Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Még ha kszuahéli lenne... Így nem is kell. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) adalbert1


adalbert1
veterán

Komoly, még jó hogy az ikonok alapján valamennyire el lehet igazodni... :))
Kíváncsi vagyok hogy vajon cmd-be hogy nézhetnek ki a parancsok... :DDD

(#3) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello

HEHE az komoly respect a microsoftnak:D

Udv tacsek

(#4) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Ha jár vki Dubaiban vagy Quatarban nézze meg mennyibe fáj :DDD feldobjuk gyűjtőknek arany áron :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5) tacsk0 válasza (ÉN)közPONT (#4) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Hello

Heheh, az hozhatna nekem is egyett:)
Kiprobalnam...

Udv tacsek

(#6) Lenry


Lenry
félisten

én kínait láttam, az is elég sokkoló volt, de az legalább balról jobbra volt...
(legtöbb kínai turkálóban kínai XP-re van telepítve valami kínai számlázóprogram... ott)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) #16820480 válasza Lenry (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

kínai túrkálókban vagy rendszergazda? :)
az lenne a vicces, ha a kínai windows meg fentről lefelé és jobbról balra lenne rendezve...

(#8) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nekem a Windows 3.11 van meg a világ összes kiadott nyelvén természetesen arabul is, ráadásul eredeti cd-n :DD

(#9) nyunyu válasza Lenry (#6) üzenetére


nyunyu
félisten

én kínait láttam, az is elég sokkoló volt, de az legalább balról jobbra volt...
(legtöbb kínai turkálóban kínai XP-re van telepítve valami kínai számlázóprogram... ott)

Hulye sales managerunk felvetette a kulfoldi programfejlesztoknek, hogy egy csomo kinai ettermet meg lehetne nyerni ugyfelnek (akit jelenleg egyik konkurensunk sem tud lefedni), ha a program tamogatna a kinai nyelvet, es a rendelest konyhan kinaiul nyomtatna.
(ottani konyhai rabszolgak altalaban nem tudjak ertelmezni egyik Europaban hasznalt irasrendszert (latin/cirill) sem...)

Erre azt mondtak, hogy egyelore az arab verzioval szivnak, mert az egyik gyorsetteremlancuk Kuvait kornyeken akar terjeszkedni :W
De ha azt sikerul megoldaniuk, utana mar nem lesz bonyolult a kinai sem :))

Kulfoldi fejleszto kollega persze megmutatta a laptopjan az arab XP-t, tenyleg ilyen csodalatos. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10) Tidus


Tidus
addikt

Én a PirateBay-on láttam torrenten letőlthető ArabXP-t, át is siklottam rajta mert mást kerestem!
Viszont szerintem ezek az arabok vannak annyian ezen a földön mint mi rendes ábc-t használók! Csak igy tűnik érdekesnek! Elég csak itt a neten kikeresni egy Arab ujság címet, várost, tv adót, és az angol nyelv helyett arabot választani! Vagy ott a Youtube!

(#12) Tidus válasza ,,no name" (#11) üzenetére


Tidus
addikt

Ha 5 milliárd emberből 1 milliárd kínai, és a maradékon osztoznak az orosz, szuahéli, arab, hindu, héber, japán, és koreai, irásjeleket használók, akkor szerintem ők az egyik legnagyobb felhasználók!

(#13) Lenry válasza ,,no name" (#11) üzenetére


Lenry
félisten

úgy kb ilyen

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Thunderzolee

Itt előkerült egy érdekes kép, belinkelem ide is. :)

[ Módosította: Ndruu ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.