Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Éjszakás vagyok, már nincs időm elolvasni. Holnap megteszem. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Szten Márs válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

:R
Kíváncsian várom majd a véleményedet :K

[ Szerkesztve ]

(#3) Vakegérke válasza Szten Márs (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon jó. :K

A második zenére megmozdult a lábam, a negyedik pedig majdnem meghatott.
Ami pedig azt illeti, van valami varázs a nő hangjában. Mesterien hajlítgatja, elcsuklik, majd újra kitárul.

A csuda a jó dolgodat, miattad kurkászom a "tecsőt", mert kíváncsi vagyok, mit tud még Tim.
Például ezt.
Itt megmutatja, hogy méltó pára a feleségének.
Ez meg csak úgy.

A nőről sem feledkeztem meg. :N
Ez tetszik.
Meg ez is.

No és a duettek.
Ez is nagyon szép.
Ezt is örömmel hallgattam.
Na, még ezt.

Szerencsés a "fickó úr". Azt csinálja amit szeret, gyönyörű felesége van, aki ráadásul társa úgy az életben, mint a zenében.

Köszönöm az élményt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Szten Márs válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Örülök, hogy tetszik :K Egy másik fórumra is szoktam linkelni ezeket az írásokat, és úgy tűnik, hogy az egyik legsikeresebb darab a sorozatban ez :)

A linkeket megnézem, amint tudom, egyelőre mennem kell, plusz extraként a böngészőm (bármelyik) egyből lefagy, amint megnyitok egy youtube videót és a hang is elment a gépen :F Ez a reggeli meglepetése, jó móka lesz ezt megoldani...

(#5) Szten Márs válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Kissé ki volt csúszva a hangkártya a slotból, az okozta a fura tüneteket, javítva. Így a youtube még a címekig sem jutott el, egyből fagyott, ahogy a linkekre kattintottam.

Klasszakat szedtél össze, van köztük pár általam szívesen hallgatott szám :K Mondjuk talán ez nem meglepő azt hiszem :DDD (És igazából jó látni, hogy megfogott annyira, hogy elkezdtél keresgélni. Ilyenkor úgy érzi az ember, hogy van értelme annak, hogy írkál ide.:) )

[ Szerkesztve ]

(#6) Vakegérke válasza Szten Márs (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már mondtam, rám számíthatsz. ;)

Nézd, a nagy büdös helyzet az, hogy nem értem a dolgot. Ennyire érdektelen lenne mások számára egy igazán klasszikus műfaj? Még ha valami rossz zene lenne, de nem az. Mi több, nagyon jó.
No persze, ízléseken nem lehet vitatkozni.

Remélem, hogy nem veszíted el a lelkesedésedet, és kimerülésig nyomatod a sorozatot. Ki nem hagynék egyet sem.

Éljen a lelkesedés! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Szten Márs válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem fogom :N Meg, ahogy említettem, egy másik fórumra is szoktam linkelgetni az írásokat, ott is szokta egy-két ember olvasgatni.
Na meg nem feltétlen kommentel mindenki, aki olvassa/hallgatja. Olyan 100 körüli lekérésszáma szokott lenni egy-egy ilyen írásnak (a dubstepes kérdőívemnek 4500 körül van!), ha nem számítom azokat, amikor én léptem be és néztem meg. Idővel, lassanként még több, 150 felé is kúszik. Ezek jó része nyilván csak meglátja a fórumban, rákattint, hogy megnézze mi is ez, és már kattintja is ki, szóval nehéz megbecsülni hányan szokták hallgatni is, amiket linkelek, de igazából nem ez számít. Ha csak páran olvassák és szeretik, bőven megéri csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#8) Vakegérke válasza Szten Márs (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megnyugtattál, köszönöm. :R

Te, figyu...
Ha már zene, meg érdeklődés, meg minden ilyesmi, nincs kedved ismeretlen fába vágni a fejszéd?

Gospel.
Azt mondtad, hogy tetszik. Tessék, újabb sorozat témája. Vágj bele, mindannyian gazdagodunk. Ismertesd meg a gospelt azokkal, akik még nem ismerik.

Ne háríts, hogy avatottabb vagyok, de ne ám.
Én, első Vakegérke azt szeretném, ha te, első Szten Márs elmerülnél a gospel világában, és hírül adnád érzelmeidet.
Természetesen a country után. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Szten Márs válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Igazából könnyen lehet, hogy bele fogok vágni egy ilyenbe. Viszont ahhoz, hogy egy témáról írjak, ismernem kell, lehetőleg jól. Ismernem kell az előadókat, a zenéiket, különben nem tudok jó képet nyújtani róla, hanem esetleges lesz, ami éppen jött, amit sikerült találnom. Szóval ha írni akarnék egyet, akkor addigra ki kellene művelődnöm a témában. De ez a gondolat cseppet sincs ellenemre :)
Viszont azt tudni kell, hogy a country blogsorozat után (ami kitart még egy darabig) már megvan a fejemben, hogy miről fogok írni, itt már beszéltem is róla. Remélhetőleg az is tetszeni fog. :K Bár úgy vélem még kisebb réteget fog érdekelni.

Egyre inkább rájövök, hogy a zene varázslat. Azt mondják, hogy nincsenek csodák, nem létezik varázslat a világban, pedig amikor meghallgatok egy-egy számot, zeneművet, olyat, amibe a készítője belerakta a lelkét, akkor érzem, hogy van. Ennek a varázsvilágnak egy kis szegletét képezik ezek a hangszerek. Bár tudom, nem népszerű a pusztán hangszeres muzsika manapság. Ha az még ráadásul klasszikus zene, vagy ahhoz közelít, akkor meg aztán pláne. De hátha.

(#10) Vakegérke válasza Szten Márs (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megbeszéltük. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.