Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A helyedben én egy darabka gumit tennék a mélyedésbe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) koshmar


koshmar
őstag

Nem röhögök. Szakadok, mint a papír.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#3) darál0w


darál0w
Jómunkásember

de még jo, hogy rájöttél...beviszed szervízbe tuti rádvertek volna vmi javítási költséget a semmire :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#4) Samus válasza darál0w (#3) üzenetére


Samus
addikt

Épp ezen gondolkodtam, hogy beviszem, biztos azt mondják, alaplap hiba. De hát minden működött. Először azt hittem a bekapcsoló gomb kapcsolója döglött be. De az kattogott, tehát működik...Pedig milyen jó ötlet volt. A gumival az a baj, hogy ha laza, kiesik, ha viszem magammal a gépet, ha szoros, simán beszorul, és a frászt hozza rám...

Aztán lehet a szerviz sem jött volna rá :D

Velem is az a baj, hogy világ életemben PC-vel foglalkoztam. Hiába rakom össze a gépet, mint a legót, vagy legózom szét, ha gond van, de a lapos, az valami misztikus egyenlőre...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Thome


Thome
addikt

De basszus, papírt beletenni?!
Műanyagdarabot (dvd tok-ból), vagy bármi, szilárd, nem összenyomható, erősebb anyagból levő dolgot kell odatenni, nem papírt. :U

Sebaj, hiba megvan, tanultál belőle, legközelebb nem teszel bele papírt... :DDD

(#6) moha21


moha21
addikt

Hát ez így lol, bár gondolom kaptál agyfaszt.:>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7) Vakegérke válasza Samus (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

A méretre vágott(!) gumit felragasztod szépen a fedél pöckére, és csókolom. Hallgass rám, nem bánod meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Samus válasza Thome (#5) üzenetére


Samus
addikt

Épp az volt kéznél hirtelen. És mivel bevált, nem piszkáltam.
Főleg azért kaptam frászt, mert vennem kell nyári gumit, Barátnőm és húgom ballag. Már így is hitelt vettem fel, egy új gép nem fért volna bele (használt sem)...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) bubi92 válasza darál0w (#3) üzenetére


bubi92
őstag

vagy ha nem profitorientáltak, akkor jól kiröhögnek és kioktatnak:D

(#10) darál0w válasza bubi92 (#9) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez anyagilag jobb, de kellemetlenebb érzés...

bár ha le is huznak, akkor is hülyének fognak nézni, csak nem közlik veled. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.