Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

A Lupo 3L egy ritka igenytelen auto. Ott mar atestek a lo tuloldalara.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nem foglalkoztam komolyabban soha a füllhallgatokkal, telefonálásra mindig jó volt amit a telóhoz adtak. Mondjuk a honor 6-hoz nem adnak füllecsit, de szerintem az I4-esé jó lesz.

(#3) Döglött Róka válasza INGJOKE (#2) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"füllecsit" - Hogy mit nem adnak?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#4) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Sajna a TDK az olcsó IP150-nel kb az inkább, köszönöm nem kategóriába esett. Azt kipróbáltam, és sajnos nem szólt jól.

(azóta a párom, és a munkatársam is visszaadta, hogy aztán a fiókomban pihenjen...)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5) INGJOKE válasza Döglött Róka (#3) üzenetére


INGJOKE
veterán

:-D

(#6) Lionking01


Lionking01
tag

Csak annyit tegyenek meg, hogy leállnak a CD és DVD lemezek gyártásával, mert azok a szeméttelepre valók.

(#7) callmeakos válasza mrlujoak (#4) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nálam az IP300al végezték ki magukat. Annál hitványabb minőségű fülest rég láttam annak ellenére, hogy hangzásilag nem volt rossz.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#8) crue válasza callmeakos (#7) üzenetére


crue
őstag

Az IP400 viszont elég jó darab lett szerintem.

(#9) FATtila78 válasza callmeakos (#7) üzenetére


FATtila78
tag

jah nagyon nyomatják ezt a TDK-t meg Dension márkákat, igazi házhozbecsöngetős piramisjátékos terméknek is elmennének. Túlárazott középgyenge cuccok, nagy horderejű, 90-es éveket idéző marketinggel. Nem azt mondom, hogy rossz márka, de brutálisan túlárazottak, és a marketingjük is antipatikus.

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#10) darvinya


darvinya
titán

Ezt köszönöm NEM.
Kb. 1 napig bírná a zsinórja és sz…rrá szakadna, hiába a csilivili ötvözet.
Mint mindennek meg van a hátránya.
Talán ha raktak volna bele egy szakadás gátló szálakat(kevlár/szénszál/stb), és csavarodás gátló ellipszis burkolatú lenne.
Akkor jó, de így egy 200Ft-os füles márka névvel.

1 nullával több lett. :D

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Nekem van IP300 és 400 is. A 300-at nem mondanám igénytelennek. Viszont a 400-as hangja kiegyensúlyozottabb.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#12) berghausmann válasza FATtila78 (#9) üzenetére


berghausmann
tag

Így van. Sennheiser, JBL, AKG: ezek (általában) megérik az extra pénzt a remek hangzásviláguk okán. TDK? Sokat kipróbáltam már.... muhahaha kategória volt egytől egyig. Legalábbis valóban minőségi cuccal hasonlítva.

(#13) FazekasOS válasza berghausmann (#12) üzenetére


FazekasOS
csendes tag

Meg a Beats Audio és a Bang & Olufsen, illetve a Bose. Azért ezeket nem szabad kihagyni.

(#14) trepxe válasza FATtila78 (#9) üzenetére


trepxe
tag

ha-ha, most biztos az jön, hogy bezzeg a... ne irígykedj, csináld utánuk!

(#15) trepxe


trepxe
tag

Olvasgatva a kommenteket, szinte biztos vagyok benne, hogy " DÖGÖLJÖN MEG A SZOMSZÉD TEHENE!!!". Egy ilyen olcsó fülest B&O-val, meg hasonlókkal össszevetni... más kategória. Ki és mikor hasonlít egy feature phone-t, egy Meizu MX4 Pro-val? Aki igen, az meg idióta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.