Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Nézd meg a justdoo.hu-t
van mobilos kliense, bár én nem bírom használni, nem áll rá az agyam, ettől még lehet, hogy zseniális csak én vagyok hülye hozzá.

(#3) total90 válasza kemotox (#1) üzenetére


total90
veterán

Ebbe van minden amit a kolléga akar. Csak ajánlani tudom.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) rgqjx


rgqjx
aktív tag

Gmail fiókot mindenkinek.
kontakt lista -> Címtár (a kontakthoz írt címben a google térképen tudsz gyönyörködni, navigál is)
naptár -> google naptár
to do list -> google keep

Ha mégis akarnál táblázatot szerkeszteni, arra is van google megoldás és a megosztásuk is könnyen megy. Egyszerre szerkeszthettek szöveget, táblázatot stb.

(#5) petipetya válasza Krugszvele (#2) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megg kell védjelek, nem te vagy hozzá a hülye. A kép és a videó alapján valamilyen szinten a GTD-re hajaz. Szerintem a GTD elsajátítására és alkalmazására csak fokozatosan van értelme átállni, az általunk kényelmes mélységig. Másrészt nem kötelező ehhez a kismillió ajánlott appot/felületet használni, sőt... A legjobb házon belül megoldani, a rendelkezésünkre álló ökoszisztéma alatt.

Nem mondom, hogy ez a legjobb módszer erre, de nálam eddig beválik.

"nincs rá lezsóidő"

(#6) szcsi


szcsi
tag

A fentieket tudja a gmail és outlook is, ha komolyabb kell akkor kell nézni valami ingyenes CRM rendszert, pl zoho, bitrix24, stb.

Ha céges/érzékeny adatok akkor az adatkezelés is érdekes lehet, ilyen esetben a google nem biztos, hogy jó választás.

A sípcsont egy olyan eszköz, amivel éles szélű bútorokat lehet megkeresni a sötét szobában

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.