Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) albert8


albert8
addikt

Én is akartam 1 ideig, de nagyon drága lett volna behozatni :(
és ahogy a többi ilyen cipőm is levállta a talpa meg sorolhatnám :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2) Chosen válasza albert8 (#1) üzenetére


Chosen
addikt

A fenti márkák közül van valamelyikkel még tapasztalatod?

(#3) F34R


F34R
nagyúr

hhhmm nekem azok közül egyik se jön be nézz szét skateamerica-n

[ Szerkesztve ]

(#4) baluka26


baluka26
veterán

Én maradnák a helyemben a jó öreg Superstar-nál :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5) No-kia válasza albert8 (#1) üzenetére


No-kia
őstag

dehoyg drága, 15-18 ból bent vanakenblock cipő is, bár pont a fekete-fehér nicns, csak feketefekete, de a sima pure-nak is vannak szép szinei, nekem is angliából van az összes DC cuccom

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6) Chosen válasza F34R (#3) üzenetére


Chosen
addikt

Ha másról van tapasztalat, jöhet az is, nyitott vagyok :)

Amiről eddig csak jót hallottam minőség és kényelem terén az:
-Tisza
-Lacoste

mod: skateamerica nem működik nálam, hibát dob az oldal ha be akarok lépni :F

No-kia: mennyi a pk?

baluka26: megfontolom, neked bevált minden szempontból?

[ Szerkesztve ]

(#7) No-kia válasza Chosen (#6) üzenetére


No-kia
őstag

emlékeim szerint 5 től semmikép sem volt több de én cipő mellet 4 pólót is rendeltem, lehet kevesebb lesz ah csak 1 cipő van

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8) Sethdobaloah válasza Chosen (#6) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

na, nekem a Tisza cipők nagyon nem jöttek be. Legalábbis superstarhoz képest kényelmetlen, és gyorsan szétmegy.

...csak én vagyok helikopter?

(#9) Chosen válasza Sethdobaloah (#8) üzenetére


Chosen
addikt

Akkor a hibátlan listáról lekerül :(

(#10) baluka26 válasza Chosen (#6) üzenetére


baluka26
veterán

Kb 8 éve csak Superstarom van, jelenleg kettő. Egy fehér fekete csíkokkal, a másik egy bordó fehér csíkokkal. Utóbbi 6 éves :)
Masszív, időtálló, nyáron nem izzadsz bele, télre elég meleg, nem nehéz, nagyon kényelmes, nagyon jól néz ki. Csakasuperstar :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11) albert8 válasza No-kia (#5) üzenetére


albert8
addikt

JAh én amerikábol gondoltam :D
mert ott van ismerős

Téma: nálam már vagy 2 éve van egy Adidas superstar amit BAlu is irt na az strapabiró
még a telet is birja :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#12) F34R


F34R
nagyúr

Én is télen hordtam az Element cipőm, viszont 2 évtől többet nem húzott , kicsit a az orrán lévő bőr és a vászon elütött egymástól , ugyanez oldalán is .Mikor szezonváltás volt akkor sem cseréltem le tehát "száraz" időben is hordtam ez a bőrön meg is látszódott , olyan cipőm nem volt amit 2 év alatt nem laktam volna le.

(#13) Chosen válasza baluka26 (#10) üzenetére


Chosen
addikt

Superstarral csak az a baj, hogy régi, ahogy te is írtad neked is nagyon régóta megvan, ha van belőle valami újabb változat, de minőségben egyező, az jó lenne.

(#14) baluka26 válasza Chosen (#13) üzenetére


baluka26
veterán

Vannak új Superstar-ok, ugyanaz a minőség, mint a régiek.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#15) vhunor


vhunor
őstag

Tavaly hetekig nézegettem a kínálatot, végül a Lacoste-ok ellenében egy Hilfiger nyert. Előtte én is konzervet és Adidas-t használtam hosszú éveken át, de eddig nem bántam meg a váltást.

(#16) Chosen válasza vhunor (#15) üzenetére


Chosen
addikt

Pontosan melyik Hilfigerre váltottál?

baluka26: mennyiért éri meg megvenni? Átlagban 20k körül van a boltokban, annyit mindenképp megér, vagy inkább akciós 12-15k a reális ára?

[ Szerkesztve ]

(#17) baluka26 válasza Chosen (#16) üzenetére


baluka26
veterán

Mivel 6 évig is vígan el lehet vele sétálni, ezért nekem 20k-t is megér :)
Az kb reális amúgy.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18) Tulipanti


Tulipanti
tag

Én a Tiszára voksolnék. :) Nekem ennél kényelmesebb cipőm még nem volt, most volt 1 éves áprilisban és semmi baja. Tartja a lábat rendesen. Páromnak karácsonyra vettünk egyet, eleinte mondta, hogy fáj a lába benne, aztán egy idő után elmúlt. Mint kiderült, ez a cipő volt a jó a lábának és ez tartotta rendesen csak át kellett állnia.
Amúgy idén sok új szín van a Tiszából, érdemes körbenézni. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#19) bubi92


bubi92
őstag

én semmiképpen nem vennék vulkanizált gumi talpú cipőt, egyszerűen ha kirakod a forró betonra már attól is kopik:D

(#20) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem bejött a Tisza. 2 év folyamatos használat után a sarkán kicsit lekopott a talpa, meg ahol beledugom a lábam, kikopott a bőr. Amúgy teljesen rendben van, lehet kibírna még ugyanennyi évet.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21) F34R válasza bubi92 (#19) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem volt olyan csak nyári , 3 nap után elvált a szövettől :DDD visszavittem megragasztották nem kicserélték ! utánna 2 napig megint bírta és vége .
Ti ezt nem útáljátok mikor megkérdezik cipővásárláskor hogy melyik az erősebb lábad melyik félpárt próbálod fel , erre egyfomra bazd meg add ide mindkettőt mert próbálni csak így lehet :W

(#22) Domxc


Domxc
senior tag

Supra? Egyébként Tiszát is érdemes venni, viszonylag időtálló darabok. :K

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#23) Chosen válasza Domxc (#22) üzenetére


Chosen
addikt

Ismerem, de véleményt még nem hallottam róla.

Update: Kiegészítettem a bejegyzést, összeszedtem a véleményeket, így átláthatóbb lesz később. Ha van még bármilyen márkával pozitív vagy negatív tapasztalat írjátok meg :)

[ Szerkesztve ]

(#24) eddie17


eddie17
addikt

Nálam a Puma Liga bírja már 4 éve. Kicsit kifeslett ahol bebújok de szerkezetileg tökéletes.
Gyártani már nem gyártják, de a márkára pozitív hatással van számomra. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) Sethdobaloah válasza Chosen (#23) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

pozitívnak nekem is ott van, hogy ez már a 6. superstarom kb :D 2 évet biztosan lehúz egy, de nekem a biciklipedál miatt fokozott igénybevétel alatt van a talpa...

...csak én vagyok helikopter?

(#26) proof88


proof88
addikt

mik ezek a márkák? :DDD

Joseph Siebel cipőt szoktam venni a Mr XL-ben, 48-asat. Én évekig hordom. Most váltottam le a 2006-ban vásárolt cipőmet. Azért váltottam le, mert így 5 év után, hasadás keletkezett az egyik talpon, és esős időben beázott alulról, tiszta víz volt a zoknim! :D

(#27) Chosen válasza Sethdobaloah (#25) üzenetére


Chosen
addikt

Azt a részt nem láttam, bocsi, már ki is egészítem. :B

mod: ezzel a Superstar átvette a vezetést :D

eddie17 & proof88: hozzáadva :R

[ Szerkesztve ]

(#28) vhunor válasza proof88 (#26) üzenetére


vhunor
őstag

Cipőt keres, nem csónakot :D (csak vicc volt, no offense).

TheChos3nOne: este megnézem, fejből nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#29) Archer


Archer
őstag

Adidas, Columbia, Merrell, nekme ezek jönnek be. Régen a Puma nagyon jó volt de szerintem ma már csak árnyéka önmagának, minden második ember Converse-t hord, az nálam kiesik (meg drága is szerintem), Lacoste megint túlárazott. Adidasból jók az Originals cipők de 15k-nál többet azok sem érnek, Columbia, Merrell kicsit más árkategória de azokban legalább benne van az anyag nem csak a nevet kell megfizetni.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#30) Chosen válasza Archer (#29) üzenetére


Chosen
addikt

Köszönöm, hozzáadva. Az új Puma tapasztalat alapján nem vált be ugye? (nem tudtam tisztán kivenni, de fontos, hogy tapasztalaton alapuljanak a vélemények, lehet egy barát véleménye is, csak az ne legyen, hogy "azt hallottam, hogy...", mert az nem megbízható.)

[ Szerkesztve ]

(#31) Archer válasza Chosen (#30) üzenetére


Archer
őstag

Persze, tapasztalat. Még kiskoromban is volt több Pumám, a klasszikus fehér festett bőr, varrott talpal, na azok elnyűhetetlenek voltak. Pár éve volt még egy, baromi kényelmes volt az tény, viszont valami szivacsos anyagból volt a talpa és az azt védő gumi réteg, ami közvetlenül érintkezik a talajjal leszakadt, a szivacs pedig szétmállott :U Azóta soha többet.
A mai Adidasok sem nagy durranások már szerintem, azért írtam, hogy 15k-nál többet nem igen érnek szerintem de 3-4 évet kibírnak ha vigyáz rá az ember, úgyhogy én mostanában azokat szoktam venni (outlet meg leárazás rulez). Egyébként vicc, hogy amerikában már ilyen 30-40$-ért lehet venni egész jó cipőket a nagy márkákból csak itthon akarják aranyáron eladni őket. Amit onnan vettem Adidast ~7k-ért, itthon 25k, no comment :W Sokszor még postával meg áfával együtt is jobban kijön az ember mint itthon venni.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#32) Chosen válasza Archer (#31) üzenetére


Chosen
addikt

Hivatalos Store-ból vetted vagy eBay, vagy ismerősön keresztül?

[ Szerkesztve ]

(#33) darál0w


darál0w
Jómunkásember

gimi 2. ota azaz 8-9 éve csak pumát veszek utcaira...jo télen bejátszik azért az Art, ha hideg van...:D

én csak ajánlani tudom őket.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#34) EczkE


EczkE
addikt

Én nem tudok kiadni cipőért ekkora összegeket.

Amúgy Hervisben van most 7k Adidas azzal szemezek nagyon.

Asszem mindenféleképpen!

(#35) kmisi99


kmisi99
addikt

Ha lehet én az olcsó inkáb noname 5-8000 resekre szavazok 1-2 évet lazán kihúzok bennük

(#36) Chosen válasza EczkE (#34) üzenetére


Chosen
addikt

Ártól függetlenül is írhatsz véleményt, nem feltétlenül a 20k-s cipőkről van szó :)

kmisi99: kényelem (hiánya) miatt szoktam hanyagolni a noname-eket. A legutóbb amikor 5-8k ért vettem egy cipőt, annak konkrétan kiszakadt a nyelve egy hét után.

[ Szerkesztve ]

(#37) proof88 válasza kmisi99 (#35) üzenetére


proof88
addikt

az a gond h ilyen 48-as méreteket nem nagyon találok máshol csak Mr XL-ben, ott meg 10 felett van minden.

(#38) EczkE válasza Chosen (#36) üzenetére


EczkE
addikt

Én nagy cipő gyilkos vagyok, egy márkás cipőm sem bírja sokáig. :D

Azért inkább olcsóbb cipőket veszek. Kínaiban szoktam tornacipőket venni tavaszra őszre. Azokat az évszakokat kibírják. Tavaly vettem télre egy Adidast, az jól bírja. De azt ugye csak télen hordom.

Szerk.: de majd Tiszát kiakarom próbálni de azok is 20 körül vannak. :F

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#39) vans?


vans?
őstag

Superstar, 6-7 eve hordom, semmi baja, szerintem meg mindig jo valasztas lehet.

hábm bábm

(#40) vans?


vans?
őstag

dupla..

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#41) bozont


bozont
veterán

Én régebben az Adio cipőket nagyon szerettem, kényelemes és strapabíró volt mind amit hordtam. Manapság nem tudom milyenek, lehet teszek majd egy próbát megint. Most Adidas cipőket hordok nagy megelégedéssel, azokat csak ajánlani tudom.
Van/volt egy Lacoste is, akciósan vettem ugyan azt hiszem 10eFt körül, de nem voltam teljesen megelégedve vele. Kicsit kényelmetlen volt hosszas viselés esetén (nyári cipő lévén vékony, puha anyagból volt az egész) és mivel velúr az anyaga gyorsan elkoszolódott, nehéz tisztítani is. Mondjuk a többi cipő attól még lehet jó ebből a márkából is, ebből csak ez az egy volt nekem.

(#42) F34R válasza EczkE (#38) üzenetére


F34R
nagyúr

jaja dettó , télre meg alkalmakra marad a DC-m köztes időkre meg olcsóbb cipő .

(#43) Chosen válasza EczkE (#38) üzenetére


Chosen
addikt

EczkE: Ha tartós cipő kell, akkor azt hiszem Superstarra nevezz be, elég meggyőzően vezet :D

vans?: köszönöm a véleményt :R

bozont: bátyámnak van egy fél vászon Lacoste cipője, az is eléggé koszolódik sajnos, de ezen kívül csak dícséri.

F34R: Akkor a DC mehet +ba?

[ Szerkesztve ]

(#44) kmisi99 válasza Chosen (#36) üzenetére


kmisi99
addikt

Nekem eddig minden egyes noname vagy kínai cipőm veszettül bírta egyedül az ukrán adidas és a helyi adidas boltos tól való cipőim mentek szarrá rohadt hamar 4-5 hónap alatt az adidasra azért nem adok negatívot csak a helyi boltos akkora nyomorék hogy hamisított ukrán cipőket árul

proof88Nekem 47 es lábam van és én szoktam gyakran találni olyat ami még rám is nagy.

Egyszer esküszöm veszek valami drága komolyabb cipőt :D

[ Szerkesztve ]

(#45) kmisi99


kmisi99
addikt

Mondjuk ha bele gondolok még mindíg megvan a családban egy adidas cipő ami már majdnem velem egy korú durván 15 éves és tökéletesen újnak néz ki igaz nem volt állandóan hordva de anyum manapság is sokat használja

(#46) Chosen válasza kmisi99 (#45) üzenetére


Chosen
addikt

Azt már necces bevenni a pozitívumok közé, mert egy pár éves cipő amit nem gyártanak még fellelhető esetleg outletekben, de egy 15 évest már sehol sem lehet kapni, így nem viszonyítható a többihez. Ettől függetlenül nem semmi a 15 év :)

mod: mondjuk az érdekes, hogy Converse-ről még senki sem írt egy szót se, pedig elég elterjedt

[ Szerkesztve ]

(#47) vans? válasza Chosen (#46) üzenetére


vans?
őstag

En legszivesebben eladnam a Converse-eimet, szerintem ~18 eves kor felett mar "illik", legalabbis en mar ugy erzem, hogy kinottem belole. (3 Converse-em van.) Nem tudom, hany eves vagy, de en biztos nem vennek mar.

hábm bábm

(#48) Archer válasza Chosen (#46) üzenetére


Archer
őstag

Egy eredeti Made in USA tornacipőt elfogadnék de amúgy én sem vennék már Converse-t, pedig van kettő is. Mióta a 10-2x éves korosztályig szinte minden második emberen azt látok, teljesen hidegen hagy a márka.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#49) Chosen válasza vans? (#47) üzenetére


Chosen
addikt

vans?: szerintem azért nincs ennyire korhoz kötve a dolog, hogy gáz lenne 18 felett, sőt kb ez a réteg hordja leginkább.

Archer: Na igen, a Made in USA engem is érdekelne, de az itthoniaktól csak az tart vissza, hogy még a sima vászon, a kínaival megegyező gyártási költségű tc-ért lehúzzák az embert 15-20k-val, ráadásul eddig csak rosszat hallottam róluk. (nagyon kényelmetlen pl)

(#50) 7600 GS


7600 GS
addikt

Szerintem egyertelmuen Adidas Superstar. :K En mar a masodikat nyuzom az egyik legjobb es legkenyelmesebb utcai cipo. Igaz, meg kell fizetni az arat, de utana evekig nem kell cipo. Egy szavazat az Adidas Superstar-ra. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.