Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Tömény "cucc" sokat kell vele foglalkozni , de ha érdekel és meg akarod tanulni , akkor sima ügy.

Amit tudok javasolni : Dr. Szalay Béla : Fizika

De még nézek pár könyvet.

(#2) adrian360


adrian360
őstag

Érdekes suli lehet ahol a gépészethez nem kell normális fizika :U

(#3) AllTheBest válasza adrian360 (#2) üzenetére


AllTheBest
senior tag

A fizika órák nem voltak rendesen megtartva, az első 2 és fél évemben nem is igazán volt tanárunk, utána lett egy normális tanárunk, de mivel csak 3 évig van fizika ott, ezért azzal a fél év fizikával túl sokra nem mentünk...
Viszont magához a gépészethez szükséges ,,fizika,, az külön órákon volt tartva, így ami a szakmához kell, azt bőven megtanították, elég magas óraszámban voltak ezek, mivel a szakma amit én tanultam az egyből a technikusira készített fel.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4) nemlehet válasza adrian360 (#2) üzenetére


nemlehet
őstag

Én is gépésznek tanulok egyetemen és a mérnöki fizika egy egy féléves 3 kredites tárgy azt nuku. Ráadásul ott is 1 félévben bele van sűrítve az elektromosságtan és a termodinamika.

Bezzeg közgázos vonal az közgáz I, közgáz II, vállgazd I, Vállgazd II, menedzsment. Mert az annyira rohadt fontos....

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#5) adrian360 válasza nemlehet (#4) üzenetére


adrian360
őstag

én 15 éve jártam egyetemre, nem gépészre, de ismertem jópárat, és a szakot is nagyjából, úgyhogy azért meglepő. nem tudom mi van mostanság, de annak idején nem ez ment

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.