy suzukis klub is, ahol nyíltan le szoktam írni a véleményem, ismernek is emiatt felsőbb körökben a gyárban; csak nem célom lejáratni bárkit is a gyárból.
Azért írom le a hibáikat, h tanuljanak belőle, lássák be, nem mindig a vezetőbb beosztásúnak van igaza.. :(

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#33) Magnum_ válasza Thunderzolee (#32) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem figyeltem, de köszi :K

I humbly and respectfully decline™

(#34) Dany007 válasza Thunderzolee (#19) üzenetére


Dany007
veterán

Na pontmost néztem valami ratyi kvízműsort az RTL-en. Eddig a pontig.
Villámkérdések, cuki 25-28-as szőke csajszi... kérdés, melyik ország lőtte fel az első műholdat? Naná, hogy fogalma sincs róla.
Viszont azt egyből rávágta, hogy a Barátok közt kutyájának a neve Berci !
Röhej...

(#35) Vakegérke válasza Dany007 (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha a diákok nem azzal lennének elfoglalva az órákon, hogy a mobiljukkal játsszanak, vagy a tanárt cikizzék, talán igényesebbek lennének.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) fekeandras válasza Dany007 (#34) üzenetére


fekeandras
őstag

Akkor a csaj kb. hozta a magyar átlagot.

(#37) Thunderzolee válasza Magnum_ (#33) üzenetére

..ehhehh.. ez csak úgy jött, magától. :D

ps: a képen a suzuki gyár van madártávlatból.

[ Módosította: Ndruu ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#38) fordfairlane válasza Eastman (#8) üzenetére


fordfairlane
veterán

Most miért, szerintem tűrhető volt, Benkő Dániel színt vitt a műsorba. :D

x gon' give it to ya

(#39) Dany007 válasza Vakegérke (#35) üzenetére


Dany007
veterán

hja, csak ő már idősebb volt. És ezt nem nagyon tanítják az iskolában. Nem is általános műveltségnek tartom, inkább alap műveltségnek.
De nembaj, hallottam rosszabbat is.
Ami miatt majdnem leestem a székről, az az volt, hogy ugye fogalma sincs melyik ország lőtte fel az első műholdat, viszont A_Barátok_köztben_lévő_kutyának_ a nevét egyből rávágta!

(#40) stangli válasza Thunderzolee (#37) üzenetére


stangli
senior tag

majd beküldjük Szkófildot a megmentésedre és majd az lesz a Suzuki Break :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41) Thunderzolee válasza stangli (#40) üzenetére

ehhehh... :D

Áhhh igen, ez is egy ún. sorozat.
Bevallom, ezt sem néztem, de egyik lakótársam letöltötte az első három évadot, és egyben elkezdték nézni, aztán egy idő után azon vettem észre magam, h én is nézem, sőt csináltunk egy ilyen maratoni "Szökés" hétvégét, végülis így egyben nem rossz végignézni. :B

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#42) Motion_Blur válasza Thunderzolee (#37) üzenetére


Motion_Blur
félisten

LOL :DD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43) jadea


jadea
újonc

benéztem ide, mert írtad az iwiwen, hogy van ez a lap. és hát örülök is neki, mert valahogy én is így vagyok ezzel a nagy celeb(eknek)valóvilággal... :)
majd jövök máskor is!!!

(#44) Thunderzolee válasza jadea (#43) üzenetére

:R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#45) scope2007


scope2007
addikt

avagy CÖLÖP vagyok ments ki innen :D

ezt a műsört de utáltam :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.