Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) scoobydoo76


scoobydoo76
tag

Minden fórumtagnak BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK !!!

(#302) Hofeher


Hofeher
aktív tag

BÚÉK mindenkinek.

Az 1.0.4 és a 1.0.6 rom között mi a különbség mert nem találom.

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#303) zsocca95


zsocca95
újonc

Valaki esetleg tud ehhez a telefonhoz illesztőprogramot? 1 hete vásároltam és a számítógép nem ismeri .
HELP!!!

(#304) Lizardman válasza zsocca95 (#303) üzenetére


Lizardman
tag

Win 7 mindenféle probléma nélkül felismeri, és telepíti a szükséges driver-eket.
Persze THL PC Suite-t szerintem ne is keress, mert nincs. Bár ki tudja, én spec nem is kerestem.

(#305) scoobydoo76 válasza zsocca95 (#303) üzenetére


scoobydoo76
tag

Szia! #293-as post, első link! Sok sikert! :)

[ Szerkesztve ]

(#306) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Sziasztok!

23.-án érkezett meg a W8s-em. Azóta tesztelem. 2 nagyon fura gond van vele. Szerintetek cseréltetni kell, vagy szoftveres?

1. Ha felteszem töltőre, akkor random idő után hallat egy olyan hangot, mint amit bekapcsoláskor és kiírja, hogy új sim lett behelyezve, mit csináljon vele...okézom és megy tovább az élet.

2. Időnként eldobja a sim-et, ilyenkor pin-t kér. Beírom és megy tovább minden. Ezt a problémát úgy tudtam orvosolni, hogy levettem a pin kérést, aztán megoldja magától, de akkor is időnként eldobja a hálózatot és piros X van a térerő kijelzésnél.

Na ilyennel valaki találkozott már? Esetleg van olyan, aki XDA-n olvasott már ilyenről?

Segítségeteket előre is köszönöm.

What else?

(#307) 5teve válasza ATM_automata (#306) üzenetére


5teve
senior tag

olvass vissza 15-20 hozzászólást. :)
ezt egyszer már beszéltük.
vagy BT nélkül is dobálja?

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#308) ATM_automata válasza 5teve (#307) üzenetére


ATM_automata
őstag

Amikor töltőn van, akkor ugyan be van kapcsolva a BT, de nem csatlakozok semmihez és a hálózat eldobásokat is csinálja Bt kapcsolat nélkül is. Annyi, hogy nálam a bt mindig be van kapcsolva, de majd megnéztem a töltésnél kikapcsolva.

What else?

(#309) zsocca95


zsocca95
újonc

FElraktam a Win7-et és úgyanúgy nem ismeri fel és azt írja ki,hogy nem található az illesztőprogram.

(#310) scoobydoo76 válasza zsocca95 (#309) üzenetére


scoobydoo76
tag

Szia! Próbáld ezzel: [link] :)

(#311) Hofeher


Hofeher
aktív tag

Melyik romot érdemes feltenni nekem még a gyári 1.0.4 van fenn

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#312) scoobydoo76 válasza Hofeher (#311) üzenetére


scoobydoo76
tag

Hali! Nekem az 1.0.5 van fenn és teljesen elégedett vagyok vele.

(#313) archer99


archer99
csendes tag

Hali!
Nektek mennyi idő amíg feltölti az aksit 0%-ról? Úgy értem kikapcsolt mert nem bírta már tovább:)
3 óra alatt tölt 20%-ot töltött, kezdem unni. Rohadt lassan tölti szerintem.
Előzőleg töltöttem vagy 10 órát, kíváncsi voltam meddig bírja.

Ötlet? :)
Köszi!

(GPS műholdat pedig még hallomásból sem látott szegény még pedig EPO-t is rátoltam..)

(#314) scoobydoo76 válasza archer99 (#313) üzenetére


scoobydoo76
tag

Hali! Én jelenleg a számítógépen töltöm, 52% = 3,5 óra. Sajna tényleg sokáig tart míg feltölt, én éjszakára szoktam feltenni. A gps-nél indítsd el az igot, nekem hamar szokott jelet találni. Lehetőleg szabadban keress jelet. Elöször eltart kb. 10-15 percig is utána már pár mp az egész. Az A-gps legyen bekapcsolva!
Remélem sikerrel jársz. Üdv :)

ui.: Mobileuncle tools-ot használsz? Ez legyen a gps.conf fájlban. [link]

[ Szerkesztve ]

(#315) ATM_automata válasza scoobydoo76 (#314) üzenetére


ATM_automata
őstag

Számítógép lassan tölt...meg amúgy a gyári töltő is asszem elég gyenge. Ha gyorsabb töltést szeretnél, akkor 1,5 vagy 2A-s töltőt használj. Az gyorsabban feltölti szerintem.

What else?

(#316) scoobydoo76 válasza ATM_automata (#315) üzenetére


scoobydoo76
tag

Ebben igazad van! Jelenleg azért van a gépre kötve mert frissítem a telon lévő progikat. Sajna a gyári is csak 500 mAh-ás tehát gyenge. Ezért kell éjjel tölteni akkor úgysem használjuk!!! :DD

(#317) ATM_automata válasza scoobydoo76 (#316) üzenetére


ATM_automata
őstag

Jaja. Én is éjszaka töltöm. Egyébként egészen jó uptime-ja van a készüléknek. Meg vagyok lepve teljesen. Sokat nem nyomkodom, de ugyan ilyen használat mellett az S2 nem bírt ki új akksival se egy egész napot. Most 50%-on vagyok az alábbi paraméterekkel...és ha nem menne mindig minden, hanem lekapcsolgatnám, akkor még többet is kibírna.

[ Szerkesztve ]

What else?

(#318) scoobydoo76


scoobydoo76
tag

Hali mindenki! A kérdésem a következő lenne. Nektek is más a szériaszám az akksi alatt és más a telefon szoftverében. Idáig nem is tünt fel, esetleg valakinek ötlete hogy ez miért van így. Válaszokat előre is köszönöm! Üdv :)

(#319) archer99


archer99
csendes tag

A GPS-t belőttem rajta. 5-6 mp és bemér.

Azért jobban örültem volna ha egy kicsit erőseb aksit raknak bele Bár igaz később úgy sem nyomkodom ennyit. :D

A töltést kipróbálom erősebb töltővel.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#320) ATM_automata válasza scoobydoo76 (#318) üzenetére


ATM_automata
őstag

Sose néztem, de a szoftverben nekem ez van 123456789ABCDEF :D , az akksi alattit meg se nézem ezek után...na jó, megnéztem, de rohadtul nem ez... :Y

What else?

(#321) scoobydoo76 válasza ATM_automata (#320) üzenetére


scoobydoo76
tag

Hali! Köszönöm hogy ránéztél. A szoftverben dettó ugyan ez van nekem is, nem értem miért nem egyezik a két szám. A régi huawei ascend g300-ban mindkét helyen stimmelt a szám. Akkor marad így, ez van! :)

[ Szerkesztve ]

(#322) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

W8S firm csere lenne....
Leszedtem a 1.0.6-os firm-et, kicsomagoltam, és a képen látható leírás alapján próbáltam, de a képen látható folyamatnál nem megy tovább...

Sec_ro nincs kipipálva, és elérési út sincs hozzá ez normális???

Itt van ott file és pipa is....

Verziók: SP_Flash_Tool_v3.1312.0.139
ThL_W8s.JB2_.FHD_.EN_.COM_.16P256_MT6589TV1.0.6_20131016

Mit hibáztam el???

Előre is köszönöm a segítséget!!!

[ Szerkesztve ]

(#323) nimfas válasza nimfas (#322) üzenetére


nimfas
addikt

ja... windows 7 64 bit

(#324) scoobydoo76 válasza nimfas (#322) üzenetére


scoobydoo76
tag

Hali! Oprendszer? Nekem csak win 7 alatt megy, sajna a 8.1-et nem szereti. A két cuccos amit felsoroltál azok jók, de én mindig a download gombot használom. Esetleg próbáld meg avval. Sok sikert! Üdv :)

(#325) vornia


vornia
senior tag

Sziasztok!

Valaki próbálta Digi netes simmel, megy vele?Lehet második (vagy leső) kártyaként használni benne csak adatforgalomra?

(#326) scoobydoo76 válasza vornia (#325) üzenetére


scoobydoo76
tag

Hali! Digissel nem próbáltam, de a német aldis kártyámmal szépen muzsikál ( csak adatforgalom, 2. kártyaként) !!! Üdv :)

[ Szerkesztve ]

(#327) vornia válasza scoobydoo76 (#326) üzenetére


vornia
senior tag

öööööö

itthon?Vagy akkor kint :) HM..ott az aldi is ad?Milyen paraméterekkel?
Bár lehet nem is akarom tudni..itt úgy is beállnának a sorba..a kartellebe.. :(

(#328) scoobydoo76 válasza vornia (#327) üzenetére


scoobydoo76
tag

Hali! Igazából csak kint használom a roaming díjak miatt (de itthon is elérhető vagyok). Kint csak netre használom: 1500mb/30 nap= 9.99 euro. Itt meg tudod nézni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#329) vornia válasza scoobydoo76 (#328) üzenetére


vornia
senior tag

Köszi!!!

:)

(#330) archer99


archer99
csendes tag

CWM-et pakolt itt rá valakit? 1.0.6-os fw-hez itt kínai cwm van.

Egy angolnak jobban örülnék :DDD
Innen szedtem le: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2237779
Ezt a CWM-et: ThL_W8s.JB2.FHD.EN.COM.16P256_MT6589TV1.0.6_201310 16

Ötlet? Köszi! :)

(#331) scoobydoo76 válasza archer99 (#330) üzenetére


scoobydoo76
tag

Hali! 1.0.6-hoz próbáld ezt: [link] Telepítés Flash Tools-al!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#332) bertalanimre


bertalanimre
tag

Azt tudjuk, hogy a kamerában milyen chip teljesít? Ugye nem a Sony IMX135?

Az amerikaiak 51 százaléka szerint az informatikai felhő működését a rossz időjárás is befolyásolhatja.

(#333) Bade


Bade
tag

Nekem egy olyan problémám lenne,hogy gyakorlatilag másfél nap alatt lemerül a telefon nulla használat mellett.
Se wifi,se Bt,semmi nem üzemel közben.

Rendeltem új akksit hozzá,ugyanez a helyzet.

Esetleg fw csere?

(#334) andoneboy válasza Bade (#333) üzenetére


andoneboy
tag

Root + nézd meg ezzel, mi okozza: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1179809

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#335) jojoando válasza Bade (#333) üzenetére


jojoando
senior tag

Egy beragadt progi képes rá, nekem a Samsungnál volt 4 nap használhatóság, de esti feltöltés után délelőtt kimerült. Ilyenkor ujraindulás memória törlés... aztán reméljük jó lesz,. van :D

(#336) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Szikeresen levertem az asszony THL W8S-ét... és pókhálós lett az üveg, a touch működik...
Ez esetben EZT: http://thlmobilemall.com/original-touch-screen-digitizer-glass-panel-lens-assembly-replacement-for-thl-w8-p-69.html kell megrendelnem? Ha beviszem az alkatrészt és a telót egy mobil boltban ki tudják cserélni, vagy esetleg BP-en van-e valaki aki ilyet már csinált... Siófokon lakom, de van aki fel tudná vinni...

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#337) gmisi


gmisi
tag

Sziasztok!
Valaki próbáltamár ezt a roomot: http://www.needrom.com/mobile/srr-xperia-v5/ W8s-en hogy működik,van benne magyar nyelv?
:F

(#338) scoobydoo76 válasza gmisi (#337) üzenetére


scoobydoo76
tag

Hali! Még nem raktam fel de ami késik az nem múlik. :DD A video alapján van benne magyar nyelv de este felrakom és megnézem hogyan muzsikál.

(#339) ATM_automata válasza gmisi (#337) üzenetére


ATM_automata
őstag

Ez mi??

What else?

(#340) nimfas válasza ATM_automata (#339) üzenetére


nimfas
addikt

Custom Rom.... :D

(#341) scoobydoo76


scoobydoo76
tag

Hali! Rom fenn, első benyomás: TETSZIK !!! Jöhet a tesztidőszak. :C

(#342) scoobydoo76


scoobydoo76
tag

Hali! Itt van egy frissített rom ami már nem pókemberes : [link]

(#343) gmisi válasza scoobydoo76 (#342) üzenetére


gmisi
tag

Hali!
Neked is w8s-ed van ugye?Tetszik a room csak félek nehogy az imeimet megbabrálja mert nincs idöm vele tökölni,munkaeszköz a telóm. Ha azt mondod simán felkúszik felteszem én is.Köszönöm hogy válaszoltál.
:R :R

(#344) vargabob válasza scoobydoo76 (#227) üzenetére


vargabob
csendes tag

Sd kártya hibás!Nélküle próbáld meg!

(#345) scoobydoo76 válasza gmisi (#343) üzenetére


scoobydoo76
tag

Szia! Először is ezt tedd fel a meglévő rendszeredre: [link]. Evvel mentsd le az imeidet. Ha ez megvan a leírás alapján simán rakhatod fel a romot. Nekem nagyon tetszik! Ha fenn az új rendszer akkor mehet rá vissza a linkelt progi, és simán visszaállítod az imei számot. Lehetőleg több helyre mentsd el a létrehozott imei.bak fájlt. Sok sikert !!! Üdv

(#346) scoobydoo76 válasza vargabob (#344) üzenetére


scoobydoo76
tag

Hali! Abban a postban én tanácsoltam a kollégának, nálam minden rendben van(volt). Üdv

(#347) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Kollégám vett egy W8s kütyüt, vett hozzá egy AKG fejhallgatót, és hagyjuk hogy szól.
Kipróbáltuk az LG telefonomhoz kapott fülessel, és iszonyat torz hangokat produkál.
Olyan mintha a chip szarakodna.

ROM esetleg ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#348) scoobydoo76 válasza eladogeppc (#347) üzenetére


scoobydoo76
tag

Hali!
Sajna soha nem hallgattam zenét rajta, de mint navigációra NEM alkalmas úgy lehet hogy zenehallgatásra sem!!! A fentebb linkelt xperia romot esetleg fel lehetne dobni, hátha segít valamit. Üdv

(#349) bteebi válasza eladogeppc (#347) üzenetére


bteebi
veterán

Szia!

Próbálja ki a Poweramp-et. Sajnos a teljes verzió fizetős, de azt hiszem 30 napos a próbaverziója. Az én mobilommal csodát művelt. Előtte nagyon fanyalgósan hallgattam rajta zenét, de a Poweramp rengeteget javított rajta. A jó hangminőségen túl egy csomó jó funkciója van. A musiXmatch pluginnel a dalszövegeket is kijelzi.

Ha a Poweramp-pel se se fog elviselhetően szólni, akkor valószínűleg tényleg valamilyen gond van a telefonnal.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#350) eladogeppc válasza bteebi (#349) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi !

Megpróbáljuk. De ha jol hallottam tőle, LG G3-ra vált.
Én mondtam neki, hogy a W8s amúgy sem valami csúcs kütyü.
Nekem a sima W8 asom volt, ami fényévekkel gyorsabb volt, igaz a kijelzője a W8s nek szebb.

Köszönöm mégegyszer !!!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.