Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) selembeli válasza szupermacs (#26) üzenetére


selembeli
csendes tag

:)) :))
Erre szoktam mondani, hogy az ilyen emberek (akik ott ülnek a hivatalokban) sokkal inkább lennének valók szemétszedésre, mert azt nem tudják elrontani. Én is tapasztaltam és tapasztalom a mai napig is, hogy hatalmas méreteket ölt ezeken a helyeken a fejetlenség, a laikusság. Jártam már úgy, hogy kiközvetítettek közmunkára, elfogadtam, dolgozok már több, mint 1 hónapja és jön a papír, hogy rosszhiszeműen vettem fel az FHT-t, mert dolgozok. Holott mikor elkezdődött a munka direkt megkérdeztem a lányokat az irodában, hogy kell-e jelentenem magam valahol, hogy dolgozom, mert az FHT-t meg kapom..Nem kell semmit, mi jelentünk mindent..oké mondom. Hát ennyire jelentettek, hogy fizethettem vissza visszamenőleg a 22.000 forintot. Amit én mondjuk tudtam, hogy így lesz így el sem költöttem azt a pénzt..
Akkor a másik: most ebben a hónapban ugye tanfolyamon voltam, bevittem a szerződést, hogy tudják a járási hivatalban, hogy dolgozok, lemásolta az ügyintéző, kapok majd határozatot a szüneteltetésről... Ezekre 21 napjuk van, a mai napig nem jött még semmilyen határozat...bezzeg ha én nem jelenteném le, hogy dolgozok...megint jönne a fenyegetőzés, hogy így meg úgy jársz, mert elmulasztottál egy ilyen fontos dolgot te szemét, számító közmunkás... :))
Egy szó, mint száz: kabaré ez az egész rendszer, és az a legszörnyűbb, hogy a kormány még büszke is erre.

quailstorm: tudom, hogy van, de nem ez a jellemző, hanem a napi 8 óra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.