Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Jahhhaaaj, mintha én írtam volna. :D

Hangszóróvásrlás előtt állok (mostmár megrendeltem). Hát vol mindenféle jelölt: Genius stereo, 2.1, SW-HF6000, akkor utánanéztem ezeknek, es azt latom, hogy sok a panasz rájuk, meg sok a rossz darab. Na akkor mondom ezt ne. Utána, mondom legyen Logi X540, megnezem a teszteket, értékeléseket, valakinél jó, másnál nem, torzít, puffog a mélyláda, meg ami csak ""kell"" (duplaidézőjel FTW). Oké, akkor legyen 2.1 belőle. itt a PG-n volt egy fórumtéma (már nem tudom hol - arra emlekszem, hogy tildy is írt be asszem pont egy Z523-mal kapcsolatban hogy nem valami jó). Ebben a témában az általam kinézett Z523-at kb. 5 oldalon keresztül vesézték ki, konklúzió belőle az, hogy puffog ez is, hulladék + teszt. Na itt azt hittem, hogy vége a világnak, mondom nem igaz, hogy a stereo Geniusom helyett nem találok valami jót, az már tíz éves, de még mindíg szolgál, és hozzáteszem jól.

Na most ekkor látogattam el az illetékes hangfalas topikba, kikértem a szakik véleményét a kinézett hangcuccokról, és ajánlottak jobbat, az Edifier Multimedia HCS2330 C2 Plus személyében. Tegnap meg is rendeltem, kedden érkzik! :) Eddig még nem hallottam panaszt erről a márkáról, így pozitívan állok a dolgok elébe. :))

Remélem jó lesz.

tildy: Ja oke, akkor az X210 volt, nem Z523. Mar hulyesegeket beszelek.

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.