Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Ez egy szégyen ami idén megy némelyik gyártónál. Ez is az!

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

A képeken ez nem a Z1? Vagy a Z3?
Jah nem, bocs, most látom, hogy ez a Z4.
Jah, mégsem! Ez a Z3+.
Pedig az elején még azt hittem, hogy a Z2...
:U ;]

Minden szavam magánvélemény!

(#3) batman1235


batman1235
csendes tag

innovációból nem jutott sok :DD mondjuk nem is komplett új telefon, de vajon az ára mennyi lesz? 220K? :D

(#4) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Innovation that excites you :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#5) jacis válasza batman1235 (#3) üzenetére


jacis
nagyúr

Annyi biztos. Költs sokat és kapsz egy híresen gyenge hardvert a tavalyi telefon belsejében ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) babkukta


babkukta
senior tag

maga a dizájnnal nincs baj, bár kicsit sajnálom, h az akksi rovására ment a vékonyítás, de ettől meg lehet jó üzemidő.
A snapi810et nem tartom jó választásnak. Kíváncsi lennék, egy kiadós 20 perc game után hogy reagál a telefon. A 4 giga ram elfért volna, ezt nem biztos h jó döntés volt kihagyni.
A kamera IMX240? Valamint érdekelne az is, h vajon itt is csak az alsó hangszóró szól e, ha hívnak. Ez a Z3ban elég gáz, h ott van a sztereo, de csak az egyik szól (viszont 5.0val hangosabb, mint kk-val).
Z3ról abszolút nem éri meg cserélni, mondjuk még Z2ről se. A Z1nél már elgondolkodtató.

(#2) tothmaxy182: Az, h összekevered a Z3al, ok, de az, h a Z1 és Z2vel is, az sztem már egyéni probléma. A Z3 és ennek van lekerekített oldala, így azért elég könnyű megkülönböztetni, h melyik melyik. A Samsungokat könnyebb összekeverni, mint ezt a kettőt. Ha pedig hozzávesszük azt, h a Z3nak is a Z3+nak hol van a hangszórója, akkor meg szintén nem kérdéses, h melyikről van szó. Bár az igaz, h a Z1/2/3/4 hátulról valszeg ugyanaz (sőt :DDD ).

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#7) Wajk


Wajk
addikt

ebbe mi a +? A kamera szenzor is maradt ha jól láttam... Talán annyi, hogy az USB már nem ajtó mögé bújt, de a mágneses gyorscsatlakozást úgy látom kilőtték, pedig szerintem az pont egy király dolog. Nem kellene erőltetni ezt a Sony-nak. Vártak volna inkább őszig, hátha addigra jött volna ihlet. :N

Amúgy szép, de...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#8) Jaffa75 válasza jacis (#5) üzenetére


Jaffa75
őstag

gondolom amikor megállapodtak, még ők sem tudták "mennyire remekül" sikerül a snapi810... :W muszáj volt kijönni ezzel a lapkával is, hogy legalább ne maradjanak el.

még mindig jobb, mintha ez lett volna a Z4 :U - bár a kérdés hogy az európai Z4 Japánban milyen néven fog futni? Z4/2? :DDD

#6: a Z1C-ről minek váltanék erre? Süssem a tükörtojást? :DD

#9. ha a 808-ra gondolsz, szinte értelmetlen lett, mert teljesítményben alig jobb ha jól emlékszem mint a 805 :U . Nem mintha az nem lenne elég szinte bármire... :C

Ami komolyabb gondot jelenthet, hogy már nem tudnak akkorát "gurítani" a gyártók az új készülékekkel... szinte csak a nyers erőt fejlesztik, az észrevehető innovációs sajnos jóval kevesebb! :B

[ Szerkesztve ]

(#9) jacis válasza Jaffa75 (#8) üzenetére


jacis
nagyúr

Az LG tudott reagálni a G4 esetében a problémára?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) furio


furio
aktív tag

https://www.youtube.com/watch?v=1RC-h4yWkAQ

Itt egy hands on, nem értem.. nem túl nagy innováció :(

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#11) #69438720


#69438720
törölt tag

Ugyanez snapdragon 820szal, nagyobb akkuval, jobb kamerával szerintem korrekt lenne :) majd a z4ben.

(#12) jacis válasza Wajk (#7) üzenetére


jacis
nagyúr

Melyik a plusz?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Szerintem ez nem gáz, egy plusz verziótól nem tudom milyen innovációt vártok, egyszerűen nincs a piacon rendes SOC, telefont meg kell kiadni, ha tetszik ha nem, különben nem lesz bevétel.
Z4 néven pofátlanság lett volna (nem értem Japánban miért úgy nevezik, elcseszik a nevezéktant) kiadni, plus verzió teljesen korrekt, főleg ha a kamera API javítva lesz. Illetve hogy a RAM ha már nem 4 Gb akkor legalább lpddr4 legyen, szerencsére itt nincs tácsvíz ezért még 3Gb is működhet a multitask.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#14) Wajk válasza jacis (#12) üzenetére


Wajk
addikt

fedetlen USB csatira gondoltam, de az sem egészen konkrétan. Szerintem a tuti a fedő mögött, de védett USB. Ha mégis bemenne a víz, de nem akadna bele a kosz. Ha minden igaz a + talán a SoC, de az is csak modellszámba, én nem adnám oda a 805-öst érte :DDD

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Kimaradt az OIS? Hát ezt meg nem venném ezek után. Semmi újdonság csak a 810. Aztán lehet ez is lesz vagy 220k. Nem áldoznám be az üzemidőt a 810 ért cserébe.
De legalább lenyomásával a z3 árat.

(#16) Pinda25


Pinda25
tag

Nem tanultak az M9 hibájából, s810 szvsz úgy rossz ahogy van.

nomen est omen

(#17) janeszgol válasza babkukta (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Tekintve azt, hogy minden Z széria melegszik mint állat, nem jósolok jókat. Mert tisztán látszik, hogy ezzel a Sony nem foglalkozik. Szétolvad, szétolvad. Párat cserél, párat nem, majd ráfogják a flehasználóra, hogy ő a hibás.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) zola96 válasza ctvagyok (#15) üzenetére


zola96
senior tag

Mivan az évenkénti egy csucsmodellel? Ja ez csak ráncfelvarrás.. Értem. Sony maga alatt vágja a fát. ezt Mindenki látja csak a fejesek nem?

(#19) babkukta


babkukta
senior tag

Egy gyors összehasonlítás:
Méret:
Z3(146 x 72 x 7.3 mm)
Z3+(146 x 72 x 6.9 mm)
Tömeg:
Z3(152 g)
Z3+(144 g)
Kijelző:
Z3 meg Z3+ (5,2" IPS, 1920x1080)
SoC:
Z3(Snapdragon 801, Adreno 330)
Z3+(Snapdragon 810, Adreno 430)
RAM:
Z3 meg Z3+ (3 GB)
Kamera:
Z3 meg Z3+(20,7 MP, 1/2,3")
Front kamera:
Z3(2,2 MP)
Z3+(5,1 MP)
Hangszóró:
Z3 meg Z3+(sztereo)
Bluetooth:
Z3(4.0)
Z3+(4.1)
Akksi:
Z3(3100 mAh)
Z3+(2930 mAh)
Beszélgetési idő
Z3(2G - 14h, 3G - 16h)
Z3+(2G - 12h, 3G - 17h)

Külsőre előrelépés a fedetlen USB dugó. Nincs mágneses csati, a hangszórók elhelyezkedése (szvsz) jobban néz ki

Üdvözlettel, Tibi

(#20) jacis válasza Wajk (#14) üzenetére


jacis
nagyúr

Én a képen kérdezem, hogy melyik a plusz? :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21) Jaffa75 válasza zola96 (#18) üzenetére


Jaffa75
őstag

kérlek akkor ekézd a HTC-t (lemondott az ultrapixelről, de ezt nem nevezném fejlesztésnek), az LG-t is, ők sem tudtak nagyon előrelépni a G2 után... :(((

#19: viszont az akksiidő csökkent :W ! Persze hogy nem teszik bele a mágneses csatit, ha az usb ajtaját már nem kell nyitogatni! (ezzel konkrétan ráb@sztam, mert a fejegységemnél az autóban ez volt a választási szempont! :Y :W )

[ Szerkesztve ]

(#22) domel


domel
tag

Z4 tablet mikor jön?

(#23) zola96 válasza Jaffa75 (#21) üzenetére


zola96
senior tag

Jo en nem a sonyt akarom bantani. vilag eletemben fanjuk voltam.. (elso okostelo xperia arc) de az amit mar z1 ota csinalnak.. Lg nekem szimpatikusabb mint a sony. Legalább ez A borhatlap. Nem egetrengeto húzás de.. Azert.szimpatikus es a kamera se utoLso szvsz.

(#24) Wajk válasza jacis (#20) üzenetére


Wajk
addikt

a jobb oldali (lsd. USB csati) ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#25) Jaffa75 válasza zola96 (#23) üzenetére


Jaffa75
őstag

az S4 mininél adtak ki egy Black Edition változatot, az műbőrhátlapos volt.. :C

Oké, igyekszik az LG (is), de a 3-4 évvel ezelőtti fejlődési ütem már messze van, szinte csak "reszelgetik" a készülékeket... most az akkumulátoron lenne a sor!

[ Szerkesztve ]

(#26) Enci1983


Enci1983
senior tag

Kell egy köztes modell, egy úgymond fedőréteg, és egyáltalán nem hülyeség amit csinálnak. HTC nem kicsit befürdött, Samsung se úgy teljesít mint remélték, LG meg hát izé, ott se sokan agyalnak hogy cseréljék a G3-mas mobiljukat. Japánban ugyanezt a modellt az összes helyi szolgáltató felvette és értékesíti mint Z4. Az a tény hogy globálisan Z3+ igenis helytálló, ugyanis nem fejlődött annyit az elődhöz képest, másrészt viszont jár mellé a + jel mert többet nyújt némileg mint a Z3. Kellett ez mert nekik most nincs friss modell, a Z3 már több mint fél éves.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#27) GeryFlash válasza Enci1983 (#26) üzenetére


GeryFlash
veterán

,,Samsung se úgy teljesít mint remélték"
Ezt hogy érted? Úgy tudom állati jó eladásokat produkál az S6+Edge

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#28) babkukta válasza GeryFlash (#27) üzenetére


babkukta
senior tag

Rosszul tudod. Volt is róla hír, h az S5öt se érte be eladásban.

(#26) Enci1983: :K Mikor bemutatták szeptemberben, már akkor tudni lehetett, h a Sonynak nemsokára lépnie kell vmit, mert már akkor ott volt a Snapi805, ők meg S801el adták ki a Z3at. Való igaz, h lehetett volna a Z3 is Z2+, csak gondolom a dizájnon (kereten) annyit változtattak, h megérett a Z3 elnevezésre. A Z3+ meg kiköpött Z3, pár külső dolgot, meg a SoC-t leszámítva.
Tehát maradjunk annyiban, h ha csak szeptemberben jött volna flagship, akkor az 1 éves Snapi801es Z3at adják el, mint csúcskategória? Na nee...

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#29) laci_csk válasza Enci1983 (#26) üzenetére


laci_csk
senior tag

Teljesen egyetertek veled.

#8 Japanban teljesen mas a szamozas/ne'vada's, de ezt te is tudod nem?

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#30) jacis


jacis
nagyúr

Kezd amúgy a droidos vonal beállni. Nem igazán lehet túl nagyot durrantani manapság. Samsung is csak azért szólt idén nagyot mert eddig tejfölös dobozban adtak az aktuális telefonjukat és most hozták azt a szintet amit a többiek már nagyjából három éve hoznak.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#31) Sn00k


Sn00k
veterán

Az optikai képstabi biztos nagyon megnyomta volna az árát, ha belekerül... :U

3njoy the Lif3

(#32) laci_csk válasza Sn00k (#31) üzenetére


laci_csk
senior tag

Majd az igazi Z4-be.(talan)

Xperia XZ3

(#33) jacis válasza laci_csk (#32) üzenetére


jacis
nagyúr

Az majd japánban z4+ néven megy majd? :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#34) Šolaire


Šolaire
veterán

Z3 tulajoknak nem éri meg válltani de lehet még z2-ről se. Sony mit csinálsz? Egy Galaxy s6 mellett ilyet nem lenne szabad megengedniük.
Enci1983:a Samsung most remekül teljesít.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#35) laci_csk válasza jacis (#33) üzenetére


laci_csk
senior tag

Japanban teljesen mas a szamozas/ne'vada's, nincs semmi koze a nemzetkozi kiadasokhoz ezt mar irtam egyszer, meg aztan ezt tudjuk mind.

Xperia XZ3

(#36) joey04 válasza jacis (#30) üzenetére


joey04
titán

Ufs 2.0, 14nm, lpddr4 és kipofozott felület.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) Tomi_Ohl válasza tothmaxy182 (#2) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Elárulok egy titkot: Z1/Z2-nek szürke, fém színű az oldala, úgyhogy ha azokkal kevered, vak vagy.

Cikkhez: várható volt a Z4 után. Nem tudom, mennyi értelme van, valaki biztos megveszi, de én inkább a Z5-öt várom (és abban forradalmibb újításokat).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#38) jacis válasza joey04 (#36) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem tudom hogy a droidot ki lehet-e úgy pofozni hogy tényleg stabil legyen :F
Kicsit olyan mintha a modernkori windows lenne.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#39) Stunts666 válasza Jaffa75 (#21) üzenetére


Stunts666
őstag

Hat az uj kamerat en sem neveznem elore lepesnek a HTCnel. Inkabb kell a 4mpx-el stabilizatoros "sz*r" ultrapixel, aminek jobban tetszenek a kepei, mint a csillio megapixeles valaminek.

Ha jovore nem dob valami "hu kell nekem" telefont a HTC, akkor M7 utan Nexus lesz a befuto. Az M9 a snapi 810el meg az M8 designal.... Max a Senset fogom sajnalni.

Asszonynak Z3 van. A sok ratyi csilli-villi, ami a rendszerben van az nem gyere be. A videofelveteles tulmelegedes..... No Comment.

[ Szerkesztve ]

(#40) isti215


isti215
tag

Így z3+ néven szerintem rendben van.Mivel még nem jött ki asnapdragon 820.A z4-be viszont már azért lehetne egy ki designváltozás is.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#41) Stunts666 válasza isti215 (#40) üzenetére


Stunts666
őstag

Design valtozas? Azt szerintem varhatod.

HTC: 2 eve valtozatlan
Samsung: kb. S3 ota valtozatlan
Iphone: 1-2 verzio eltelt.

Sony: szinten 2 ev.

[ Szerkesztve ]

(#42) jacis válasza Stunts666 (#41) üzenetére


jacis
nagyúr

Lassan a szifonok változnak a leggyakrabban.. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#43) Stunts666 válasza jacis (#42) üzenetére


Stunts666
őstag

Ez igaz. XD

Rajonnek, hogy nem lehet lenyomni az emberek torkan ugyanazt evrol-evre.

Szavazast kellene tartani a concept-ekbol.

[ Szerkesztve ]

(#44) Ricardo


Ricardo
félisten

Azért a Samsung elég nagyot gurított a 14 nanométeres csíkszélességű soc használatával, illetve az UFS 2.0-s adattároló sem rossz benne.

A szoftveren ahogy olvasom viszont lenne még mit reszelni.

A G4 tesztre még kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#45) joey04 válasza jacis (#38) üzenetére


joey04
titán

azért preferálom az ios-t mert szerintem a kérdésedre nem a válasz. de a kipofozást arra értettem, hogy nem az a ramzabálós, bloatware-gyűjtemény ami korábban volt a touchwiz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) jacis válasza joey04 (#45) üzenetére


jacis
nagyúr

iOS-nek egyelőre nincs ellenfele be kell látni. Pedig nem vagyok szifon párti, de a droid messze nincs olyan. A WP-t meg kár is megemlíteni...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#47) Stunts666 válasza jacis (#46) üzenetére


Stunts666
őstag

Egy Sense vagy egy alap Android kozel van. Azert nem fogja utolerni semmi sem, mert nincs annyifele hardvert. Nem kell annyit optimalizalni. Viszont ha megnezel egy Nexus 6 vs Iphone vs HTC One videot, azert ott vannak.

Instabilitasrol nem tudok mit mondani, mert a M7 Sense sose fagyott be, sose dobott nem valaszol uzenetet. Egyszeruen hasznalom.

(#48) isti215 válasza Stunts666 (#41) üzenetére


isti215
tag

Hát azért most a samsung meg az apple is változtatott a designen.Csak meg kell nézni az A sorozatot illetve a csúcskészülékeit a samsungnak.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#49) Stunts666 válasza isti215 (#48) üzenetére


Stunts666
őstag

(#50) Flind válasza Šolaire (#34) üzenetére


Flind
senior tag

"Galaxy s6 mellett ilyet nem lenne szabad megengedniük."

Mert a 14nm-en és az ujjlenyomat-olvasón kívül miben jobb az S6? Kamerát még nem lehet tudni, valószínűleg abban is, de például lowlightban ott sem. És a Z3+ legalább nem szappantartó, nincs multitasking bugja, nincs förtelmes Touch-vicc felülete Knox-szal, ellenben értelmes akkumulátora, SD bővíthetősége és vízállósága igen. ;)

Tényleg óriásit fejlődött az S6-tal a Samsung, de ez nem innováció, hanem felzárkózás a konkurenciához, szóval nem értem, miért van mindenki ennyire elájulva tőle. A Sony meg ha csak a Z3 gyenge pontjait javította a Z3+-szal (kamera), már tökéletes alternatívát hoz. Persze, egy 4GB RAM nem jött volna rosszul, mert ők már a Z2-be is 3GB-ot raktak, a többiek viszont még csak most ébredtek fel, szóval teljesen indokolatlan ezt elvárni, főleg ilyen névvel.

(#46) jacis: "Pedig nem vagyok szifon párti, de a droid messze nincs olyan."

Mármint messze nincs olyan használhatatlan korlátozott? Egyetértek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.