Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Talán felmondás.

Hozzászólások

(#1) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Nyugodtan kamuzhatsz akármit, kötelesek elfogadni, te meg kitölteni a felmondási időt ha van es igényt is tartanak erre.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#2) danih


danih
addikt

A munkavállaló a munkaviszony felmondását nem köteles indokolni.
Amúgy végkielégítést sem kapsz ha te mondasz fel.

(#3) 8th


8th
addikt

Az attól függ, hogy mennyire vaskalaposak és mennyire ragaszkodnak betű szerint a munkaszerződésbe foglaltakhoz. 2004-ben az első munkahelyemen mikor vége volt a szezon munkának durván visszaesett a fizetésem. Két hónapig gondolkodtam, hogy mit csináljak végül beszéltem főnökömmel, hogy váltanék mert kevés a pénz. Megértette nem problémázott nem lebegtette a munkaszerződést. Másnap megírta a papírokat és elváltak útjaink.

(#4) zarayg válasza 8th (#3) üzenetére


zarayg
aktív tag

ez a "normális" helyeken most is így van...

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#5) Klaus Duran válasza 8th (#3) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nálunk totális emberhiány van (mert csak minimálbért hajlandó fizetni). Ennyiért meg senki se fog ilyen komplikát munkát végezni több milliós gépeken. Környékbeli cégeknél 3 műszakban simán 40 ezressel is többet keresnek és még kisebb is a felelősség.

1 évig szarakodnak a próbaidővel.
Kiöregszik a brigád, 3 éven belül 4 ember megy nyugdíjba.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) 8th válasza Klaus Duran (#5) üzenetére


8th
addikt

Felénk (Kalocsa) akkora a munkanélküliség, hogy ha valaki kilép egy munkahelyről másnap van öt ember a helyére. Ki tudja, lehet ezért nem szívóztak velem sem.

(#7) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Én indoknak munkahely váltást írtam 3 év után, szerintem mindegy hogy mit írsz csak legyen kulúrált.

Felénk se volt megbecsülés, se fizetés az egyik hiányát kibírtam volna, de a kettő együtt sok volt. Kanizsan tapasztaltam ezt 2 helyen elegem is lett. inkáb kicsitt meszebb nézelődök most.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Talán felmondás.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.