Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Phvhun válasza Romvr (#10) üzenetére


Phvhun
őstag

Köszi hogy leírtad ezt tuti alkalmazni fogom énis, talán a legjobb módja az ilyen necces dolgoknak a helyrerakására.

---

Egyébként meg énis azt gondolom hogy a tiltás helyett a helyes információáramlást kéne pártolni. Én pl kb általános iskola 3. osztályában találkoztam ezzel a témával a suli infótermében amikor kimentek a tanárok egy pár percre..

Azóta eltelt már egy pár év és elég durván függő lettem, és személyes tapasztalat alapján mondom hogy elég durva károkat tud okozni.

Persze nem csak a nézőket károsítja a dolog, hanem azokat is akik csinálják, az egész iparág ami mögötte van egy elég sötét és szerintem káros dolog (különösen ha bizonyos szereplők saját akaratukon kívül vesznek részt a forgatáson), amit csak az tart életben hogy vannak rá fogyasztók (akkor is annak számítasz, ha nem fizetsz érte, hanem letorrenteled).

Már lassan egy éve próbálom "letenni", és most tűnik úgy hogy végre sikerülni fog, már 26 napja nem néztem semmi ilyesmit.

És hogy mi vett rá arra hogy ezt tegyem? Végülis mindenki csak magával van elfoglalva, bármennyire is nem ezt mondja, szóval engem sem igazán azt érdekelt hogy kinek milyen baja lesz abból ha fogyasztom a tartalmat, vagy nem amiatt hogy valami ősi könyvben ki mit írt, hanem pusztán a modern pszichológiai és neurokémiai kutatások által ígért előnyök miatt.

Részletek itt:
[TED Talk 1]
[TED Talk 2]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.