Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Skatulya

Hozzászólások

(#1) DArchAngel


DArchAngel
tag

A múltkor hasonló kinézetű embert láttam szemetet szedegetni a háza előtt, mert egy turkáló kiszórta a kukából.
Rossz dolog is az előítélet...

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#4) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Ez jó, ez tetszett... :)

Bár én biztos lefostam volna, ha a kisbabámat megsímogatta volna a hirtelen semmiből két ilyen "okos" :Y

Mindegy! Minden jó, ha a vége jó. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5) Kareszovics válasza Kareszovics (#4) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mármint a bokámat fostam volna le :DDD :))

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6) Pukkancs válasza Kareszovics (#5) üzenetére


Pukkancs
tag

Azt hogy csinálod? Alsógatya nélkül egy gatyában befosol? Vagy meztelenül befosol, és közben forogsz?
Amúgy tényleg érdekes eset, nem hallottam még hasonlót.

(#7) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ha a gyerek nem ijedt meg, akkor O.K. . :) Tőlem a kisbabák általában meg szoktak ijedni, hiába mosolygok gügyögök. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A durva kinézet takarhat nemes belsőt. Régi duma: a látszat (néha) csal.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

általános amit érzel és hasonló a menatlitás a legtöbb embernél MOon, de talán a világ nagyobb részén is:
Ami nem megszokott az rossz, ami idegen/furcsa az félelmetes.

Van még mit tanulnunk.

Belölem mondjuk London kiölte ezt a mentalitást....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#11) spirit007


spirit007
senior tag

Azért az nem szerencsés , ha fogdossák a kisbabát . Gondolj bele , mennyi fertőzést szedhet össze (a kezük 90%-ban a szájukban van ugye) .
Mikor a miénk ekkora volt , csak a nézés volt szabad , fogdosás nuku :)

(#12) dabadab válasza spirit007 (#11) üzenetére


dabadab
titán

Persze, de nektek az valoszinuleg elso gyerek volt, kymconak meg a harmadik.

Tudod: ha az elso gyerek leejt valamit a foldre, az kuka, a masodiknal mar csak letorolgeti az ember, a harmadiknal meg a kutya szajabol is kiveszi es visszaadja :)

DRM is theft

(#13) BloodRay


BloodRay
veterán

Attól még hogy valaki foglalkozását tekintve strici, lehet ember. ;)
Ui: Nem vagyok strici. :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) moma válasza yash (#2) üzenetére


moma
őstag

hogy legyen egy pozitív visszajelzés is: én nevettem :DDD

Egyébként nekem is van egy sztorim ilyen kopasz vállalkozókról: lepukkant egyetemi uszoda, folyton arról dumálnak a szaunában, hogy ki mennyit keresett épp, meg hogy mi van a házával, meg mit tom én. Nem is értettem miért erre a szakadt, helyre járnak, de aztán az tűnt föl, hogy van ott valami ismerősük és belógnak... :U

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#24) lúzer


lúzer
veterán

kedves kymco

így fejezed be, aranyos sztoridat:
Van még mit tanulnom :)

mod előtti topikolvasással azt kell mondanom: igen

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#25) SLYM


SLYM
veterán

jó kis történet. mondjuk a kisbaba az kisbaba. aranyos, szép, stb. nyilván ők se a jóízűen kajálgató emberkéket és a kisbabákat bántják. mondjuk ez inkább egy stílus ez a kopasz, napszemüveg stiyle. mert hát kopaszon nem a rappar pótóba néz ki legjobban az ember ugye :D. szóval miért is kellene félni, amikor pl a westend tele van ilyen csókákkal

[ Szerkesztve ]

(#26) kymco válasza SLYM (#25) üzenetére


kymco
veterán

Én vidéki csávó vagyok... szoknom kell a dolgokat :D

www.refujvaros.hu

(#27) kymco válasza dabadab (#12) üzenetére


kymco
veterán

Hát igen, mi is érezzük a különbséget :D
Már-már nevetgélünk azon, hogy milyen óvintézkedéseket tettünk az első gyerek születésekor....

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#28) Omega81 válasza Kareszovics (#5) üzenetére


Omega81
senior tag

:D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#29) kymco


kymco
veterán

Látom a modik gyorsan kiszedtek egy pár hozzászólást... azt hiszem nem vesztettem semmit azzal, hogy nem olvastam ezeket :)

www.refujvaros.hu

(#30) sksporky


sksporky
tag

Attól még lehetnek gyilkosok :))

(#31) 7


7
addikt

Nyöhöjje. Milyen igaz... :K

(#32) kymco válasza sksporky (#30) üzenetére


kymco
veterán

Lehetnek, de az első benyomásommal teljesen ellentétesen viselkedtek... nem tudnám ezekután felcímkézni őket... :B

www.refujvaros.hu

(#33) CSorBA


CSorBA
őstag

Takarítottam egyszer diákmunka keretében. Volt egy főnökünk (akik a takarítószervezetnek volt a főnöke) (restaurálás utáni takarítás, szóval nem ilyen mindennaposra kell gondolni, hanem mikor az utolsó simításokat kell rlvégezni a kész épületen)
Szóval volt a nagyfőnök, sötét ruha, nagy darab csávó, mindig fekete BMW-vel és Audival járt. 2 esete is volt ami megdöbbentett.
1, Volt egyszer, hogy túlórára maradni lehetett/kellett. Ő meg elugrott pizzáért, és hozott bőven, minden munkásnak jutott több szelet.
2, Volt egy disco takarítása, és voltak ablakok, amik 11 méter magasan voltak a lépcső fölött... Nem engedett fel senkit, és felment ő ablakot takarítani ( a létre egy pallon volt, melynek az egyik fele a lépcsőn, másik fele egy másik létrán volt)

Meglepődtem.

(#34) moma válasza CSorBA (#33) üzenetére


moma
őstag

wow, a kettes pont nem semmi :R

we all deserve a bit of luck.

(#35) kymco válasza moma (#34) üzenetére


kymco
veterán

Nekem is tetszett :)

www.refujvaros.hu

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Skatulya
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.