Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FATtila78


FATtila78
tag

Úgy látom, akkor a HTC és az Apple versenyezni fog, hogy ki tud nagyobb alsó és felső kávát hagyni 2014-ben :)

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#2) batai15 válasza FATtila78 (#1) üzenetére


batai15
félisten

Nekem tetszik. A home gomb miatt nem lehet máshogy megoldani.
Szerintem.

(#3) daniel909


daniel909
addikt

nem logikus.
pont a Note lesz a legnagyobb ellenfél, hasonló időben kellene kiadni.
az 5C sikertelenségéhez nem sok köze volt az időzítésnek. nem kellett az embereknek egy műanyag iphone 5, drágán. ha december 1-én adják ki se lett volna népszerűbb..

a szifonok termékfrissítése évente következik be. nem illik ide az h eltolva kihozzanak egy 5,5"ös modellt. bár én eléggé furának tartanám a phablet méretet, szvsz bőven elég a 4,7".

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#4) dsr válasza FATtila78 (#1) üzenetére


dsr
senior tag

Ájfónnál még oké a káva a home gomb miatt , bár az is lehetne kisebb szerintem , de a htc-nél abszolút nemértem , hogy minek az az óriási alsó káva.

(#5) Parallaxis válasza daniel909 (#3) üzenetére


Parallaxis
addikt

A HTC a földhöz verné a seggét örömében, ha annyira lett volna bármelyik modellje csak sikertelen, mint az 5c...

(#6) jozso1989 válasza Parallaxis (#5) üzenetére


jozso1989
őstag

http://www.t3.com/news/t3-gadget-awards-2013-htc-one-wins-phone-of-the-year

http://pocketnow.com/2014/07/05/htc-one-m8-vs-iphone-5s

éééééés vágás!

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#7) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Olyan jó visszaemlékezni, hogy egyesek bizonygatták a törpétől az óriásig az eredeti iphone méret a tökéletes mindenkinek. Az elképzelhetetlen volt, hogy ne a tökéletes - etalon méretben kiadjanak új telót. Mostmeg mintha elkezdtek volna nőni? :DDD

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#8) joey04 válasza jozso1989 (#6) üzenetére


joey04
titán

a feletted lévő kommentekben egyértelműen az eladásokra utaltak. Magyarul apple szinten bukásnak nevezhető az 5c, de egy htc még mindig földhöz verné a seggét örömében, ha csak az 5c sikertelenségét elérte volna egyetlen modellel is. Phone of the Year díjakból nem lehet megélni.
--------

jó ötlet lenne az eltolt megjelenés.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) Freiherr válasza bitblueduck (#7) üzenetére


Freiherr
őstag

Nekem volt 4"-5.5"-ös telóm,4" egyértelműen kicsi tartalomfogyasztásra,5.5" nagyon jó,viszont az ergonómia sok kompromisszumot követel.Most 4.7" van,azt mondom,ez a tökéletes méret minden szempontból,könnyen kezelhető,böngészés szempontjából is kiváló.
Valószínű,az Apple felmérte a piacot,nem véletlenül jön ki ezekkel a méretekkel.Itt már egyértelmű,hogy ők mennek a trendek után,bárhogy fáj is ez az Apple fanboyoknak.

XXX

(#10) Polllen


Polllen
nagyúr

Ha valóban lesz 5,5"-s iphone, kíváncsi vagyok milyen feature-ket adnak az egyszerűbb kezelhetőség megőrzésére.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) Parallaxis válasza Polllen (#10) üzenetére


Parallaxis
addikt

Gondolom ott már elérhetők lesznek a gesztusok, mint iPaden.

(#12) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Most már miért nem a 3.5 és a 4 coll a tökéletes és az emberek számára legjobban használható kijelző méret?

(#14) HKorn válasza szkorhetz (#12) üzenetére


HKorn
addikt

van olyan bicikli, amikor kénytelenek vagyunk meghajolni a piac előtt és azt tenni az asztalra, amit a jónép akar, nem amit mi gondolunk jónak. Még ha ez egy Apple-nek szokatlan is.

Run&Ride

(#15) jozso1989


jozso1989
őstag

Ez a telefon szemből, meg oldalról szörnyen ronda... hátulról úgy néz ki mint a One, szemből meg olyan, mint valami szappantartó egy cumival vagy nem tudom. Cumis Samsung. Vicc ez a kinézet. Játéktelefon. :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#16) halkow


halkow
őstag

" Mostanában azonban olyan híreket lehetett
hallani, hogy a különböző komponensek
gyártási nehézségei miatt szeptemberben
csak a 4,7 hüvelykes modell fog elstartolni,
az „iPhablet” pedig csak valamikor jövőre
érkezhet."

Ez nem értem rengeteg profitott termelnek és nem bírnak elég alkatreszt le gyártatni , talán oda is kéne befektetni egy kis lóvét szerintem.

A hátlap nekem se tetszik, az i5s 100x szebb

Alcatel onetouch idol2s the king

(#17) kchris78


kchris78
veterán

Hát, Steve Jobs egy előadáson azt mondta hogy ha a az emberek ízlése változik akkor majd változtatnak a termékeken. Ez be is következett, nem tudom miért lovagol meg mindig az emberek nagy része ezen a méret teman így...

(#18) joey04 válasza #32839680 (#13) üzenetére


joey04
titán

de lenne értelme, mert 2x pörögne fel az eladás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) HKorn válasza kchris78 (#17) üzenetére


HKorn
addikt

mert eddig ugye az Apple fanok szerint az Apple diktálta a piacot, a többiek mentek utána, most meg ugye fordult a kocka és az Apple megy a többiek után.

Persze jelentősége nincs, max annyi, hogy most már nem mindenben ők az elsők.

Attól nem félek, hogy esetleg egy kellemes árcédula lesz ezekre a modellekre kirakva. :)

Run&Ride

(#23) Rage47 válasza HKorn (#19) üzenetére


Rage47
veterán

igen, azért próbálták lemásolni az ujjlenyomatolvasót és a lassítást a kamerában például :)

(#24) dilajoska1 válasza Rage47 (#23) üzenetére


dilajoska1
őstag

Most ezt úgy mondod mint ha ők találták volna fel az ujjlenyomatolvasót!!!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#25) tDr1v3r válasza jozso1989 (#15) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Azért az remélhetőleg megvolt, hogy a képen dummy van...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#26) Rage47 válasza dilajoska1 (#24) üzenetére


Rage47
veterán

ők találták fel a _használható_ ujjlenyomatolvasót

[ Szerkesztve ]

(#27) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A képen levő szürke verzió picit HTC One-os.

[ Szerkesztve ]

(#28) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Talán csak a rossz kép teszi, az is lehet, hogy fake, de valami ritka debil formájúak lettek. Ha tényleg így fognak kinézni, akkor inkább egy 5S használtan.

x gon' give it to ya

(#29) jozso1989 válasza tDr1v3r (#25) üzenetére


jozso1989
őstag

attól még ocsmány

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#30) Lacy6 válasza Rage47 (#23) üzenetére


Lacy6
senior tag

Már nem azért, de a lassítás már évekkel ezelőtt volt....

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#31) Muki94 válasza Rage47 (#26) üzenetére


Muki94
aktív tag

Ők vették meg azt a céget, ami használható ujjlenyomatolvasót fejlesztett ki.

(#32) FuRiONight válasza bitblueduck (#7) üzenetére


FuRiONight
őstag

Méretváltozás nélkül is lehet a kijelzőméretet nővel, és ezt simán megoldható lenne, azokat a csúnya nagy kávákat elhagyni.

Remélem Egy G2 szintet hoznak, ha igen, akkor van egy vevőjük! :)

kchris78: egymás másolják, de pl. az 5s-ben a 64bites soc van, a samu ugye azonnal bejelntette, h az ö telefonjukba is lesz ám, ujjlenyomatolvasni, kamera. Az apple meg a piac után megy. Sztem pedig simán a saját feje után.

[ Szerkesztve ]

(#33) azopi74 válasza Rage47 (#26) üzenetére


azopi74
addikt

Apple smartwatch:

[link]

:)

(#34) Lionking01


Lionking01
tag

Már akkor is azt mondtam, amikor elsőnek olvastam erről. Csak józan, paraszti ésszel, végig kell gondolni. Én is ezt csinálnám az Apple helyébe.

Eredeti post:
[link]

(#35) helixP válasza Rage47 (#26) üzenetére


helixP
nagyúr

És a _hasztnálható_ lassítást és a _használható_ értesítési sávot és a _használható_ lekerekített formát is.

[ Szerkesztve ]

(#36) BoC1ka válasza azopi74 (#33) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Ez csak azt bizonyítja, hogy mmmMMMMMErica.... :K

(#16) halkow -> szimplán az év kommentje.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#37) joey04 válasza Muki94 (#31) üzenetére


joey04
titán

mezei user számára ők hozták el a használható ujjlenyomat-olvasót. az út meg az okok nem érdekelnek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) janos1988 válasza azopi74 (#33) üzenetére


janos1988
addikt

Most őszintén. Tőlük mit vársz?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#39) @matthew@


@matthew@
őstag

Nem is baj ha késik, addig legalább tud gyűjteni az aki meg szeretné venni, vagy megjelenésig legalább a hitelt kézhez kapja :DDD

Matthew 24:42

(#40) dezs520 válasza Freiherr (#9) üzenetére


dezs520
senior tag

...ki a brantot érdekel ki megy ki után,a lényeg az,hogy iOS legyen rajta...
A haterek meg ezt nem értik meg,mindig jönnek az olcsóbb "alternatíváikkal" amin persze ott figyel a zöld csoda...

(#41) Lacy6 válasza dezs520 (#40) üzenetére


Lacy6
senior tag

Miért baj ha az olcsóbb alternatíván jobb rendszer van? :F

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#42) HKorn


HKorn
addikt

Viszont a címben az 5.5 előtt "az"-nak kellene állnia az "a" helyett, ha jól emlékszek a nyelvtanórákra. :)

Run&Ride

(#43) HKorn válasza Lacy6 (#41) üzenetére


HKorn
addikt

Az nem számít, itt a sznob és presztízsfaktorról van szó, ami egy droidban sosem lesz meg :D

Mondjuk előbb vennék ájfont én is mint droidot, még ha hitelt is kellene felvennem, mint az iphone vásárlók bizonyos részének

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#44) Viktor0610 válasza HKorn (#42) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Viszont, ha én jól emlékszem, az emlékszem m-betűvel írva helyes. :P

Samsung Galaxy A54

(#45) dezs520 válasza Lacy6 (#41) üzenetére


dezs520
senior tag

...kinek mi a jobb :)

[ Szerkesztve ]

(#46) Crafter32


Crafter32
őstag

A végén az Iphone 4s lesz az örökzöld, mert tényleg nem érdemes váltani?

(#47) Freiherr válasza dezs520 (#40) üzenetére


Freiherr
őstag

"...ki a brantot érdekel ki megy ki után,a lényeg az,hogy iOS legyen rajta..."
Nem vagy még jóalmásmunkásember,ha ez nem zavar téged,ezen még dolgozzál. :D

XXX

(#48) azopi74 válasza BoC1ka (#36) üzenetére


azopi74
addikt

A kedvencem a szőke plázap*csa :

-are you excited that it's always in airplane mode?
- always in airplane mode? Oh, that's good, that's good. Definitely saves on some battery.

Na itt fordultam le a székről a röhögéstől ... :D

(#49) dezs520 válasza Freiherr (#47) üzenetére


dezs520
senior tag

Nem szándékozom azzá lenni...vagy semmivé,engem az ilyenek nem foglalkoztattak soha,mondom,a lényeg a .... :)

(miért nincs smiley?)

(#50) Viktor0610 válasza dezs520 (#49) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van az (smiley). Csak kapcsold ki a reklámblokkolót. ;)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.