Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Látom, ez egy ilyen nap, tied egyhuzamban a harmadik ilyen írás. :D
Node ahogy offból megismertünk, neked ennyire nem kellett volna elalélnod attól a csodás szempártól, akármennyire is igéző volt. Legalábbis nem ilyen hamar. :D

(#2) TCDD válasza 7 (#1) üzenetére


TCDD
csendes tag

Úgy látom, van ma valami a levegőben :D

Az a megdöbbentő, hogy csak pár perc a különbség :)
Szerintem lassan elkezdhetünk füvet szívni és kommunát alapítani :K

[ Szerkesztve ]

Halt. Hammerzeit.

(#3) 7 válasza TCDD (#2) üzenetére


7
addikt

Jaja, határozottan, kollega :D

(#4) BlacKSouL válasza 7 (#1) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Sebaj, inkább ilyen legyen sok, mint másféle :U
Nem is néztem még a másik kettőt(pótolom), csak elkezdtem postolni OT-ba, de mire végigírtam, már nem küldtem el. Inkább ide került.

Én most mindenre és mindenkire nyitott vagyok. Ha még nő is az illető, akkor különösen. Ha meg még gyönyörű is akkor meg végképp. Nem csak úgy volt szép hogy szép volt, hanem tartalmasan volt szép, az arca, a hangja, a mosolya. Miért ne lehetne szerelmes az ember akár csak 1 percre is. A szépet pedig mindenki értékeli bármikor. Csak úgy. Önmagáért a szépségért.
Szerintem.

Mert hogy ismertetek meg Offból? :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5) TCDD válasza BlacKSouL (#4) üzenetére


TCDD
csendes tag

"Tartalmasan volt szép" :R

Múlt nyárom a tízkerületi postán dolgoztam. Éppen választási szórólapot osztogattam, és hogy fogyjon, adtam belőle az egyik - némileg késdobáló jellegű - kocsmába is. Egyszer csak kijött egy lány, olyan szép volt mint egy angyal. 2-3 másodpercig meg sem tudtam szólalni, csak valami hümmögésféle jött ki a számon.

[ Szerkesztve ]

Halt. Hammerzeit.

(#6) BlacKSouL válasza TCDD (#5) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Szeretem az ilyen "se köpni se nyelni" hatású pillanatokat :) Ilyenből kéne legalább minden nap egy.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#7) TCDD válasza BlacKSouL (#6) üzenetére


TCDD
csendes tag

Abszolút. :K

Halt. Hammerzeit.

(#8) 7


7
addikt

Lelkem: Amennyit az OTben mesélsz a nőkről... és amiket... :D

Amúgy nekem is vannak persze ilyen pillanataim, bár nekem inkább állandó "szerelmeim" vannak (amint azt már egyébként egyszer megírtam), és ezek nem feltétlenül emberek. De tény, hogy jó érzés elveszni egy kicsit a másik vonalaiban, arcában, szemében, fülében, kezében, hajában, nyakában, meg megannyi apró és kevésbé apró részleteiben (sőt, az is jó tud lenni, amikor egy emocionális képet készítenek amúgy csúnya, ráncos, szikkadt emberről). :)

(#9) blunt


blunt
aktív tag

jó az írás! grat! :)

(#10) BlacKSouL válasza blunt (#9) üzenetére


BlacKSouL
addikt

köszi :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#11) Mcray válasza BlacKSouL (#10) üzenetére


Mcray
senior tag

Nagyon jó írás :)

Én 3 éve sokat nézegettem páromat... szép, szép, meg minden. Inkább a belsőbe szerelmesedtem bele...

Azóta minden reggel ezzel az érzéssel kelek ha ránézek, mint amit leírtál :D :D :D :R

LOVE is lovely

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#12) Hakudoshi válasza BlacKSouL (#6) üzenetére


Hakudoshi
tag

Igazán elkérhetted volna a számát... :K

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#13) ladybug válasza Hakudoshi (#12) üzenetére


ladybug
őstag

Pont ez jutott eszembe nekem is. :)

Egyébként aranyos írás.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#14) BlacKSouL válasza Mcray (#11) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Köszi lányok és fiúk! :)

Hakudoshi: az alatt a kb 20 másodperc alatt csak egy "Ó"-re tellett az energiámból. :) Meg az izzadós, küzdős, magamban kicsit anyázós, mazochistán szenvedős, derékzsibbadós állapotomban túl hirtelen állította be a változást. Meg nem is vagyok az a meglátom és már szólítom is le típus. Ha én most a helyébe képzelem magam, hát nem látom magam egy túlságosan partiképes fazonnak abban a szituban :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#15) csapos2 válasza BlacKSouL (#14) üzenetére


csapos2
addikt

Ez a te nagy bajod. Mindig azon agyalsz, hogy vajon tetszeni fogok-e neki, mi lesz ha nem, mit fog gondolni. Ha neked tetszik lépsz, ha visszautasít, pofára esel, aztán felkelsz és mész tovább. Szerintem.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#16) Hakudoshi válasza BlacKSouL (#14) üzenetére


Hakudoshi
tag

Az nem derül ki, amíg meg nem próbálod... :DDD

Kifogás meg mindig van. :))

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#17) ladybug válasza BlacKSouL (#14) üzenetére


ladybug
őstag

És akkor mi van? Nem csak a külső szépségéért lehet vkit megszeretni. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#18) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na jó...ha ennyien mondjátok elhiszem ;]

Katica: erről az jut eszembe, mikor a két barát beszélget, az egyik kérdi hogy "miért vetted el azt a bűnronda nőt?" a másik mondja: "barátom, az én nejem belül szép".. "na de akkor miért nem fordítod ki?" :)

csacsi: nincs is gond, csak mostanában kivétel nélkül mindig pofára estem, és már csupa vér az orrom, muszáj agyalnom rajta, hogy legközelebb ha esek, legalább a kezem előbb érjen le

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19) faevike29


faevike29
tag

Hát ez az írás nekem baromira tetszett !!!
A hótakarításnak is megvannak a maga előnyei... ;)

(#20) 7 válasza BlacKSouL (#18) üzenetére


7
addikt

Esés közben el kell engedni a lány melleit... :D

(#21) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Egy nőben a legfontosabb a szeme. :) Ha Te is hatással voltál rá, majd találkoztok újra. Akkor tovább nézz majd a szemébe. Most tulajdonképpen a jótett elnyeri jutalmát című mondásban bízom. :D
Grat az íráshoz. :C :C :R

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22) philoxenia válasza 7 (#20) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Melltapogatás közben nem kell elesni. Szerintem. :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#23) Hakudoshi válasza philoxenia (#21) üzenetére


Hakudoshi
tag

"Egy nőben a legfontosabb a szeme."

Hát, ez is egy vélemény... ;]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#24) venember83


venember83
nagyúr

Azt hittem Parci irt...

Teloszamot tudsz?

mod: Latom nem... Pedig elkertem volna.

[ Szerkesztve ]

(#25) philoxenia válasza Hakudoshi (#23) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Majd idővel rájössz. ;] A többi megöregszik, ráncos lesz, miegymás, tehát bárhogy is nézzük csúnyúl. A szem legfeljebb kifejezőbb lesz. Ha valakinek a szeme, az arca ellenszenves, lehet a legszebb, nem fog tetszeni. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez is jó írás lett nagyon.Velem is történtek hasonlók csak más szituációban.De én mindig zavarba jövök ha visszanéznek vagy megnéznek vagy rám mosolyognak.Elkezdek nevetni,meg vörösödni,meg össze-vissza nézni... :B
Persze mikor elmegy utána jó érzéssel tölte el,hogy felfigyeltek rám,de aztán bánni is szoktam,hogy miért vagyok nyúl és miért nem szólítottam le.Ennél már csak az a rosszabb ha mondjuk le is áll velem beszélni,na akkor totál képzavar... :DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#27) TCDD válasza legiaap (#26) üzenetére


TCDD
csendes tag

Ismerős helyzet, sajna... :(

Halt. Hammerzeit.

(#28) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Köszi mindenkinek a dicsérő szavakat.

philo #25: :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29) 7 válasza philoxenia (#25) üzenetére


7
addikt

Bezony :K

(#31) viny válasza #35105536 (#30) üzenetére


viny
tag

Grat BlacKSouL! Tényleg jó írás! :K

[ Módosította: Racecam ]

Never underestimate the power of a sick mind!

(#33) Hakudoshi válasza legiaap (#26) üzenetére


Hakudoshi
tag

Nos, nekem épp az a problémám ilyen téren, hogy nem állnak le velem beszélgetni. :(

Ha nagy-nagy ritkán mégis, akkor viszont enyém a pálya ;] (bár már elég rég volt erre példa :B :O ).

Ezt az elvörösödést/képzavart/össze-vissza nézést már többeknél tapasztaltam, de ez mitől van?? :F :F :F

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#34) legiaap válasza Hakudoshi (#33) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor magamból indulok ki és megpróbálom elmagyarázni:
Elég sok csalódás ért már engem.Legyen szó átverésről,csalódni egy igaznak hitt barátban,vagy a barátnőben.Szóval eddig rosszból kaptam többet.És ezek után nehezen hiszem el,hogy valakinek esetleg tetszthetek is,hogy valakinek felkeltettem az érdeklődését.A tudat,hogy valakinek bejövök boldogsággal tölt el és hirtelen nem tudok ezzel a boldogság adaggal mit kezdeni és ezért jövök zavarba.Nem tudnám hirtelen mit is mondjak egy vad idegennek ha megnéz,vagy jelzi hogy érdeklem őt.Meg talán azért se merek mondjuk a szemébe nézni,mert félek,hogy bele lát a lelkembe.Nem mintha baj lenne vele,de azért mégis.
Persze ha az illetővel mondjuk köszönő viszonban vagyunk,akkor simán leszólítom,de ha tényleg vad idegen akkor nem hiszem.Talán félek attól,hogy újra csalódnák.Az előző barátnőm után kicsit megcsappant az önbizalmam,de most kezd újra regenerálódni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35) BlacKSouL válasza Hakudoshi (#33) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Attól van, hogy kevés a pozitív visszacsatolás. Mert Pavlov is hiába csengetett a kutyának, ha utána nem kapott semmit. Tehát ha próbálsz kapcsolatba kerülni egy lánnyal, és az balul sül el, az nem gond, mert a következő, de legkésőbb a 3.-al már esetleg pozitívan végződik. Ámde ha folyamatosan kivétel nélkül csak negatív élmények érnek, tudatalatt is tartasz a csalódástól, nem tudsz kibontakozni, zavarba jössz, eleve halálraitéled az egész kezdeményezést. Akinek minden második "leszólítás" pozitív eredménnyel zárul, az pl el se tudja képzelni hogy hogy lehet zavarba jönni egy lánytól, aki első pillantásra mondjuk megtetszik. Másrészt ez a beszélgetésnél is előjön, mert ugye tegyük fel vadidegen. Bár szóbaáll veled, mégis zárkózott, hisz nem ismer. Az első, a második, de még a 3. verbális lépést is neked kell megtenned, hogy kicsit nyitottabbá tedd. de egy ismeretlennel nem mindig tudod úgy elkezdeni a beszélgetést, mint egy ismerőssel, hisz egyelőre nincs közös téma, sőt, egyáltalán nincs téma(keresni kell persze azonnal). Nem lehetetlen, de aki ritkán kap még ennyi lehetőséget is, annak nincs kin gyakorolnia. Aki pláne nem az a nagypofájú tipus, az nem fog tudni "nem sablonszövegeket" akár perceken keresztül nyomatni, hogy kissé "elkápráztassa" de minimum kíváncsivá tegye a lányt, és ha az első pár mondattal nem kelted fel az érdeklődését, akkor a női logika szerint azonnal kapsz egy bélyeget, hogy mondjuk pl: "félszeg, töketlenke". Amiből később nehéz kiszabadulni.
Elméletben én is nagyon jó vagyok, mondok két mondatot olyan témában ami érdekelheti, majd kérdezek. Ezután a választ feldolgozva adaptálva ismét 2 mondat, ami érdekelheti, és újabb kérdés...stb. Ez így mind szép és jó, de élesben néha semmi nem jut az ember eszébe, ami meg mégis, az meg nem feltétlen a női gondolatok éllovasa.
Hát valahogy így. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#36) legiaap válasza BlacKSouL (#35) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mondjuk nem minden nő bélyegez meg ha félénk vagy...valakinek pont ez jön be és az igazat megvallva ez a legnehezebb egy vadidegenbe.Felmérni,hogy milyen jellem is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#37) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

BlacKSouL, legiaap: Én teljesen értelek titeket, hiszen hasonló cipőben járok; a nagyriktán az összesen 2 alkalmat jelentett eddig, :O az utolsót 2,5 éve, szóval én is legalább annyire nem értek hozá, ahogy ti. Mondjuk régebben ez sokkal jobban zavart, mint mostanság...

...pedig ez az összezavarosodás nem jellemző rám, többnyire egyszerűen azt sem tudom, mit kéne csinálni (már ha kéne egyáltalán :) ).

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#38) rarri


rarri
senior tag

Nagyon tetszik ez az írás!! :C A hangulata, az egyszerűségében rejlő zsenialitás, ahogy magával ragadja az embert. Gratulálok! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#39) BlacKSouL válasza rarri (#38) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Köszi :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Minél görcsösebben próbálsz "nőt szerezni" annál inkább nem fog menni. Tudom. "Nem probléma, még egy kosár elfér a padláson" hozzáállással nem veszíthetsz, maximum nyerhetsz. Csak lazán. Egy próbát megér! ;)

Rip and tear

(#41) 7 válasza Zolaash (#40) üzenetére


7
addikt

Viszont a dolog egy bizonyos ponton túl sikamlóssá válik - ami persze nem ez az eset -, mégpedig akkor, amikor már tudod, hogy konkrétan ő kell neked, nem csak úgy vaktában szépelegsz. Ott már nem megy a kosár padláson hozzáállás. :P

(#42) BlacKSouL válasza Zolaash (#40) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Egész nap ülök itthon a seggemen, emberek közé csak egy óra séta erejéig, meg max hétvégén pár órát megyek. Ez vajon görcsös nőszerzésnek hangzik? :D
Igen, régebben volt görcsölés is, de a jelenlegi életmódom nem támogatja a görcsölést :) De ha a "néha megpróbálok nőkhöz közeledni magamtól, mert ők a büdös életben nem teszik meg helyettem" görcsölésnek számít, akkor mégiscsak azt teszem. ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#43) legiaap válasza Zolaash (#40) üzenetére


legiaap
nagyúr

Meg az is igaz, hogy mindig a legrosszabkor jön a Nő. Tavaly is pont vizsgaidőszak kellős közepén csajoztam be, most meg mikor? Hát az államvizsgám előtt, mikor orrba-szájba kéne tanulnom...hát így megy ez.
Meg mikor van nőd, akkor aztán jönne a többi is, ha meg nincs, akkor magasról szarnak rád.
Ez is fura dolog.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#44) BlacKSouL válasza legiaap (#43) üzenetére


BlacKSouL
addikt

:K Az utóbbi mármár axióma..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45) philoxenia válasza BlacKSouL (#44) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egyértelmű, ha van, megnő az önbizalmad, arra meg harap a legtöbb. :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#46) Hakudoshi válasza BlacKSouL (#44) üzenetére


Hakudoshi
tag

Én, ha 10.000 évig élhetnék, akkor sem érteném meg a nőket... És nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én amit nem értek, azzal nem nagyon tudok mit kezdeni... :W

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#47) philoxenia válasza Hakudoshi (#46) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem megérteni kell, érezni, hinni :D kell. :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48) Hakudoshi válasza philoxenia (#47) üzenetére


Hakudoshi
tag

Nehéz hinni olyasmiben, amit a tapasztalat nem igazol vissza... ;)

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#49) philoxenia válasza Hakudoshi (#48) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nő akarsz lenni ? :Y Eddig még egy mesében se jött be. :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50) legiaap


legiaap
nagyúr

Nehéz megérteni a nőket,de meg kell próbálni...azt díjazzák
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.