Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) bagkri01


bagkri01
őstag

Jó ilyet olvasni. Én is felügyelőként dolgozom, a normálisabb típúsból valónak gondolom magam, remélem az ügyfelek is így vélekednek.Persze akinek vaj van a fején az mindig azt gondolja, hogy na már megint itt ez a k.cs.g, pedig kisebb dolgokért csak figyelmeztetni szoktam.
Amúgy nálam így megy egy ellenőrzés:
Bemutatkozom, közlöm honnan jöttem, milyen célből.
Ügyfél tájékoztatása jogairól, kötelességeiről szóban vagy írásban. Közösen végigjárjuk az üzletetet ( kevés alkalmazott esetén van, hogy egyedül hagynak). Ezt követi a szükséges dokumentumok kikérése. Ha ez is meg volt, akkor felveszem a jegyzőkönyvet, amiben csak tényeket, megállapításokat írok le. Ha az ügyfél kéri még fel is olvasom a jegyzőkönyvben leírtakat, de ha találtam szabálytalanságot azt mindenképpen közlöm(nem fogok meglepetés végzéseket, határozatokat küldeni). Ezt követően a jegyzönyvet és annak másolatát aláíratom, utána én is aláírom, bélyegzem, a másolatot pedig ott hagyom. A felmerülő kérdésekre, ezt követően nagyon szívesen válaszolok, sőt ha valamire nem tudom azonnal a választ , megkérem, hogy hívjon fel x nap múlva, addigra utána nézek. Ezt követően megköszönöm a közreműködést és elköszönünk egymástól. Ez persze az ideális eset.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.