Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) f(x)=exp(x) válasza Hieronymus (#1) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Szerintem a 20 ezer forintos ársáv még a mérsékelthez tartozik (lazán), még akár a 30 ropis hangszórókat is ide lehet sorolni. Nézz szét a piacon, tele van 40+-os kis hangkeltőkkel!
Mindenhol 10 W van megadva, és szerintem ennyi is a valós érték. Nem annyira kimagasló teljesítmény ez egyébként.
A specifikációkon meg nem kell fennakadni, nyilván valamilyen visszajelzést ad a készülék tudásával kapcsolatban, de nem ez a fő irányelv.
Már megkeresett egy fórumtárs, hogy szívesen ír egy sztereó részt a cikkbe, mert neki kettő is van belőle. Szóval hamarosan bővülni fog a cikk.
Mivel sok elfoglaltságom volt, a teszt több, mint fél évig készült, ezért a vége egy kicsit darabos lett. A dupla ennyit az akkori, durván akciós árra értettem, amennyiért vették.
Egyáltalán nem volt módomban az önigazolás, mivel nem az enyém a készülék, csak tesztelgettem, amikor a tulajdonomba jutott. Én nem venném meg, sőt, még a 2/5-ödébe kerülő kerek Xiaomimat se cserélném le rá, mert abba ezerszer több basszus van.

Den Hadnagy: azért egy kicsit jobb hangzás elvárható lenne 20 ezerért. Az a gond, hogy olyan szinten nincs mély a készülékben, hogy egy-egy szám szinte élvezhetetlen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.