Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#185) fkosa válasza Kendek (#182) üzenetére


fkosa
tag

Tudom, hogy leállítja.
Igazából az érdekelne, mi a "jó" hőmérséklet, magyarul amikor azt mondjátok, elfogadható a hűtés.

Megvan az ár.

Előre bocsájtom, hogy a 3-as verzióról beszélünk, csak akkor tudjuk ezt a - szerintem - bombasztikus árat tartani, ha a kialakítástól nem térünk el, illetve 1 színből összejön min. 10db (kb. ennyi kell, hogy megtöltsük a fóliázó gépet). Csak hogy értsétek, miért kötöttem ki: az előlapnál - CNC marás esetén - van egy 6-10E HUF-os programozási költség, amit minden esetben ki kell fizetni, ha változtatunk.
Aki még nem látta, talál nagyobb képeket a weblapunkon:
www.lapszabaszok.hu
A megrendelést az ott található e-mail címre küldhetitek.

A három szín, amit használtunk (ettől el lehet térni, de meg kell egyeznetek):
v1: éger
v2: mahagóni
v2: öreg-cseresznye

Az ár - a dobozon kívül tartalmaz egy alsó, 90-es ventit, a hátsó kártyatartó lemezt, az ODD/HDD tartó lemezt. Az előlapon 2 USB csatit, valamint a fülhallgató/mikrofon csatit.

A táp és az oldalsó venti ebbe nem fér bele (egy használható táp 10E-nél kezdődik, a vetihez néztem hangszórórácsot, az kb. 1700HUF, és akkor még hol a venti?). Kérésre - valamint a méretek megadás után - a venti helyét kialakítjuk, felárért be is rakjuk. Hasonló a helyzet, ha valaki alulra még egy ventit akar.

A fém részek összekötéséhet adunk földelő vezetéket, a táp beszerelésénél kell majd bekötni.
Aki kéri, össze is szereljük a gépét (a részletek, költségek egyedi megegyezés szerint).

Az árnyékoláson dolgozunk. Ha találunk olcsó megoldást, beletesszük. Sajna amit eddig találtunk, 10E alatt nem jött volna ki (körbe burkolva). Szerintem ennyit nem dob a házon (az ég gépem oldala soha sincs felrakva, még sincs probléma, nem beszélve arról, hogy a legtöbb laptot váza műanyag, onnan is kispórolják)

Aki hoz egy szétbontható - és használható (!) - háza, 1000HUF kedvezményt kap.

Az ár természetesen számlával értendő, ez egy teljesen legális vállalkozás. Valószínűleg előleget fogunk kérni (szintén papírt kaptok róla), mi 5E Ft-ra gondoltunk.

Tehát az ár:
25,000Ft+ÁFA + postaköltség (ha kell)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.