Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Kissé szokatlan az eddigi részekhez képest. Maradok a mortal-nál, úgy érzem.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#2) mongoose123


mongoose123
aktív tag

Jóféle.

(#3) blaca83


blaca83
őstag

Ezeket inkább XBOX-on játszom de a Mortal után azért ezt is szívesen látnám PC-n is. Ki kellene próbálni. :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#4) james001


james001
veterán

Nem Capcom, Namco :U :D
Amúgy nagyon várom már a játékot,remélem lassan mutatnak valami gameplay-t is,mert a SDCC-re is azt ígérték egyébként :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5) Zigur


Zigur
senior tag

Én is várom a játékot, de remélem nem foglalkoznak a sztorival sokat, a fenét se érdekli a 10000. zs kategóriás videójáték sztori, hanem legyen jó a harc :D

(#6) Seikai válasza Zigur (#5) üzenetére


Seikai
aktív tag

Remélem visszahozzák a PS1 PS2 éra fílingjét..... Amikor ps3-ra kijött a tekken6 egy borzadáj volt pedig gyerekkorom óta tolom még ma is psp-n (iszonyat lassú töltés 0 sztori etc. etc.) Vitára igazán kihozhattak volna 1-et...

Megijedtem, hogy nem Japánul van az intro hisz így szoktam meg a hangjukat + síró Heihachi nem is tudom :/
Legutóbb akkor ájultam el amikor a Tekken filmben a magyar szinkronon Heihachi azt mondta "Kayuza"...

Mind1 szeretnék ebben is kellemesen csalódni! ;)

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#7) Liquid Snake válasza Seikai (#6) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Hát igen a tekken film egy borzadály volt. :-D Várom az új Tekken gémet!

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#8) Sirandrish válasza olbaidhun (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Kissé szokatlan az eddigi részekhez képest."

Ez miből derült ki neked? Mert én ebből a vidiből az égvilágon semmit sem szűrök le :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) olbaidhun válasza Sirandrish (#8) üzenetére


olbaidhun
őstag

"arra is komoly sansz van, hogy kicsit ráfekszenek a történetre, mert kőkemény bunyó helyett inkább egy monológ kapja a központi szerepet a videóban."

Régen egy igazi arcade game jött le bármelyik trailert, ingame videót nézte az ember..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.