Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

@bajnokpityu: max hangerőn valóban elrontja zene minőségét a MegaBass (torzít), viszont 7es hangerőn nagyon tiszta hangzást ad :) bár szvsz zenei stílustól is függ hogy kinek van szüksége MegaBass-re és kinek nem.

@Psion: ebben a telefonban két dolgot kell megfizetni: az egyik a 8 GB memória, a másik pedig az érintőképernyő :U

@beteg: vagy szoftvert kellett volna frissíteni a telón, vagy be volt állítva hogy nincs hívásfogadás... vagy flight módban volt, de feltételezem ennyire nem vagy kezdő Sony Ericsson-os dolgokban :D a kijelzős témában félig igazad van, attól függ hogy látszik-e napsütésben, hogy hány %-on van a fényerő, én 50%-on használom aksikímélés miatt, nem teljesen olvasható, de azért még tudom használni, úgy 75%-on már olvashatóvá válik :)

a minőséges vitához annyit fűznék hozzá hogy ez nem csak telefontól függ hanem a usertől is. a K300i-men fél év alatt majdnem teljesen hazavágtam joy-t, K750i-nél direkt vigyáztam rá és a mai napig működik (igaz fölfele nem teljesen de az a sok Gravity-zéstől van :D)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.