Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Samus válasza aero. (#3) üzenetére


Samus
addikt

Szerintem ekkora kijelzőhöz már 720p dukál, az viszont árdrágító tétel, ezért maradtam a qHD mellett, a GXIN is tökéletes ezzel a felbontással ekkora méretben.

Viszont belenézve a topikba elkeseredtem, mert kismillió plusz egy "márka" létezik, akár pont ugyanazzal a vassal. Nem tudom, melyik a megbízható, melyik a másolat, melyik a másolat másolata...lehet kezembe veszem és széthullik, lehet olyan szoftveres bugok vannak benne, hogy a a maradék hajam is kitépem tőle...ezért féltem eddig is a kínai telefonoktól. A Dual SIM nekem egyébként sem fontos...de látva, hogy halad az MTK SoC család, és milyen olcsón kínálnak komoly teljesítményt és felszereltséget...csak egyszer már csalódtam, olyan telefonom van, amivel pont az alapfunkciókat nem tudom hiba nélkül elintézni...

Az MTK amúgy teljesen ARM (Qualcomm pl.) kompatibilis, ugye (tudom, hogy előbbi is ARM processzorokat használ, és hasonló a grafikus gyorsító is)?

Jó, akkor tekintsünk el a HDMI és MHL képességektől, elég az USB Mass Storage mód, bár ezt meg gondolom az újabb droid miatt felejtsem el...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.