Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28901) slice14 válasza vlevi (#28899) üzenetére


slice14
veterán

Köszi :R

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#28902) ®abstract® válasza tatabike (#28900) üzenetére


®abstract®
őstag

ezek vannak mester :K lehet nem a legjobb ember,de sokan kedvelik.
az ujoncok pedig a kanyarban dudalnak :D [link] - [link] - [link] - [link] - [link] - [link] - [link]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28903) Ablakos válasza ®abstract® (#28902) üzenetére


Ablakos
őstag

Lewarezoltam az ets2 1.50-et, úgy a la nature mindenféle mód nélkül. Na, ilyenkor lehet látni mit is jelent a mod ennek a játék családnak. (Egymás után játszva a modolt és pőre játékot. :o ) Homogén kék égbolt, jármű mozgása egy fadarab etc.

Pos: A grafikai részhez ugyan tök vagyok, de a feliratok, betük nagyon tetszenek. Sokkal plasztikusabbak lettek.

(#28904) ®abstract® válasza Ablakos (#28903) üzenetére


®abstract®
őstag

no, és mire jutottál-mit mutat a natúr & moddolt game? 🤔

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28905) PuMbA válasza Ablakos (#28903) üzenetére


PuMbA
titán

A homogén kék égbolton kívül van még 15 másik fajta :)

[ Szerkesztve ]

(#28906) vlevi válasza vlevi (#28899) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azt olvastam valahol, hogy a Nebraska DLC örömére az SCS rengeteg dolgot le akciózott.
És tényleg.
[link]

(#28907) Ablakos válasza ®abstract® (#28904) üzenetére


Ablakos
őstag

Arra, hogy nem frissítettem 1.50-re. :N Megvárom, amíg modok is érkeznek.

(#28908) ®abstract® válasza vlevi (#28906) üzenetére


®abstract®
őstag

na, bravó! :U én meg azt olvastam,ATS hez több mint 4 éve készült a nebraska map mod [link] meg amit összeraktam mega map mod abban is benne a többi jelenleg nem létező állammal együtt :K profik a modderek,mert több évvel előbbre járnak,mint az scs.. :F

Ablakos

már van 1 re több- folyamatosan 😎 [link]

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28909) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=313135&start=1810
SZóval a helyzet az hogy a Nebraska DLCt megvette (haver nevében írok,de m1)
aztán nem látszik a játékban.

(#28910) Z0C! válasza bobalazs (#28909) üzenetére


Z0C!
őstag

Ilyennel se találkoztam még.
Ahogy látom minden lehetőséget kipczett, így fingom sincs.
Az 1.50 hozott némi csúfságot magával.
Support remélem válaszol.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28911) tatabike


tatabike
őstag

Vicces az 1.50 ATS túlméretes szállítmányozás. Megy előttem a Safety Car, elkezd kikerülni egy sávlezárást, erre szemből bejön az AI és összeütköznek. Én csak nézek, mint a moziban, erre kiírja nekem a játék, hogy a felelőtlen vezetésem miatt karambolozott a kísérőkocsi... Mi van?? :DDD :DDD :DDD

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28912) bobalazs válasza Z0C! (#28910) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Megoldotta, ezt írta

megvan a hiba... korábban ugye béta teszten voltam majd mikor kijött az 1.50 frlfrissült temporary_1_50- 1.50x for incompatible mods-ra de a ats, jobbklikk/béták/ egyiksem re kell nyomni és akk újrafrissül a game

(#28913) ®abstract® válasza tatabike (#28911) üzenetére


®abstract®
őstag

engem zavar a safety car mind2 game ben- inkább hátráltatja a haladást :))
60 tonna t vontatok oszt a gyökér emelkedőn megáll előttem :F
de szerencsére van erre is mod ats & ets2 be= teszteltem [link] meg [link]

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28914) tatabike


tatabike
őstag

Sziasztok Kollégák... Összeszedtem két listát a világhálón fellelhető, ingyenes, működő és használható mod oldalakról, ATS és ETS2 csoportokba rendezve, kattintható, linkelt formában. Kb. 25+ oldal/lista, persze van sok olyan is, amely mindkét listában szerepel, mivel mindkét játékkal foglalkozik. ®abstract® kolléga "lektorálta", szerinte elég korrekt, meg azoknak biztosan jól jön, akik most kezdenek ismerkedni a játékkal, de lehet nekünk vén rókáknak is lesz benne valami érdekes. Mivel nincs összefoglaló hsz-e a topiknak, már csak azt kellene kitalálni, hol legyen közzétéve, ahol könnyen hozzáférhető, már ha van rá igény. :F

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28915) Z0C! válasza tatabike (#28914) üzenetére


Z0C!
őstag

Ide szívesen berakom, tagelem ha szükséges.

[link]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28916) tatabike válasza Z0C! (#28915) üzenetére


tatabike
őstag

:R Oké, elküldöm privátban.

Ha valaki még fel tudja/szeretné tenni egyéb helyre, akkor szóljon. :K

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28917) tatabike


tatabike
őstag

Az annó az 1.43 verzióhoz készült öreg Liaz azért elrángatta a 18tonna hypokloritot Budapestről Norvégiába ETS2 1.50-en... :C (Z0C!, ajánlom figyelmedbe a szélvédő alsó részét :) )

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28918) Z0C!


Z0C!
őstag

[link]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28919) Delerium


Delerium
senior tag

1.50 óta másnak is ets2 vagy ats leállt hibaüzenettel indul csak el a játék? Megy tovább, nincs gond, csak ott a hiba minden egyes indításkor :D

"I fight for the Users"

(#28920) pcnet válasza Delerium (#28919) üzenetére


pcnet
addikt

Nekem eddig csak gyorsfuvar vállalásakor omlik össze hibaüzenet nélkül. De az is csal az egyik profilommal.

Viszont nekem úgy tűnik, mintha gyorsabban fogynának a km-ek. Ugyan úgy 80al megyek autópályán mint 1.50 előtt és mintha most 5 mp helyett 3 mp 1 km megtétele.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#28921) Ablakos válasza Delerium (#28919) üzenetére


Ablakos
őstag

Milyen hibaüzenet van?

(#28922) Z0C! válasza Delerium (#28919) üzenetére


Z0C!
őstag

egy game.log.txt-t dobjál már lécci.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28923) Delerium válasza Z0C! (#28922) üzenetére


Delerium
senior tag

[link] Gofile link.

Ablakos: Ma pont nem csinálta eddig, tegnap még ment, hogy az alkalmazás leállt, de a játék megy tovább, csak a loading alatt dobta a hibát.

"I fight for the Users"

(#28924) tatabike válasza Delerium (#28919) üzenetére


tatabike
őstag

Nekem akkor omlik össze, ha ki akarok lépni az indítópultra, és nincs rá semmi hibaüzenet. Játék közben nincs ilyen, csak néha másodpercekre megakad a game, kimerevedik a képernyő és a hang is. ETS2 1.50

Z0C!, ez nagyon menő, köszi szépen :) :R

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28925) PuMbA válasza Delerium (#28919) üzenetére


PuMbA
titán

Nincs ilyen, de én modok nélkül tolom :)

[ Szerkesztve ]

(#28926) Ablakos válasza tatabike (#28914) üzenetére


Ablakos
őstag

A téma összefoglalóba miért nem lehet elhelyezni?

(#28927) ®abstract® válasza Z0C! (#28918) üzenetére


®abstract®
őstag

Tatabike :R :R tetszik a dolog, segítséget jelent bárkinek aki kedveli a játékokat :K

a topik gazda ha el tudja helyezni téma összefoglalóba,meg a topikban lentre,mint kitűzött bejegyzést- akkor könnyű-gyors infot- boldogulást- választékot kaphat az olvasó :)
Z0C! gyűjteménye is pont odaillik-javasolt bejegyzés az is 💯

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28928) tatabike válasza Ablakos (#28926) üzenetére


tatabike
őstag

A legfőbb oka ennek az, hogy nincs téma összefoglaló.... :F
Az első hsz felett kéne lennie, de csak téma indító írás van.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28929) ®abstract® válasza tatabike (#28928) üzenetére


®abstract®
őstag

egen,az pont hiányzik itt 🤔 de nekem ez tetszik- rögzített hozzászólás plusz linkek alul,ami könnyen-gyorsan ad elérhetőséget :K igy néz ki:

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28930) Ablakos válasza tatabike (#28928) üzenetére


Ablakos
őstag

Elnézést, de még most sem értem, miért nem lehet utólag témaösszefoglalót létrehozni :F

(#28931) Jadro válasza Ablakos (#28930) üzenetére


Jadro
veterán

Szerintem lehet, csak kell hozzá egy topikgazda. Moderátoroknál lehet ilyesmivel házalni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#28932) Ablakos válasza Jadro (#28931) üzenetére


Ablakos
őstag

Ok, de moderátor (topicgazda vagy mifene) nélkül semmit nem lehet "visszafelé" tenni.

(#28933) tatabike válasza Ablakos (#28930) üzenetére


tatabike
őstag

Biztosan lehet, csak én nem vagyok se moderátor se topikgazda, szóval nem tudom megcsinálni. Azért írtam, hogy nem lehet betenni az összefoglalóba, mert jelenleg még nincs összefoglaló, ahogy te is látod. Viszont ®abstract® kolléga már felvette a kapcsolatot a topik gazdájával, ha lesz ideje, találunk megoldást. :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28934) tatabike


tatabike
őstag

Valaki használta ennek a német srácnak a modjait már? Sebastian 7870 vagy milyen néven fut. A Steam-en is fel lehet iratkozni pár cuccára, meg le is lehet tölteni, ilyen BDF meg tandem cumókat csinál, csak az a vicc az egészben, hogy egyik sem működik. Semmilyen box vagy konténer nem jelenik meg sem BDF teherautón, sem Krone alvázon, sőt, nekem pl. kifagyott a game, mikor megpróbáltam felépítményt tenni egy Merci BDF alvázra. Nagyon sztárolják a csókát, de semmi értékelhetőt nem csinált eddig.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28935) Ablakos válasza tatabike (#28934) üzenetére


Ablakos
őstag

A Rigid chassis addon by Kast elég jó. Működök is.

(#28936) ®abstract® válasza Ablakos (#28935) üzenetére


®abstract®
őstag

ez a csatornád? faxa 😎 mivel veszed fel a műsort?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28937) Delerium


Delerium
senior tag

JCB Equipment pack az új szállítmány DLC, ETS2 és ATS-ben elérhető 4.99$, arra nincs akció sajna.

"I fight for the Users"

(#28938) Cr00py válasza Delerium (#28937) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ha bundle-ben veszed, akkor olcsóbb. Kvázi féláron van.

Katt

[ Szerkesztve ]

(#28939) Ablakos válasza ®abstract® (#28936) üzenetére


Ablakos
őstag

Nvidia (geforce experience csomag) saját rögzítője.

(#28940) tatabike


tatabike
őstag

Ha esetleg valakit érdekel, az FS22 május 30-ig ingyenes az Epic Games-nél.... :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28941) tatabike


tatabike
őstag

Ahogy elnézem, a moddereknek és modder csapatoknak is sokszor nem sikerült megugrani az 1.50 frissítést, ki akartam próbálni az új Reforma map-ot ATS-en, de új profil indításakor kifagy a game. Ezt lehet olvasni kb. ezer példányban a game.log.txt-ben: "00:00:44.692 : <ERROR> Unable to find 'road.us_tmpl18hbs' for 'Road' 0x2A2BEFA489400000"

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28942) Z0C! válasza tatabike (#28941) üzenetére


Z0C!
őstag

ez van akkor amikor az SCS mókolgat itt-ott...átnevez ezt azt.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28943) ®abstract® válasza tatabike (#28941) üzenetére


®abstract®
őstag

gondolom javítva lesz idővel 🤔 majd az frissebb atmx map et fogom meglesni mert ott menet közben időnként voltak rózsaszínű elemek-az mindig hibát jelent :F azt láttam,hogy az 1.51 v. javítások várhatóak- ami gondolom ráfér..a sicsi felpofozza mind2 gamet- csak győzze kivárni a szerencsétlen játékos..

Z0C

ez inkább olyan felesleges taknyolasnak tűnik-mert minek?! kicsesznek a modderekkel :U

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28944) tatabike válasza Z0C! (#28942) üzenetére


tatabike
őstag

A C2C teljesen jó.
ETS2-re meg a Promods remélem jó lesz.

®abstract® Erről szólnak az SCS játékok... :DDD

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28945) Ablakos


Ablakos
őstag

Tudja valaki, hogy a ProMods Classic csomag tulajdonképpen mi is akar lenni?

(#28946) Z0C! válasza Ablakos (#28945) üzenetére


Z0C!
őstag

a régi promods-okon lévő tartalmak. Átdolgozás előtti utak, városok.
[link]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28947) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Érdekes élmény az elektromos Renult :))

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#28948) pcnet válasza ledgeri (#28947) üzenetére


pcnet
addikt

Mármint ez egy mod? Mert az alap játékban nem találom. Ígértek valami elektromos járgányt, frissült is ETS, azt hittem most került be ezzel a frissítéssel, de sajnos nem.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#28949) Z0C! válasza pcnet (#28948) üzenetére


Z0C!
őstag

benne van tegnap óta

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28950) Ablakos válasza ledgeri (#28947) üzenetére


Ablakos
őstag

Hány kilómétert gurul egy töltéssel? Vagy inkább belföldi fuvarokra való?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.