Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) kutkut válasza WesTM (#26) üzenetére


kutkut
addikt

Hali!

Kis kiegészítés az előttem szólóhoz...

Magyar nyelv ugye jelenleg nincs. Én angolul használom, de most az előbb kipróbáltam a morelocal 2 appot, ahol átállítottam magyarra a nyelvet... A 3rd party appok magyarrá változtak, de a gyári appok (pl beállítások) így is angol nyelvűek maradtak. És tapasztaltam egy másik érdekes jelenséget. Angolul használva a Google Maps hangos navigációja angolul beszélt, amikor átváltottam magyarra, maga az alkalmazás (Google térkép) magyar volt, de a hangos navigációra ez már nem volt elmondható. Őszintén szólva nem tudom, milyen nyelven szólalt meg (nagy valószínűséggel kínai :F), nem igazán tudtam tesztelgetni, csak itthon le-föl sétálgattam a lakásban... :D
Szóval 100%-osan nem lesz magyar, és az MX4-ből kiindulva, a Flyme 4.0-ra is hasonló mondható majd el. Én legalábbis láttam rajta 1-2 angol szöveget is (magyar nyelvre állítva is). Hogy a Google Maps milyen nyelven beszél az MX4-en, azt passzolom...

Akkuidő nálam is hasonló. Egy napot simán kibír. Kijelzőidő nyilván függ a használattól... Ami nagyon meríti az pl a fényképezés, videózás. Pláne, ha mindezt szabadban tesszük, ahol könnyen feltekeri maxra a fényerőt. Ilyenkor kb 3 óra alatt le lehet meríteni. Szóval ez amolyan minimum, ha nagyon nyúzzuk. Szolidabb használattal (pl böngészéssel) nyilván tovább bírja, 4 óra fölötti kijelzőidő is kihozható.

ROM frissítés hetente (minden kedden) jön a telóra. ;) - Kivéve, ha pl munkaszüneti nap van Kínában vagy aznap mutatnak be valamit. :D Asszem így volt az MX4 bemutatásánál, aznap nem jött új rom... Azért ki lehetett bírni, nem hoz mindegyik frissítés világmegváltó újításokat. :D

GPS - én nem használom annyit, de eddig nekem sem volt vele gondom. Amikor használtam, legtöbbször gyalogos navigációra (nem, nem a lakásban! :DDD), gyorsan talált jelet, szépen tartotta, stb...

Hangminőség - ehhez sincs sok hozzáfűznivalóm... Imádom! :))

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.