Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Pedig tudtommal van egy koltozos alkalmazás. Androidrol iphonera tuti van az applenek.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#2) sketchifun válasza alkatraz3000 (#1) üzenetére


sketchifun
senior tag

Ezzel nincs is gond. Visszafelé nem biztosít ilyen appot, ezt értem. Na de hogy egyenesen kiírja, hogy márpedig én az iCloudba Androidos telefonról nem léphetek be, szóval egyenesen ellenáll, ez nevetséges. Szánalmasan nevetséges!

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#3) ncc1701 válasza alkatraz3000 (#1) üzenetére


ncc1701
veterán

Fordítva rohadt nagy szopás, főnököm váltott szifonról droidra, nem volt egy egyszerű menet.

(#4) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, milyen az Android eszköz, de pl. a Samsung Smart Switch akár iCloud mentésből is vissza tud állítani adatokat, vagy telefonra/OTG-kábelre dugott iPhone-készülékről. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5) #33253120 válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Google Drive iOS-es verzió mostmàr menti az àtköltözéshez szükséges dolgokat elvileg, valahol ezt olvastam, csak szàmomra nem volt fontos így nem igazàn maradt meg a történet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Wesder válasza Wesder (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Mobil Chrome-ban megpróbàltam desktop módban fiókot létrehozni, de a Terms & Conditions-nàl konkrétan befagy tőle az oldal. (Érdekes módon csak az iCloud, a Chrome működik rendesen)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) total90


total90
veterán

Siman megy, ez user error lesz.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9) joey04 válasza ncc1701 (#3) üzenetére


joey04
titán

Többször költöztem már oda-vissza, most meg mindkét platformot használom párhuzamosan, nem először. Nagy gondjaim nincsenek. Mondjuk van gépem otthon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.