Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mmarta


mmarta
senior tag

Istenem, ez a gyűlölködés ...

(#2) Qukac


Qukac
tag

Szerintem most átlagon felüli volt a magyar válogató. Jonit nem küldtem volna döntőbe se, mert hamisan énekelt. Ez végre egy olyan szám lett, aminek van üzenete nem a szerelem/bulizunk/alter izé kategória lett. Amúgy, ha igazán bevállalósak lettek volna, a 4-ben a Depressziónak ott kellett volna lenni és nem komolyan venni a giccsparádét :D. Nekem tetszik Kállay dala alapvetően, főleg a DnB-s részek.

(#3) Sztbeni válasza Qukac (#2) üzenetére


Sztbeni
őstag

A Depresszió volt magasan a legjobb

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#4) horush


horush
addikt

Az a vicc, hogy - miután most először hallottam csak a dalokat - megmondtam itthon, hogy ki fog a négybe bejutni, s el is találtam mind. Sőt, abban is biztos voltam, hogy a Kállay fog továbbjutni. A Dal kiszámíthatóbb volt, mint egy gagyi romkom.. :U Biztos voltam benne mondjuk, hogy a Depressziót nem fogják bedobni a "kalapba", nehogy véletlen beszavazzák, de hogy pontot sem kaptak, az elég gáz azért. :W
Nem is értem, minek van a szavazós rendszer, ha úgyis ők döntik el, hogy kire lehet szavazni, ha valakit nem akarnak elküldeni, az úgy sem mehet, még ha az ország 99%-a rászavazna is.

[ Szerkesztve ]

(#5) Sztbeni válasza horush (#4) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ez a szomorú. :(

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#6) horush


horush
addikt

Még jó amúgy, hogy tavaly Byealexet sikerült kiküldeni, nála rosszabbat szerencsére nem tudtak találni. :DDD

(#7) Sztbeni válasza horush (#6) üzenetére


Sztbeni
őstag

Alex jó volt

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#8) Pali1119 válasza horush (#6) üzenetére


Pali1119
tag

Viszont milyen érdekes, hogy hányadik helyig jutott. Aztán ment rá a fika rendesen.../mekkora szar a dal, nem tud énekelni, tehetségtelen hipszter, stb./

A témához is:

Én mondjuk amikor a mostani előadókat meghallgattam, egyik se nyerte el a tetszésemet.
Depresszió? Hagyjuk már...

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#9) horush válasza Pali1119 (#8) üzenetére


horush
addikt

Tök mindegy hanyadik helyig jut valami, csak az első kap bárminemű elismerést. :U

(#10) Sztbeni válasza horush (#9) üzenetére


Sztbeni
őstag

azért nem mindegy, hogy top10, vagy harminc valahány...

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#11) ghost364 válasza Sztbeni (#3) üzenetére


ghost364
senior tag

+1

(#12) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

És most mert nem az megy, akit te szerettél volna, akkor most ki kell kelned magadból, le kell fujjolnod, és rosszakat kívánni neki? Vagy ez mire volt jó? Tavaly is mindenki utálta a hipstert, és mégis jó eredmémye lett...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#13) Sztbeni válasza gyurkikrisz (#12) üzenetére


Sztbeni
őstag

Szaunderset mindig is utáltam, nem azért utálom mert ő megy

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#14) horush válasza Sztbeni (#10) üzenetére


horush
addikt

De, lényegében teljesen mindegy.

(#15) Simi87


Simi87
senior tag

nem nézek TV-t, de sajnálom hogy a Depresszió ilyen szutyok műsorban égette magát.

(#16) HuMarc


HuMarc
addikt

Számít ez valamit? Van bármi jelentősége? :F Meg tudja valaki mondani, hogy ki nyerte meg a tavalyi Juróvizsönt? ByeAlexre is csak a hipszter különcködése miatt emlékszünk. Egyébként tegnap hallottam a nedvesen c. számát.

(#17) joshua7 válasza HuMarc (#16) üzenetére


joshua7
veterán

Pontosan. Semmi, nulla, zéró jelentősége van az egésznek.

Semper Fi

(#18) <stdio.h>


<stdio.h>
csendes tag

Meghallgattam ezt a győztes dalt, már nem azért nem vagyok otthon a tucctucc zenék világában, de azt én is levágom hogy ez a stílus már vagy 5 éve kiment a divatból tucctucc zenéknél az meg már nagy idő.

(#19) Sprq


Sprq
aktív tag

Én nem követtem a műsort, a versenyzők nagy részét nem is ismerem, de nekem bejön a Kallay száma, a drum and bass téma mégjobban megfogott. Plusz, én azon a véleményen vagyok, hogy Alexnél rosszabbat lehetetlen lenne küldeni.

Do you hear the voices, too?

(#20) Simi87


Simi87
senior tag

Most néztem meg hogy ki ez. Igazi szittya madzsar. :D gratulálok.

(#21) che 1990


che 1990
tag

Én nagy depresszió fan vagyok...
Sok koncertjükön voltam már és még tervezek egy párat, kamaszkorom óta hallgatom.
De...
Az eredeti, nem cenzúrázott dal még elmegy kategória, de ez a 'durvák a soraim' tejóég...mikor ezt először meghallottam, olyan érzésem volt mintha valami gagyi tinizenekar játszana.
Van egy jó pár daluk, melyeknek a szövege olyan mély és tartalmas, hogy ihajj, de ez szvsz. nem az a dal amivel indulni kellett volna, hol van ez pl. Az 'éjszaka egyedül' vagy a 'még 1x' dalok mondanivalójàhoz képest? Sehol :/

(#22) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hatalmas.
ezek a litvánok szerintem beszívtak.
de már akkor, amikor a daluk megszületett.
csak olyan ütős volt a cucc, hogy idáig kitartott... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23) szab.tam válasza szab.tam (#22) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ahogy elnézem jutott belőle a többieknek is...
:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ez az osztrák izé.
ezmiez? :F

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#25) danih


danih
addikt

Prosztó nézők, sok köze van a két orosz csajnak a politikához... Ez ma Európa - mert megérdemled.

[ Szerkesztve ]

(#26) szentkuti11 válasza szab.tam (#24) üzenetére


szentkuti11
addikt

Az osztrák indulón ledobtam az ékszíjat én is. :Y

(#27) szab.tam válasza szentkuti11 (#26) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a szavazást nézve osztom a szokás közhelyet, ami így szól:
megérett a világ a pusztulásra.
(aratásra, de ez más téma, másik topikba való...)

lényeg: minél másabb, annál jobb.
beteg világ.
south park-ból idézve: "transzfajulók..."
(gyk: amikor kyle negrodid térdet, az apja delfin uszonyt operáltatott magának.)

**

viszont még 3 dolgot nem értek:
lengyel testvéreinktől o point.
a némneto-ban, angliában élő mosogató honfitásraink sem erőltették meg magukat.

viszont a transzfajulás az űber nyerő.
mindenhol.

intoleráns módon lesz mindjárt részemről egy touch in the nigh. :(( :(((
csak úgy itthon, egyedül, csendben, fajanszra...

***

azért ez a kon-csíta név elég áthallásos.
múlheti alsves téma után...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#28) horush válasza szab.tam (#27) üzenetére


horush
addikt

Te jó isten. Jövőre felkérhetnénk Desire Dubounet-t, hogy induljon magyar színekben, ezek után még esélye is lenne. :W

(#29) csƵ


csƵ
őstag

Ez a szakállas nőnek kinéző valami kurva menő ojrópában. Ha "Süss fel Nap"-ot énekli, akkor is nyer, a "say no to racism" meg fasz tudja milyen agymosott dumáknak köszönhetően. Telibe okádom a képernyőt.

(#30) danih


danih
addikt

Koncsita Kolbász nyert.. asszony mondta, mikor meglátta (még mielőtt Kolbi énekelt volna), hogy "na, ő fog nyerni, mert ő 'más'"... Igaza lett.

[ Szerkesztve ]

(#31) Dinter válasza csƵ (#29) üzenetére


Dinter
addikt

+1.. Egyszerűen undorító.

(#32) szab.tam válasza szab.tam (#27) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én elvesztettem a vezérfonalat.
tényleg nem értem. :(

v1.0: ez egy nő, aki szőrösnek született, vagy egy
v2.1: férfinek indult valami, trans, spermafordítva, izé, akármi, aki női ruhát vett fel?

mert ha az első verzió, akkor semmi problémám sincs.
a másodiknál fenntartanám az intoleranciámat, mert hogy ő sem tolerálja az én meggyőzödésemet, és az adás előtt nem hangzott el az ilyenkor szokás, kötelezően figyelmet felhívó kulcsmondat:
(felkavaró élmény, vallásos meggyőződést sértő, stb...)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33) grabber


grabber
addikt

Remélem csak rossz hackerek műve az egész,mert ha nem megérett európa a pusztulásra :W
Itt röhögünk,mert fogalmunk sincs,hogy nő vagy férfi énekel egy James Bond dal hasonmást.Ez nyeri az eu dalt ÁÁÁÁÁÁÁÁ

[ Szerkesztve ]

(#34) Sundesz


Sundesz
őstag

Egyértelmű volt, hogy Kon-csita fog nyerni, mert az a menő, hogy ő más. Nem egy egyszerű meleg és nem is egy egyszerű transzvesztita. Egy nő szakállal... És az még menőbb ezek szerint, hogy elfogadunk minden elfajzott, abnormális dolgot, mert tolerancia FTW.

Amúgy egy szavam sem lenne rá, ha megborotválkozott volna, még úgy is esélyes lett volna a győzelemre talán.

Hörcsög Powa'

(#35) szab.tam válasza Sundesz (#34) üzenetére


szab.tam
nagyúr

akkor te ezt vágod. :C

ez most egy nőként megszületett énekes, csak szőrössé vált az arca? :F
aki most is nő, csak továbbra is szőrös?

viszont akkor a lábát miért epilálta? :F

****

ezt most már tényleg nem értem.

(de valszeg jön nemsokára tildy kolléganő, a logout szabadelvű királynője ( :R ), és majd megmagyarázza nekünk, tudatlanoknak...)
:U :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#36) DS39 válasza szab.tam (#35) üzenetére


DS39
nagyúr

Thomas Neuwirth-nek hívták eredetileg, transzi, de abból is az elfajzott fajta. nem tudja eldönteni mennyire dobja el a férfiasságát. kár hogy ilyenek léteznek :(

a magyar eredménynek viszont örülök, még ha nem is a legmagyarabb ember érte el nekünk. de a tavalyi GayAlex-nél mindenképp jobb, mert ennek a dalnak legalább volt mondanivalója.

[ Szerkesztve ]

(#37) Sundesz válasza szab.tam (#35) üzenetére


Sundesz
őstag

Ő férfi, aki meleg nőnek érzi magát. :)

Hörcsög Powa'

(#38) szab.tam válasza Sundesz (#37) üzenetére


szab.tam
nagyúr

teljesen összezavarjátok az identitás tudatomat.
(biztos én vagyok a hülye.)

most már végképp azt sem tudom, mi ez.
miként született? :F

továbbra is úgy gondolom, hogy jön majd tildy kolléga, és ő talán el tudja nekünk magyarázni.
de tényleg. :K

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#39) 8th válasza csƵ (#29) üzenetére


8th
addikt

Jövőre küldjük ki Terry Black-et aki mai napig nem tudja eldönteni, hogy ő akkor most valójában férfi-e vagy nő. Rázza a seggét egy kicsit női ruhában az elkorcsult értékrendű aberrált publikumnak és kapásból megvan az első hely. Csak arra kell figyelmeztetni a művész urat (vagy hölgyet? a fene se tudja), hogy a döntő előtt két héttel már ne borotválkozzon.
Azért tényleg gyomorforgató ami tegnap történt. A nagy büszke liberális értékeket valló toleráns európai közönség az Orosz kiscsajokat kihuhogja jó, hogy ki nem fütyüli meg nem dobálja a színpadon mint ha személyesen ők tehetnének az ukrán helyzetről közben a teljesen átlagos tizenkettő egy tucat produkciót előadó női ruhát öltő szakállas futóhomokot (már bocsánat) állva tapsolja. Erről ennyit. Büszkék lehetnek magukra. Európa szerte beérett a több évtizedes liberális agymosás. :W

[ Szerkesztve ]

(#40) razorka777


razorka777
veterán

Nem néztem a műsort, de gyorsan kigugliztam ezt a Thomas Neuwirth, vagy Conchita Wurst, vagy hívják ahogy akarják.
Mikor megláttam egy pillanatra megdöbbentem, talán még hányingerem is volt. :)
Vicc, hogy az ilyet emberek közé engedik.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#41) 8th válasza Sztbeni (#7) üzenetére


8th
addikt

Elrettentő példának biztosan. :DDD

(#42) Avicularia válasza 8th (#39) üzenetére


Avicularia
veterán

Pontosan, beérett mára a libsi agymosás [link]

(#43) Sztbeni válasza razorka777 (#40) üzenetére


Sztbeni
őstag

Számomra véget ért a műsor nézése. Ez egy botrány!

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#44) Simi87


Simi87
senior tag

nem európa érett meg a pusztulásra, hanem az erkölcstelen/deviáns nyugat. én egyáltalán nem nézek trévét, de a neten elkapok hírmorzsákat erről az euroviziós szennyről, és a fellépők felét elküldeném valamelyik sarkra, ahol addig lapátolják a havat, amíg el nem fogy.

(#45) Sztbeni válasza Simi87 (#44) üzenetére


Sztbeni
őstag

Egyetértek. A nyugat olyan szinten romlott, hogy nem találok rá szavakat

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#46) Simi87 válasza Sztbeni (#45) üzenetére


Simi87
senior tag

de csak mert a legromlottabb "kultúrát" kell majmolni. :W

(#47) DS39 válasza szab.tam (#38) üzenetére


DS39
nagyúr

mit nem értesz? :D

Thomas (férfi név) ... néven született, és Conchita (női név) ... nevet használ most. mit kell ezen még magyarázni? :DDD

mondaná az ember hogy ez egy nemzettragédia (hogy ő nyert az osztrákok válogatóján), de az hogy még ki is lett "tüntetve" tegnap este, az már nemzetközi tragédia. :(((

[ Szerkesztve ]

(#48) 8th


8th
addikt

(#49) Simi87 válasza 8th (#48) üzenetére


Simi87
senior tag

ez a Puzsér is ugyanolyan szenny. ha ennyire sajnálja vegye el feleségül.

(#50) Sztbeni válasza Simi87 (#49) üzenetére


Sztbeni
őstag

Rühellem eztva majom puzsért is.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.