Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Bird válasza sziku69 (#49) üzenetére


Bird
addikt

Én is 38 vagyok lassan... Sajnos én sem emlékszem 1986-ra érthető okokból, pedig jó lenne. Pedig az egy óriási pofon volt az egész nemzethez. :F

Reméljük majd most.... Ellenben nem szeretném látni, hogy bárki 8:0-ra verjen minket. Félek.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#52) sziku69 válasza zolee5016 (#50) üzenetére


sziku69
senior tag

Pedig akkoriban légiósok sem voltak a magyar csapatokban. Kiszámíthatatlan volt a magyar foci. Európában mindenki tartott tőlünk.
Azért nem bánnám, ha valami visszajönne belőle...

Bird: Ez teljesen érthető. Remélem tisztességgel helyt állunk. Ha már ennyi pénz belement.

[ Szerkesztve ]

(#53) djculture válasza sziku69 (#52) üzenetére


djculture
félisten

Annak idején mondta Pap Laci hogy ő neki nagyon meg kellett dolgozni az eredményeiért, edzett box meccseken teljesített ugyanakkor trógerovics milán volt a pályaudvaron (ki be pakolta a csomagokat ). Már kétszeres olimpiai bajnok volt mikor felment a helyi pártfuncishoz hogy utaljanak ki neki lakást. Nagyon nagy könyörgés után kapott egy lakást ahova beköltöztek a feleségével. Ma meg-(nyilatkozta 90 körül)- lószr eredményekkel milliós kocsit meg öröklakást utalnak ki egy olyan "sportolónak" akinek még teljesítménye sincs. Nincs is rászorulva hogy teljesítsen mert alátesznek a valaga alá mindent. Na ez a baj a magyar futballnál is. Az egész úgy elvan szrva ahogy már jobban nem lehet, Lehet a csodában hinni mert a focistáink tudásában tenni akarásában nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#54) Bird válasza djculture (#53) üzenetére


Bird
addikt

Ameddig Dzsudzsák sorra töri a jobbnál jobb sportautókat és gyakorlatilag csak lézeng a pályán addig 1000 lesz a vérnyomásom. Na jó volt egy jó szabadrúgás gólja ami kijuttatott minket az EB-re. ;]

Nem akarok vész madárnak látszani, de szerintem idén nyáron magyar fronton nagy zakók lesznek. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#55) djculture válasza Bird (#54) üzenetére


djculture
félisten

Boxzsáknak kijutottunk szerintem. Izland elverésében reménykednek az emberek mert az megverhető, de elég megnézni hogy a kijutáshoz megverték a törököket meg hollandiát és a cseheket nem gyenge csapat.

(#56) Bird válasza djculture (#55) üzenetére


Bird
addikt

Az biztos, hogy vagy így, vagy úgy, de emlékezetes lesz az a június/ július hónap! :DDD

Ki tudja még, hogy a legközelebbi nagy tornára mennyit kell várni. ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#57) sziku69 válasza djculture (#55) üzenetére


sziku69
senior tag

Reméljük a legjobbakat. Sajnos mást nem tudok mondani. Egy teljes generációnak nem adatott meg, hogy kijusson. Lehet hogy a mi életünkben már többször nem is fognak. Legalább ezt szurkoljuk végig!

(#58) sziku69


sziku69
senior tag

Még 10 nap, és elkezdődik.
Tippek?
Június 10, 21:00 óra Franciaország - Románia ?

(#59) Bird válasza sziku69 (#58) üzenetére


Bird
addikt

Nem vennék rá mérget, hogy elkezdődik 10.-én....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#60) sziku69 válasza Bird (#59) üzenetére


sziku69
senior tag

Miért?

(#61) sziku69 válasza sziku69 (#58) üzenetére


sziku69
senior tag

Mindegy. Ha elkezdődik, ha nem. Én teszek rá egy döntetlent. 0-0, vagy 1-1

(#62) Bird válasza sziku69 (#61) üzenetére


Bird
addikt

2-0

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#63) sziku69


sziku69
senior tag

Még másfél óra, és kezdődik. :)
Meccs után már nem ér tippelni :D

(#64) sziku69 válasza Bird (#62) üzenetére


sziku69
senior tag

Már majdnem azt hittem, hogy az én tippem jön be. :DDD

(#65) Bird válasza sziku69 (#64) üzenetére


Bird
addikt

Nyitómeccsnek nem volt rossz. Sőt a második félidő kifejezetten élvezetesre sikeredett. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66) sziku69 válasza Bird (#65) üzenetére


sziku69
senior tag

Igen. Az első félidőben inkább csak kóstolgatták egymást. Bár annyira azért nem finomkodtak, és helyzetek is voltak. Viszont a második félidő kifejezetten jó volt. Kassai nagyon jól vezette a meccset. Jól osztogatta a sárgákat, és a büntetőt is jól ítélte.
Nem igazán húztam egyik csapat fele sem, de most a döntetlen reálisabb lett volna. Mindkét csapatban benne volt a gól.
A Franciáknak az első gólhoz, kellett a Román kapus bénázása. Viszont a második gól az gyönyörű volt.

(#67) sziku69 válasza sziku69 (#66) üzenetére


sziku69
senior tag

Anglia -Oroszország ?
Anglia most nagyon jó csapatot rakott össze. A selejtezőkön kimagaslóan szerepeltek.
Oroszország az új edzőnek köszönhetően jutott ki az EB-re. Az utolsó meccseit sorra megnyerte.
Szerintem az Angolok egy szinttel feljebb vannak. Nyerni fognak.

Anglia - Oroszország 2 : 0

(#68) sziku69 válasza sziku69 (#67) üzenetére


sziku69
senior tag

Hát, ez a tippem se jött be. :)

(#69) Bird


Bird
addikt

"Megnéztük hogyan vélekednek a fogadóirodák a kedd esti, Ausztria-Magyarország Eb-meccsről. Egyértelműen az osztrákok a favoritok.

Az osztrák győzelem 1,75-1,77 oddszot ér.
A döntetlen 3,30 és 3,60 között mozog.
Aki a magyarokra tesz, 5,19-6,00-szoros pénzt nyerhet."

Nem lesz egy könnyű meccs. Egy 0-1 már jó eredmény ránk nézve.... Félek, hogy belefutunk egy 3 gólnál nagyobb vereségbe. Ne felejtsük, hogy a sógik 4-0-ra verték a svédeket is tétmeccsen. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#70) sziku69 válasza Bird (#69) üzenetére


sziku69
senior tag

Pedig jó lenne meglepni őket. Valahol el kell kezdeni. A Belgák sem voltak mindig ilyen jók.

Pontot kell szerezni!!

(#71) sziku69 válasza sziku69 (#70) üzenetére


sziku69
senior tag

MMMMMMMeeeeeeeeeeeeeeeeggggggggvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!! :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#72) Bird válasza sziku69 (#71) üzenetére


Bird
addikt

Az első 10 percben nagyon megijedtem. Aztán az megilletődöttséget felváltotta egy élvezhető, tudatos játék. Okos gólokat rúgtunk, ez a Storck tényleg kitalált vmit. Izland meglehet, a Portugálok nagy kérdés. A csoport második helyezés reálisnak tűnik. Szombaton folyt. köv.

Addig pedig Riiiia Riiiiia Hungááááriaaaaaaa! :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#73) sziku69 válasza Bird (#72) üzenetére


sziku69
senior tag

Én is így gondolom!!! :DD :R

(#74) sziku69


sziku69
senior tag

Hát a Franciák jól megszenvedtek a győzelemért Albánia ellen. Már azt hittem marad a döntetlen.
Úgy látszik a mostani eb nincs tekintettel a papírformára. :DDD

Jelenleg van a csoportunkban három csapat, akiknek győzniük kell a továbbjutás érdekében. Az osztrákok vannak a legrosszabb helyzetben. Nekik nagyon nagyot kell mutatni a következő két meccsen.
Nem kizárt, hogy feltuningolják magukat a feladathoz. Persze ugyan ez a helyzet a Portugálokkal is. De nekik elég egy győzelem a két meccsből, hogy tovább mehessenek.
Nehéz ügy. Nem könnyű úgy játszani, hogy muszáj győzni. Az osztrákoknak mindent vagy semmit alapon, a Portugálokat meg kell verniük.

Most amit láttam a Portugálok játékán, az Ronaldó túljátszatása. Azt láttam Ronaldón, hogy csak kint volt a pályán, de csak azért, hogy megmutassa magát a médiának. Mintha nem is a nemzetéért focizna. Én ezzel a játékkal kihagynám a keretből. Persze ezt nem mernék bevállalni a Portugálok.

Van viszont egy nagyon lelkes Izlandi csapat. Nem egy technikás válogatott, viszont van csapatjáték, és összeszokottság. Ez nem véletlen, hiszen egy maroknyi népről beszélünk egy szigeten. Ott mindenki személyesen ismeri a másikat. Talán már gyerek koruk óta. Ez a nagy előnyük. Összesen 100 profi játékosuk van.

Magyarország. Most megkapta a nitró befecskendezést. Van egy kiváló tréner, aki azt játszatja velük, amit tudnak, illetve amit tudniuk kell ezen az EB-n. Remélem Izland ellen jól fel lesznek készítve.

Én egy nagyon óvatos győzelmet remélek. Izland - Magyarország 0 : 1 Vagy 1 : 1 Remélem. :)

(#75) sziku69


sziku69
senior tag

Hajrá Magyarország!!!!!! Egy egyszerű döntetlennek is örülnék!!!! :C :C

(#76) sziku69 válasza Viktor77 (#24) üzenetére


sziku69
senior tag

Viktor77: Na erre mit lépsz Vazzee??? :DDD :DDD

zolee5016: Mostanában nem írogatsz ide :DDD :DDD

Szóval, HAJRÁÁ MAGYARORSZÁG!!!

[ Szerkesztve ]

(#77) sziku69


sziku69
senior tag

A lelkesedésünk nem tudom mennyire lesz elég a Portugálok ellen. Nagyon jó lenne az a döntetlen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.