Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

A fórumnak.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2) Kasya válasza pr1mzejEE (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Erdekelne az iromany, de nem lehetne szerkeszteni rajta? Ha nem is olvashatatlan, de nagyon kenyelmetlen...

(#3) pr1mzejEE: Koszonom :)

[ Szerkesztve ]

(#3) pr1mzejEE válasza Kasya (#2) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Dehogynem, igazából beraktam txt-ből és így dobta be, most vettem észre. Rajta vagyok!

Nincs mit, kész is:)

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#4) total90


total90
veterán

En meg mindig azon vagyok, hogy valahol eloben megismerni valakit... Egy szorakozohelyen, parban vagy epp az utcan.
Sokan gondoljak, hogy itt a nem nagy szovegelok vannak elonyben, de szerintem ha normalis a lany es nem ugy tolod a szoveget, mint egy gep, akkor is vagni fogja mirol van szo es te is konnyebben feloldodsz.
Anno a most mar ex baratnom siman a parkba szolitottam le... es meg nem is volt rajtam ballon kabat meg nalam cukorka :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) creation válasza pr1mzejEE (#3) üzenetére


creation
senior tag

Érdekes meglátások...

Jómagam is eljutottam párszor arra a szintre, hogy "na akkor legyen társkereső"... Kb rengeteg lánnyal beszélgettem, azaz írtam rá... A számokban nem tévedtél nagyot, azt gondolom. Ha mondjuk 30 lányt veszek alapul, akkor abból 3-al találkoztam, az első nagyon jó barátom lett, a 2. nem nyert, a 3. nagyon jó barátom lett, majd amikor ennek okán irl megismerkedtem egy lánnyal akibe fülig szerelmes lettem, ő is hirtelen engem akart, így ma már nem beszélgetünk, mert nem őt választottam és hosszú... Majd az irl-el is vége lett a semminek és párommal akivel ide s tova lassan 8 hónapja együtt nyúzzuk egymást szintén irl ismerkedtünk meg...

Szóval ennyit a társkeresőkről...

Ami számomra brutális volt ezekkel kapcsolatban és egy másik srác hasonló bejegyzésénél is írtam, az a társkereső oldalak "lehúzós" része. Ahol ahhoz, hogy a másik képét megnézhesd is fizetned kell. Ahhoz is hogy napi 3 levélnél többet olvass, vagy hogy egyáltalán válaszolni tudj...

Ennek okán regisztráltam 2 társkereső domain-t... Aki fantáziát lát benne, annak eladom őket :DDD Vagy megbeszélhetjük, mennyiért szeretné bérelni :DDD :U

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#6) ricinus13


ricinus13
senior tag

Hát csak az előttem szólókat tudom igazolni. Én is voltam fent ilyenen, a lehúzós fajtán. Természtesen semmit sem segített, és akkor még a Tinder sem volt elterjedt, vagy csak én nem tudtam hogy itt is működik. De az "igazit" én is egy koncerten ismertem meg, ahova mindeketten csak az utolsó pillanatban döntöttük el hogy megyünk, aztán már lassan fél éve vagyunk együtt. Szóval mozdulj ki, élőben sokkal jobb ismerkedni. :K

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

egyetemisták nagyrésze horgászó p*cs@, ezt tudom tanúsítani asszony volt és jelenlegi szobatársnőivel...

randizgat, közben a helyi fotósgyerekkel jár össze reszelgetni, diákmunka hírből se, mert vagy otthonról fizetik, vagy hosztesz meg ilyen p1n@ melók only...na meg persze kötelező délig alvás, nyafogás, meg instagram állandó pörgetése :U (hálistennek asszony mentes ezektől az attitűdöktől, nemhiába van meg már a 3. év is együtt)

ui.: hotdog.hu volt a megismerkedési pont :D telivan sok dísz meg kirakat emberrel, de sokat kell keresgélni :K az a jó, hogy a kivételek általában okosak, onnan volt már okos ex-szerencsejátékfüggő szöszi nőismerős, soroksári sváb geek csaj, meg stb. :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) // Chaka //


// Chaka //
tag

A lentebbi és fentebbi tapasztalatok teljesen tipikusak. A fotók nézegetése több a semminél, de teljesen félrevezető. Láttam fotót nőről, aki teljesen átlagos volt a közzé tett képen, de találkoztam vele élőben is (bolti eladó), és ott meg vibrált körülötte a levegő (ismétlem, bolti eladó, nem kohász). Szóval a fotó arra jó kb. hogy igen, nem szakállas, ráfér a képre, egyben van. A levelezgetés vagy chat sem a bölcsek köve. Most a történetem végére pörgetek. Egy ilyen oldalon keresztül fedeztem fel tüneményes barátnőmet, akivel 3 éve teljesen jól mennek a dolgaim (kopp-kopp). De nem érdeklődik annyira az internetes kapcsolattartás iránt. Szóval ha ráérős az ember, és a mindennapi környezetében nincs megfelelő felhozatal, megér egy próbát a dolog. A személyesebb része a dolognak: nagyon kevés a hadra fogható, épkézláb fickó, akivel lehet valami jövőt tervezni. Sok csak csak azért jár valami töketlennel, mert nincs más. Ha a fb-on nézel szét, a plázacicák képei dominálnak, de a valóságban azért sokkal jobb a helyzet.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.