Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sziku69


sziku69
senior tag

Az első eset még '93-ban történt. Július közepe fele. Az egészben az a szörnyű még, hogy előtte pár nappal Agárdon voltunk nyaralni, és azzal a szándékkal, hogy majd megyünk Edda koncertre. Akkor ott, pár nappal a barátom motorosbalesete előtt, szintén történt egy motoros baleset. "Kis Kunos", az Edda gitárosa volt az áldozat.

(#2) westcoastog válasza sziku69 (#1) üzenetére


westcoastog
veterán

Kunos halála is érdekesen sikerült, lehet elkerülhető lett volna az is. :(

[ Szerkesztve ]

(#3) sziku69 válasza westcoastog (#2) üzenetére


sziku69
senior tag

Igen. A mai napig nem tudják, hogy pontosan mi történt.
Aznap a kempingben ahol voltunk, érdeklődtünk, hogy mikor kezdődik a koncert. De akkor azt mondták, hogy volt valami baleset, és egyenlőre semmit se tudnak. Később egy másik nagy rajongóval találkoztam, és ö mondta, hogy valami motorbaleset volt, és ezért elmarad a koncert. Még akkor se tudtuk, hogy valaki meghalt.

(#4) westcoastog válasza sziku69 (#3) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor ti részesei voltatok annak a rocktörténeti fekete napnak. :(

(#5) sziku69 válasza westcoastog (#4) üzenetére


sziku69
senior tag

(#6) creation


creation
senior tag

Nem is olyan régen sikerült nekem is balesetet szenvednem a kis Honda motorommal (saját hibámból és sebességet túllépve, de másnak és másban kárt nem okozva).

Mint az a hírekből kiderült Integra (nyugodjon békében), nem éppen tartotta be a sebességhatárokat és fel felreppen a hír, hogy járművével szerelőtől jött... Nos (és itt most kövezzetek meg), sajnálom a srácot. Bár én nem voltam olyan lelkes, hogy visszaolvassak, de ezen nem kell nagyon csodálkozni. Neki most volt itt az ideje. (amikor én estem én is azt hittem, hogy nekem akkor... és lesz aki azt kívánja, hogy kár hogy nem akkor) Mindenki aki megkockáztatja, hogy bizonyos szabályokat megszeg, tisztában van annak következményeivel. Azokat nem brahiból hozzák meg és nem a mi kárunkra. Mindegy is az, hogy a vétkes fél vagy a szenvedő alany szeg.

Jelen esetben annak örülök, hogy mást nem vitt magával.

"Az út nem versenypálya!"

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#7) sziku69


sziku69
senior tag

Döglött Róka bejegyzései eltűntek. Nem tudom miért. Pedig írta, hogy megtudott pár részletet a balesetről.

(#8) sziku69 válasza creation (#6) üzenetére


sziku69
senior tag

Milyen sérüléseid lettek?

Mindig eszembe jutnak édesanyám aggódó szavai. Hogy vigyázzunk az úton. Csak legyintek rá, mondván, hogy nem történhet velünk semmi. Győr - Maglód viszonylat. Mindig mondja, hogy hívjuk fel ha haza értünk.

Szörnyű belegondolni, ha a szülők veszítik el a gyermeküket! :(((

(#9) ChipKng válasza sziku69 (#7) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Csaladtagok keresere, kegyeleti okokbol moderaltak ki.

2B OR NOT 2B that is FF

(#10) sziku69 válasza ChipKng (#9) üzenetére


sziku69
senior tag

Szia. Igen már olvastam. Érthető. Elég lehet a bajuk így is.

(#11) Szatyor95 válasza sziku69 (#10) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Az már fix. Jobb is hogy moderáltak, néhányan ugyanis nemhogy a családot, de még Integrát sem tartották tiszteletben. Így meg talán nem fogják látatlanba támadni.

Nyugodj békében Integra!

(#12) #53932800 válasza sziku69 (#7) üzenetére


#53932800
törölt tag

Azt mondta azért törölte mert Integra kurva nagy hülyeséget csinált.

(#13) sziku69 válasza #53932800 (#12) üzenetére


sziku69
senior tag

Sajnos már nem tudja visszacsinálni. Bármit tett. :((

(#14) creation válasza sziku69 (#8) üzenetére


creation
senior tag

Vasárnap történt egy számomra ismerős útvonalon, még szeptemberben. Hegyi úton mentem hazafelé Balassagyarmatról és Becske előtt az egyik kanyart nem tudtam bedönteni 80-90-el.

Sérülések hmmm... Betonozott árokban landoltam, jobb vállal levettem 2m-en egy szederbokrot... Mindkét térdem meghúzódott (a bal térdemre még októberben is sánta voltam), ha nem zárt bukóm veszem fel aznap, akkor ma nem beszélgetünk... Ugyanis a jobb felén három mély árok van, plexi letört, tehát ha a nyitottban megyek (alias roham bili), akkor az állammal veszem le az árokpartot, vagy a homlokommal. A motor a fejemen landolt (Honda VTR 250). Minden más sérülés felületi volt, ami kötelező. Ja meg az enyhe agyrázkódás. De hazamentem a motorral utána. Másnap hétfő, úgyhogy no orvos, mentem dolgozni szépen, meg sántán.

A motoron a kötelező dolgok törtek... Lábtartó, fék kar, tükör... Tankon horpadás... Fékpedál meghajlott.

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#15) sziku69 válasza creation (#14) üzenetére


sziku69
senior tag

Basszus, akkor hatalmas mákod volt. Melletted volt az őrangyalod!

Nekem is volt egy motorbalesetem, még a nyolcvanas évek elején. Szimszonnal ütköztem a vezető felőli oldalon egy trabival. Kéztöréssel megúsztam. Szerencsém volt nekem is.

(#16) creation válasza sziku69 (#15) üzenetére


creation
senior tag

Igen, az...

De ugyanitt megjegyezném, hogy két autós is elment mellettem, míg a feldőlt motor alól másztam kifelé, de egy se állt meg megkérdezni, meg akarok e dögleni. Két robogós társ állt meg (idegenek nekem) és segítettek kicibálni a motort, kárfelmérni és kérdezgetni, életben maradok e...

Szóval meg volt/van a véleményem az autósokról. Tisztelet a kivételnek!

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#17) sziku69 válasza creation (#16) üzenetére


sziku69
senior tag

Ez sajnos jellemző mindenre, ebben a mai világban. Hihetetlen hogy az emberek milyen közönyösek lettek. Viszont jó látni az itteni embereket, hogy ismeretlenül is segíteni akarnak.

(#18) ChipKng válasza #53932800 (#12) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Nekem meg az az infom, hogy a csalad sem tud meg semmi konkretumot mert a rendorseg meg mindig nyomoz. Ergo senki nem tudhat semmit biztosan, igy felesleges a talalgatas es az abbol levont itelkezes.

2B OR NOT 2B that is FF

(#19) Szatyor95 válasza #53932800 (#12) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Én meg úgy hallottam, hogy kegyeleti okokból lett törölve a család kérésére. Egyelőre arról sem tudunk semmit biztosra, hogy miért ment neki a beton elválasztónak.

Nyugodj békében Integra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.